Bir Bakışta Karşındakinin Yay Burcu Olduğunu Nasıl Anlarsın?    

Ateş grubunun bir üyesi olarak yüksek enerjileriyle öne çıkar Yay burçları. Çocuksu bir kişilikleri olup insanlarla samimi bir ilişki biçimi geliştirirler. Hayata bağlılıkları yüksektir ve etraflarına pozitif enerji saçarlar. Deli dolu, bazen çılgın ve durağanlığı sevmeyen nitelikte insanlardır. Onlarla ilgili bazı belirgin ipuçları var ki bir bakışta “bu büyük ihtimal bir Yay burcu kişisi” dersiniz.

Sık Sık Çam Devirirler

Yay burçları o kadar dikkatsiz davranır ki çoğu kez sözlerini tartmadan konuşur. İçlerinde kötü niyet olmamakla birlikte başkalarını zor durumu düşürürler potlarıyla. Onlar bir süre konuştan sonra ağızlarından çıkan ilginç sözlerle hangi burç olduklarını tahmin etmekte zorlanmazsınız. Küçük bir çocuk gibi olurlar böyle durumlarda. Yaylar samimi yapıda insanlardır ve doğruları konuşurlar ancak bulundukları ortam ve şartlar, bunları dillendirmeleri için pek de elverişli olmayabilir. Çam devirdiklerini uzun süre fark etmezlerse bilin ki bu kişiler Yay burcudur.

Çok Hayat Dolu Görünürler

Bu kişilerin hayat enerjisi dışarıdan fark edilmeyecek gibi değildir. Pozitif bir kimyaları olup son derece mutlu görünür Yaylar. Onların bu keyifli hallerini görünce çok iyi bir hayatları olduğunu düşünebilirsiniz başta. İşin sırrı iyimser bakış açılarıdır. Güler yüzlü, neşeli ve şakacı bir mizaçları vardır. Ortamı şenlendirir, esprileriyle herkesi kırıp geçirirler. Hele bir de taklit yetenekleri varsa Yay burcu olduklarını anlamakta zorlamazsınız. En alakasız görünümdeki kişileri bile skeç tadında ustaca canlandırırlar.

Her Kültüre İlişkin Bilgileri Vardır

Yay burçlarında dünyanın farklı coğrafyalarına yönelik inanılmaz bir merak duygusu vardır. Bununla ilgili ilgili çeşitli kaynaklar okurlar. Sadece okuyarak değil gezerek de deneyim edinirler. Keşfettikleri yerlerden sık sık bahsederler. Tarihi ve geçmişin tozlu raflarını inceleyip enteresan bilgiler edinmeye bayılırlar. Tek başlarına bir tarih-coğrafya kitabı gibidirler. Onlarla konuşmak sürükleyici bir atlasın sayfalarını çevirmeye benzer. Her sayfada merak duygunuz artar. Farklı medeniyetlere ilişkin saatlerce felsefi sohbetler yapmaktan sıkılmıyorlarsa Yay burcu familyasından olduklarını sezersiniz.

Her Konuyu Abartırlar

Bazı kişiler vardır ki belli konuların üzerine fanatik düzeyde eğilirler. Bir hadiseden bahsederken olayları abartarak anlatır, çevrelerindeki insanları heyecanlandırmaya bayılırlar. İşte bu davranışlar Yay burçlarına özgüdür. Onları hiç tanımıyorsanız verdikleri bilgilerin biraz mantık dışı olduğunu anlayınca abartmayı sevdiklerini anlarsınız. Bunların dışında belli inançlarını ve alışkanlıklarını fanatik düzeyde yaşarlar. Tuttukları takımları, riskli hobilerini, politik görüşlerini hararetli bir şekilde savunurlar. İşi abartıp bazı gerçekleri görmezden gelirler.

Kırk Yıllık Tanıdığıymışsınız Gibi Davranırlar

Sempatik ve konuşkandır Yay burçları. Çekingen burçların aksine girdikleri ortama kolay adapte olurlar. İş yaşamlarında yeni bir firmaya başlamanın çekingenliğini ve stresini yaşamazlar pek. Mesai arkadaşlarına rahatça sorular sorup bu sayede işlere hakim olurlar. Özel hayatlarında daha yeni tanıştıkları insanlarla bile kısa sürede kaynaşır, koyu muhabbetlere dalarlar. Bir süre sonra özel konularınızı bile açmak istersiniz onlara. Bu derece sıcakkanlı biriyle tanışırsanız bir Yay burcuna denk gelmişsiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir