Bir Bakışta Karşındakinin Balık Burcu Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Su grubunun romantik burcu Balık, kucaklayıcı yapısı sayesinde aranan arkadaşlar arasında adını altın harflerle yazdıranlar arasındadır. Diğer yandan; eleştirilmekten hoşlanmayan ve zaman zaman gerçeklerden kaçan yapısı yüzünden yalnız kalmayı tercih eden Balık burçları, her şeyden kolaylıkla etkilenir. Yaratıcılığıyla ön planda olan Balık burçları ile görsel sanatlar konusunda saatlerce sohbet edebilmen mümkün. Özellikle sinema ve müzik onların uzmanlık alanıdır. Belki de o yaratıcı hayalperestliklerinin kaynağı izledikleri filmlerden geliyordur. Dikkat çekmek isteseler de sorumluluk almaktan hoşlanmayan yapıları yüzünden ikinci planda kalmayı tercih ederler. Güzel olan her şeyi seven Balık burçları, kendileriyle gurur duyar. Ufak bir gözlem ve bizim vereceğimiz ipuçları ile bulunduğun ortamdaki Balık burcunu bir bakışta tanıyacaksın.

Sinema Ondan Sorulur

Duygusal ve romantik olmalarıyla bilinen Balık burçları aynı zamanda yaratıcı yönleriyle ön plana çıkar. Özellikle görsel sanatlar konusunda uzman sayılır. Naif ruhlu, kırılgan Balık burçları sanata yatkındır. Sinema konusunda bir uzmandır. Uzmanlık alanları romantik komedilerdir. Yalnız kalmayı tercih ettiği zamanları hem sevdiği romantik komedi türündeki filmlerin tekrarlarını izleyerek hem de gündemden geri kalmamak için yeni filmleri izleyerek geçirir. Gittiğiniz partide hararetli bir şekilde film kritiği yapan birisine rastlarsanız; bilin ki o kişi büyük ihtimalle Balık burcudur. Giyimine kuşamına özen gösteren, bakımlı bir tipse kesin Balık burcudur. Bir de anlatacaklarını güler yüzle anlatıyorsa, kesin Balık burcudur. Şaşmaz.

Sempatik Gülüşünden Onu Tanıyabilirsin

Romantik komedi seven bir Balık burcu tabii ki sempatik olacak. Aşka önem veren duygusal yapıları her zaman onları ele verir. Kırmayı da kırılmayı da hiç sevmezler. Bu yüzden her zaman yüzlerinde insana huzur veren, sempatik bir gülüşleri vardır. Güçlü sezgileri sayesinde bir ortamda nerede, nasıl duracaklarını çok iyi tahmin ederler. Haliyle bu tavırları sayesinde sen de karşındakinin Balık burcu olup olmadığını kolaylık çıkarabilirsin. Zaten yapmacık davranmayı beceremezler. Yeni tanışmış olsalar bile karşısındaki insanın üzerinde pozitif bir etki bırakmak ister. Bu tavırlarının altında bitmek bilmeyen hoşgörüleri vardır. Kucaklayıcı yapıları yüzünden, herkesi kendileri gibi zannederler.

Ağlamak Onlar İçin Olağan Eylem

Bu kadar romantik, bu kadar naif, bu kadar duygusal biri haliyle ağlamaya çok meyillidir. Herhangi bir drama filmine, sinema salonuna elinde mendiliyle giren birini görüyorsanız istisnasız Balık burcudur. En ufak duygusal sahneden çok çabuk etkilenip, gözyaşlarına boğulabilirler. Merhametli Balık burçları, sokakta çıplak ayakla gezinen çocukları görünce gözleri dolar. Bir de adet dönemindeyse etkisinden uzun bir süre çıkamaz. Hassas bir kalbi olan Balık burçları; sorun, dert ve sıkıntılarını, içselleştirdikleri dünyalarında kendilerini sakinleştirmeye çabalar. Bu hassasiyetleri bulundukları ortamda kolaylıkla kendilerini ele vermelerine neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.