Bir Gün Haber Bile Vermeden Ortadan Kaybolma Potansiyeline Sahip 6 Burç!

Önceden söyleyelim, bazı burçlar bu “özgür ruh” olma işini oldukça abartabiliyorlar. Kendi alanlarını istemelerine kimse bir şey diyemez elbette, yalnız zaman geçirmek istemek ya da her yaptığını bir başkasına rapor ediyormuş gibi hissederek bundan kaçınmak elbette oldukça normal hareketlerdir. Ancak bunun sonu, mesajlara cevap vermemek, çalan telefonu açmamak hatta belki telefonu komple kapatmak ya da hiç haber vermeden ortadan kaybolmak gibi aksiyonlara varmasa daha iyi olur. Yoksa ilişkide çok büyük krizlerle, çözülemeyecek durumlarla karşılaşılabilir. Bir anda ortadan kaybolabilecek burçlara bir bakalım istedik biz de. Sen de listemizle aynı fikirde olacak mısın?

Derin İlişkiler Kuramayan Terazi Burcu

Terazi burcu insanı, günlük ilişkilerinde genel olarak kaçak güreşmeyi tercih eder. Oradaymış gibi davranır ama asla orada değildir. Hele de ilişki ile ilgili bir problem baş gösterirse, ustalıkla ortadan kaybolmayı başarır. Hayatta dayanamadığı en büyük şey yüzleşmelerdir. Bir yüzleşmeden kaçmak için elinden geleni ardına koymaz ve bir anda kayıplara karışabilir.

Bencil Koç Burcu

Koç burcu insanı, yavaşça ortadan kaybolmanın ilişkilerde yapılabilecek olan normal bir davranış olduğunu düşünür. Bunun doğru olmadığını ona anlatmaya çalışmak bile oldukça güçtür. Koç burcu genel olarak kendi duygularını önemsediği ve kendisi de o yönde hareket ettiği için bu durumun başka insanları üzdüğünü kolay kolay göremez, görse de düzeltmek için çabalayacağı söylenemez.

Özel Alan Peşinde Kova Burcu

İnsanlara karşı mesafeli olmayı seçen Kova burcu için kendi özel alanı çok önemlidir. Etrafındaki insanların bunu ihlal etmeye başladığını gördüğü anda o insanlardan olabildiğince uzağa kaçmaya çalışır. Onun için kendi mahremi çok önemlidir ve kendi kendine kalmayı oldukça sever. Kimin ona ne kadar yakın olduğunun pek bir önemi yoktur. Önemli olan onun kimi ne kadar yakın gördüğüdür.

Hayalperest Balık Burcu

Kendi içine kapanmayı seven Balık burcu, burada kendisi ile ilgili istediği kadar hayal kurabilir. Gerçek dünyadan uzaklaşmak, hayallerinde kaybolmak onun en çok sevdiği şeydir. Bunun için kimseye bağlı değildir. Giderken haber verebilecek durumda bile olsalar vermemeyi tercih ederler. Çünkü onlar da kendilerine tatsız gelen konularla ilgili olarak yüzleşmek istemezler.

Özgür Ruhlu İkizler Burcu

İkizler burcunun canının ne istediğini kolay kolay kimse takip edemez. Kalabalıklar içinde sosyal bir kelebek mi olmak istiyor yoksa yalnız başına uzun yürüyüşlere çıkabileceği bir yere mi gitmek istiyor, bunun çoğu zaman bir cevabı olmuyor. O değişken bir özgür ruh olduğu için şu an seninle olmak istese de, sakın şaşırma! Çünkü bir saat sonra bambaşka bir yere doğru yol aldığını öğrenebilirsin.

Umursamaz Yay Burcu

Genel olarak kendi canı ne istiyorsa onu yapan Yay burcu, arkasından kimin ne düşüneceğini çok da umursamaz. O şu anda gezmek mi istiyor gider gezer. Bunu da kimseye bildirmesi gerektiğini düşünmez. Çok yakın arkadaşı olduğunu ya da sana âşık olduğunu mu düşünüyorsun? Gittiği yerden umarız sana bir kartpostal atar!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir