Bırak Yatakta Giymen Gereken Parçayı Burcun Seçsin

Kim demiş yatarken şık ve zarif olunmaz diye. Son yıllarda özellikle Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter ve Firdevs Hanım’ın yatarken giydiklerinin gündüz şıklığından farklı olmadığını izlediğimiz de hepimiz az da olsa dolaplarımızı değiştirmedik mi? Ya da Nihal’in hem tatlı ve rahat şıklığını hem de Firdevs Hanım’ın taktiğini uygulayarak şık ve seksi kombinelerini gördükten sonra bile hala yatarken giydiklerine dikkat etmiyorsan sana diyecek bir şey bulamıyoruz. Nihale her ikisini de yakıştırıyorduk. Ama öğrenmenin yaşı yok. Öncelikle bir istikrarın olmalı. Yatarken seksi mi olacaksın, gösterişli mi, zevkli mi, tatlı mı yoksa gizemli mi? Çocuksu ya da rahat da olabilirsin yeter ki ne istediğini bil. Üstelik içinde rahat etmediğin şey seni uyutmaz bunu da bil. O halde yatakta giyeceğin şeyi burcunun özelliklerinin karar vermesine ne dersin? En azından denemeye değer öyle değil mi? Hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Bol Tişörtler

Koç burcu kadınının aceleci ve sabırsız tavrı zaten işe ya da okula yetişmek için ucu ucuna uyandığı dakikalardan çalmamak için fazla giyinmeye karşıdır her zaman. Onun için bol ve eski bir tişört her zaman yeter de artar bile. Kışın da farklı bir şey giymekten hoşlanmaz. Koç burcu kadınları için hem rahat hem de eğlenceli olduğundan en doğru seçenek bol bir tişörttür. Erkek kardeşinin, eşinin veya sevgilinin dolabından da çalabilirsin. Emin ol onlar daha rahat oluyor.

Boğa Burcu Kadını İçin İpek Saten Gecelik 

Kaliteli kumaş olmazsa olmaz senin için biliyoruz. Üstelik bu kuralın yatarken bile geçerli. Asla sentetik olan bir şeyle yatmazsın. Vücuduna zarar vermektense maliyet bilincin olmasına rağmen ipek saten geceliklerden asla vazgeçmezsin. Kısa, uzun veya midi boyda olabilir. Önemli olan kumaşı ve seni zevkli gösterecek bir seçim yapmandır. Her ne kadar yeşili sevsen de yatarken tercih edeceğin geceliğin kırmızı, gri ve açık renklerde olmasını tavsiye ediyoruz.

İkizler Burcu Kadını İçin Alt Üst Farklı Pijamalar

İkizler burcu kadını rahatlığı için her şeyden vazgeçebilir. Onun için yatarken giyeceği kıyafetin bir önemi yoktur. Yegâne şey onunla rahat uyuyacak mı olmasıdır. Tek bir şeye takıntılı olmayan değişime açık İkizler burcu kadınları tek bir parça ile mutlu olamayacağı için yatarken de işin eğlencesinde ve sevimlidir. O nedenle eğer sen İkizler burcu kadınıysan alt üst farklı pijama modellerini deneyebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Gömlek Gecelikler

Yengeç burcu olmayanların bihaber olduğu gömlek gecelikler yeni bir trend değil. Birçoğunuzun “gömlek gecelik mi olur elbisedir o elbise” dediğini duyar gibiyiz. Fakat yanılıyorsun. Çok eski zamanlardan günümüze gelen dünyanın belki de hem şık hem de rahat geceliklerinden biridir. Günümüzde pek tasarlanmadığı için bu geceliklere sahip olmak vintage düşkünü Yengeç burçlarına layık.

Aslan Burcu Kadını İçin Seksi İç Çamaşırlar

Gösterişli Aslan burcu kadını yatarken ve hatta uyurken bile gösterişli olmaktan asla vazgeçmez. Onun için yatarken giyeceği şey seksiliğin şıklıkla buluştuğu noktadadır Bir pijama onun için asla özel değildir. Görkemli ve etkileyici olmak için tek parça gizemli ve seksi olmayı göze alır. Hatta bu uğurda Akrep burcu kadınından bile rol çalar.

Başak Burcu Kadını İçin Pamuklu Pijama Takımı

Yaşam tarzı olarak kendine sadeliği benimsemiş olan Başak burcu kadınları için yatakta ne giyilir konusu kesinlikle detaylarda saklıdır. Başak burcu kadınının detaycı kişiliğini bilmeyen yoktur. Eh, o halde yatarken giyeceği pijamanın dokusuna da dikkat edeceğini herkesin bilmesi gerekir. Genellikle tek renk rahat pamuklu pijamalar senindir Başak kadını.

Terazi Burcu Kadını İçin Şortlu Pijama Takımı

Terazi burcu kadını için şık olmanın sınırı yok. O uyurken bile hoş, zarif ve şık görünmeli. Kış ya da yaz olması fark etmez. İpek saten ya da saten kumaştan tasarlanmış şortlu takımlar onun için biçilmiş kaftandır. Uyumlu olmayı her daim seven Terazi kadını yatakta bile giyeceği pijamasıyla uyumlu olmayı başardığı için kocaman bir alkış istiyoruz.

Akrep Burcu Kadını İçin Chanel No.5

Seksi ve gizemli olmayı Aslan burcuna kaptırdığı düşünülse dahi yatak ile ilgili konularda kimse Akrep kadınının eline su dökemez. Konu pijama olsa bile. Seksiliği asla elden bırakmaz. O nedenle Akrep burcu kadınına pijama ya da gecelik yerine sadece Chanel No.5 parfümü öneriyoruz. Tıpkı yıllar önce Marilyn Monroe’ya  Gazeteci Georges Belmont`un “Geceleri yatağa girerken neler giyiyorsunuz, pijama mı? Gecelik mi?” sorusu üzerine ünlü oyuncunun “Sadece Chanel No.5 cevabından ilham alarak bu öneriyi yapıyoruz.

Yay Burcu Kadını İçin O Gün Ne Giyiyorsa

Göçebe hayatı yaşayan maceraperest Yay burcu kadınının çantasına fazladan bir pijama ya da gecelik atacağını düşünmüyoruz elbette. Sana tek önerimiz o gün üzerinde hangi rahat eşofman ve tişörtün varsa onunla yatman olacak. Tek ölçütün rahat olması. Eğlenceli ya da komik olması fark etmez.

Oğlak Burcu Kadını İçin İpek Saten Pijama Takımı

Döpiyes giymeyi seven, ağır başlı ve ölçülü giyimin en güzel temsilcilerinden olan Oğlak burcu kadını da tıpkı Terazi burcu kadını gibi yatakta da şık olmayı tercih edenlerden. Üstelik bunu ipek saten pijama takımı ile yapar. Hatta pijaması öyle kalitelidir ki pijama modası olduğundan beri bu şekilde markete gitse kimse bir Oğlak kadını nasıl dışarı çıkmış demez. Bizden söylemesi.

Kova Burcu Kadını İçin Eğlenceli Tasarımlar

Yıl olmuş 2020 hala bu komik ve eğlenceli pijamaları giyen var mı? diyenlerdensen eğer hiç Kova burcu arkadaşın olmamış demek ki. Bu eğlenceli pijamaları var edenler resmen sıra dışı ve egosuz kişilikleri ile bilinen Kova burcu kadınlarıdır. Hatta o kadar tatlı görünürler ki senin de bir adet bu takımlardan alasın gelir. Fakat emin ol sende asla Kova burcu kadınınki gibi özgür ruhlu durmayacaktır.

Balık Burcu Kadını İçin Desenli Pijama Takımı  

Balık burcu kadını yatarken bile onu mutlu eden desenlerden vazgeçemez. Romantik hissettiren, naifliğini öne çıkaran renkler hep onun üzerinde olsun ister. O nedenle puantiye, çiçekli, fiyonklu ve farklı baskı desenleri onun için özeldir. Pijama takımı pamuklu, saten, ipek saten olması fark etmez. Onun önceliği romantik desenlerdir.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir