Bir Bakışta Karşındakinin İkizler Burcu Olduğunu Nasıl Anlarsın? 

Zodyak’ın sempatik kişileri olan İkizler burçlarını tanımak biraz zordur. Değişken bir kişilikte oldukları için bir halleri diğerine uymaz. İçlerinde adeta çok sesli bir orkestra vardır ve her kafadan ayrı ses çıkar. Zevkleri, bakış açıları, gelecek planları sürekli değişir. Karşınızdakinin bir bakışta İkizler burcu olduğunu anlamanızı kolaylaştıracak birkaç özellik mevcuttur.

Hemen Dedikoduya Başlar

İkizler burçları, iletişim gezegeni olan Merkür tarafından yönetildikleri için haber alıp vermeyi çok severler. Okumayı, araştırıp yeni bilgiler edinmeyi hobi gibi görürler. Aşırı merak duygusu onlara dedikoduculuk niteliği verir. Duydukları bir haberi hemen eşe dosta yaymazlarsa içleri rahat edemez. Onlarla herhangi bir ortamda sohbet etme fırsatınız olursa bu özelliklerine şahit olursunuz. Tanıdıklardan, akrabalardan başlayıp ünlüler dünyasına kadar götürürler muhabbeti. Kim, kiminle, nerede, ne yapmış muhakkak haberleri olur. Ellerinden telefonu düşürmez, sürekli birileriyle iletişim halinde olurlar. Telefonla konuşmadıkları dakikalarda Whatsapp’tan gıybet yaparlar. Bu kadar yoğun iletişim kuran biri ancak bir İkizler burcu çıkar.

İkna Kabiliyeti Yüksektir

Bu burçlarda öyle bir çene vardır ki çabucak ikna ederler karşılarındakini. Bu anlamda satış-pazarlama, halkla ilişkiler konularında uzmandırlar. Ticari bir ürünün güvenirliğine sizi kolayca inandırırlar. Ağızları çok iyi laf yapar ve her konuda bilgilerine danışma ihtiyacı duyarsınız. Politika üretmekteki yetenekleri ve inandırıcılık yönleriyle siyaset arenasında da başarılı olurlar. Kitleleri etkilemekte İkizler burçları biçilmiş kaftandır. Bu kıvrak zekalarıyla danışmanlık da yaparlar. Vücut dillerinden, sohbet biçimlerinden etkilenmemek mümkün değildir. Bağırıp çağırmadan, ısrar etmeden fikirlerini çok iyi empoze ederler size. Böylesine laf cambazı biriyle tanışırsanız İkizler burcu olduğunu tahmin etmekte zorlanmazsınız.

Konudan Konuya Atlar

Zihni sürekli aktif olan İkizler burçlarının çabuk sıkılmak gibi olumsuz bir niteliği vardır. Mesela büyük hevesle giriştikleri işten bir süre sonra tat alamazlar. İlgi duydukları bir hobiyi uzun süre yapamaz, aynı sorumluluğu uzun süre üstlenmek istemezler. Bu çabuk sıkılma konusu iletişim şekillerine de yansımıştır. Hararetli bir şekilde önemli bir mevzuyu derinlemesine tartışamazsınız onlarla. Bir süre sonra başka bir konuya geçer, bıçak gibi keserler muhabbeti. Siz aynı meseleye ilişkin sohbeti devam ettirmek isterseniz de yüzlerinde daralan bir ifade belirir. Kısa sürede çok fazla hadiseyi masaya yatırabilen birine denk gelmişseniz, İkizler burcu olduklarını sezersiniz.

Sempatik ve Güler Yüzlüdür

İçinde şeytan tüyü olan burçlar arasındadır İkizler. Bunun altında yatan sebep sadece iletişim kurma yetenekleri değil, aynı zamanda size olan yaklaşımlarıdır. Sempatik ve güler yüzlü bir tavır takınırlar çoğu kez. Tatlı serseri kıvamında bir tarzları vardır. Araya ince esprilerini de sıkıştırarak ortamı şenlendirirler. Bu yönleri zekalarıyla birleştiğinde ortaya çekici bir kişilik çıkar. Onlardan kısa sürede elektrik alır ve akımlarına kapılırsınız. Güleryüzlerini zaman zaman işleri için bir araç olarak da kullanırlar. Size işleri düştüğünde tatlı dillerinin faydasını görür, istediklerini yaptırırlar. İkili ilişkilerinde de sempatik hareketleriyle kur yapar, karşı tarafı kolayca tavlarlar.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir