Bin Yıl Sonrasına Işınlanmak İsteyen Burçlar!

Zodyak’ın bazı burçları gelecekle daha ilgilidir. Geçen her dakika onlar için geçmişte kalmıştır. Teknolojiyle yakından ilgili olup sektördeki gelişmeleri merakla takip ederler. Genetik, bilişim, uzay çalışmaları gibi alanlarla yakından ilgilidirler. Yenilik onların doğasında vardır. Bin yıl sonrasına ışınlanıp olacak hadiseleri, yaşam tarzını, insanoğlunun bilgiyi ediniş şeklini, savunma sistemlerini görmeyi çok isterler. Genelde zeki insanlar olup ileri düşünceli fikirleriyle öne çıkarlar.

Kova

Astroloji aleminin en teknolojik burcu Kovalardır. Fütüristtik yönleriyle gelecekle her zaman ilgili olmuşlardır. Yapay zekanın gidişatı ile yakından ilgilenir, bu alanda sektörlerde yer almaya çalışırlar. Yüzlerini her zaman geçmişe değil geleceğe dönerler. Kovalar bulunduğu toplumdan sürekli bir adım önde olduğu için bugünün teknolojisi onları doyurmaz. Her daim daha alternatif fikirler ve öneriler sıralamaya meyillidirler. Özgürlüklerine düşkün olup gelecek dünyanın daha modern ve esnek olacağını düşünürler. Bin yıl sonrasına ışınlanma imkanları olsa, büyük bir heyecanla bu yeni dünyaya yolculuk ederler. Bu zaman diliminde insansı robotların yaşamda ne derece etkin olduğunu, genetik biliminin ulaştığı evreyi merak ederler. Ayrıca ortalama insan ömrünün ne kadar uzadığını ve hastalıklarla mücadelede ulaşılan seviyeyi öğrenmeye can atarlar. Amaçları sadece bin yıl sonrasına ışınlanmak değil buraya temelli yerleşmektir.

İkizler

İçinde bilgiye aç bir öğrenci yatan adeta. İkizler burcunu, yeni medeniyetleri öğrenmeye iten merak duygusudur. Esasında yaşadığı dönemle ilgili bir sıkıntısı yoktur, esas isteği keşfetme ve öğrenme güdülerini tatmin etmektir. Sadece geleceği değil geçmişi de merak eder. Zaman makinesiyle ya da ışınlanma teknolojisiyle tüm çağları ziyaret etmek isteyecektir. Yeniliğe açık olduğu için gideceği zaman diliminde ortama uyum sağlamakta zorlanmaz. Mükemmel öğrenme kabiliyetiyle başka medeniyetleri ve gelişmelerini kısa sürede idrak eder. İletişim yetenekleriyle diyalog konusunda sıkıntı çekmezler. Bin yıl sonrasıyla ilgili en fazla merak ettiği unsur iletişim kanallarının ulaştığı teknolojik gelişim olacaktır. Işınlanma sonrası bugüne geri dönmek İkizler için problem değildir. Esnek kişiliği her alemde yeni bir yaşam inşa etmeye elverişlidir.

Koç

Burçlar dünyasının bir diğer geleceğe meraklı burcu Koçtur. Onların bin yıl sonrasına ışınlanma isteğinin temelinde aceleci ve sabırsız kimliği yatar. Eğer geleceğe gitme imkanı varsa beklemeksizin bir an önce gidip görmek ister. Hatta ışınlanmayı deneyimlemek isteyen insanlar arasında başı çeker. Yenliklere açık olup uzay çağının bu ileri evresinde yaşam tarzını, savunma sistemlerini, ulaşım araçlarını deneyimlemeye can atar. Bilinmezliğin ürkekliğini Koç burçlarında göremezsiniz aksine yeni olanı tecrübe etmek için can atarlar. Bunların dışında yönetim sistemlerini, devlet düzeninin işleyişini, bürokrasinin geldiği noktayı keşfetmek için sabırsızlanırlar. Girişken karakteri yeni yaşamda da kendini gösterir ve o ortamda da dizginleri eline almak ister. Geçmişten gelen bu garip yolcu muhtemelen kısa sürede kendini kanıtlar ve benimsenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.