Bilinmeyen Nedenler Yüzünden Bir Anda Uzaklaşan Burçlar!

Ne olduğunu anlamadan bir anda senden uzaklaşıyor, bu duruma bir türlü anlam veremiyor ve çözüm bulamıyorsan bu konuya burçların bir açıklaması var!

Sıkılmak İstemeyen Koçlar

Maceraperest, haraketli ve capcanlı Koç, heyecanı hissetmeyi sever ve can sıkıntısına asla katlanamaz. İlişkisi rutine dönüşmeye başladığı zaman hareketlendirecek, adrenalini hissedeceği bir aktivite arar. Bunun için hiçbir sebep yokken bir tartışma bile çıkarabilir. Eğlenceli ve heyecanlı etkinliklere birlikte katılabilir, böylelikle ilişkinizde hissettiği coşkunun canlanmasına destek olabilirsin!

Samimiyetsizlikten Koşarak Kaçan Boğalar

İçe dönük, sakin ve sabırlı biri olarak dışarıdan soğuk gibi görünebilen Boğa, aslında samimiyeti ile herkesi şaşırtır. Aldığı elektriğe göre karşısındaki ilk insanla samimiyetini kendi belirler ve gönderdiği enerjiyle paralel doğrultuda beklentisi karşılanmazsa o insanı bir kalemde silebilir! Eğer zamanla samimi olmayı, başlarda karşındaki insana karşı mesafeli davranmayı seviyorsan Boğa ile işler biraz ters gidebilir.

İletişim Eksikliğini Bir Duvar Olarak Gören İkizler

Zodyak’ın iletişim burcu olan İkizler, hayatında değerli olan herkesle büyük bir keyifle konuşmak ister ve onun için fikirlerin paylaşılmasından daha doğal bir şey yoktur. Tam anlamıyla birileriyle iletişimde olmak için yaşar ve sevgilisiyle iletişim kuramadığı her an uzaklaşmasına sebep olur. Bu yüzden onun yanında sus pus olmamaya dikkat etmen ve konuşabilecek konular bulabilmen gerekiyor!

Değerlerinin Yargılanmasından Rahatsız Olan Yengeçler

Zodyak’ın en aile odaklı yaşayan burcu Yengeç, ev hayatına çok değer veriyor. Sevdiklerine ve aile değerlerine karşı bir güven ve aidiyet duygusu hissettiği için fazlasıyla onlara bağlı olan Yengeç, ailesine çok vakit ayırdığını ya da onlarla ilgili herhangi bir negatif bir şey duyduğu anda bu konuda hoşgörü gösteremeyecek, belki de seni direkt olarak kapı dışarı edecek!

Saygısızlıktan Hoşlanmayan Aslanlar

Dikkat çekici Aslan, herkesin gözünde pırıl pırıl parlayan bir yıldız, adeta neşesi ve canlılığı ile gözleri üzerinde toplayan bir kral ya da kraliçe gibidir. Bu yarattığı havayı korumak için zaman zaman ekstra çaba gösteren, bazen şıklığıyla bazen sohbetiyle kendini ulaşılmaz değerli bir taş gibi gösterir. Sevgilisinin onu küçük düşürecek bir saygısızlığı ya da hareketi olduğunu gördüğü anda ondan uzaklaşmaya, buz gibi soğumaya başlar. Çünkü onun için dışarıdan görünen profili çok önemlidir!

Dağınıklıktan Uzak Duran Başaklar

Özensiz ve dağınık bir sevgiliden inanılmaz derecede rahatsız olabilen Başak, evde ya da iş yerinde kargaşaya maruz kalmayı istemez ve her eşyanın belirli bir yeri olduğuna inanır. İş yerinde masasının üzeri daima düzenli, defterler üst üste, kalemler kalemlikte, notları bile belirli bir yerde duruyor olur. Evinde gerek salonda gerek yatak odasında ortalıkta hiçbir eşya durmaz hem pırıl pırıl hem de yeni toplanmış gibi görünür. Lavaboda tabak bırakan ya da kıyafetlerini oraya buraya saçan bir sevgiliye tahammül edemez Başak!

Bakımsızlıktan Nefret Eden Teraziler

Onu gerçekten zorlayan şeylerin başında bakımlılık geliyor. Kişisel bakımı ve güzelliği söz konusu olduğunda hiçbir bahaneyi göz ardı edemeyen Terazi için temiz ve bakımlı olmak, güzel kokmak gerçekten çok değerli. Güzelliğin göstergesi olarak hayatındaki en değerli kişinin de görünüşüne çok önem veriyor ve en az kendisi kadar dikkat etmesi gerektiğine inanıyor. Bu konuda ufacık bile bir sorun olduğu zaman sevgilisiyle mutlaka konuşacak, bu konuda müsemma gösteremeyeceğini belirtecek. Dikkatli olman gerektiğini unutmamalısın!

Hile Hurdayı Sevmeyen Akrepler

Arkasından bir işler çevirdiğini hisseden Akrep, anında o ilişkiyi sonlandırabilir! Kıskançlık ve sahiplenme duygusu fazlasıyla baskın olan Akrep burcu sevgilinden gizli bir şeyler yapmaya kalkıştığında, bunun direkt olarak güven kırıcı olduğunu hissedecek ve buna tahammül bile etmek istemeyecek. Ayrıca sıradan bir flörtün bile Akrep’in bir ilişkiye son vermesi için yeterli olduğunu unutmamalısın. Diğer bir yandan zaten güven konusunda hassas olması nedeniyle ilişkinin başlarında tedirgin olabilen sevdiceğinin bu konuda rahatlaması gerektiğini de ona aşılamalısın.

Kısıtlanmak İstemeyen Yaylar

Zodyak’ın en özgürlüğüne düşkün burçlarından biri; Yay!  Bir gün arkadaşlarıyla geç saatlere kadar eğlensin, diğer gün yalnız başına sinemaya gitsin, uzun zamandır görmediği bir dostuyla seyahat planı yapsın… Bunların hepsi Yay için sıradan planlar ve bunlara, biricik sevgilisi bile olsa birinin kısıtlama getirdiğini görmek tam anlamıyla özgürlüğünün elinden alındığını hissetmesine sebep oluyor. Bunun yerine bazı programlarına sen de dahil olabilir, konuyu tatlıya bağlayabilirsin.

Kariyer Sorunlara Gelemeyen Oğlaklar

Kariyerine, geleceğine ve sorumluluklarına karşı fazlasıyla bağlı olan Oğlak, iş hayatını çoğu zaman özel yaşamının önünde tutar. Bu yüzden birçok zaman sevgilisi “bana hiç vakit ayırmıyor” diye düşünebilir. Aslında onun hayatındaki tüm çerçeveler çok önceden bellidir, sonradan bunun değişmesini beklemek biraz karşılıksız beklenti olabilir. Sürekli olarak işin hep daha ön planda diye Oğlak’a dert yanmak zamanla uzaklaşmasına sebep olabilir!

Eşitsizliğe Dayanamayan Kovalar

Onun için son derece önemli olan şey, hayatı boyunca herkese eşit davranıldığını görmek! İpleri daha çok kendi elinde tutmak istiyor ve farkında olmadan ilişkinizde eşitliği sağlayamıyorsan, Kova için alarmlar çalmaya başlar. Fazlasıyla idealist, insancıl bir sevgiliye sahipsin ve gerek kendisine karşı gerek başkalarına karşı, senden kaynaklı yaşanan bir eşitsizliği hissettiği zaman uzaklaşmaya başlar, hatta çok geçmeden senden ayrılabilir.

Romantizm Eksiliğinde Uzaklaşan Balıklar

Hassas bir Balık, mutlu bir ilişkide mutlaka romantizm arar. Çiçekler, mum ışığında akşam yemekleri, aşk şiirleri ve aklına gelebilecek tüm pastoral görüntülere bayılır. Tabii ki bunu her gün, her dakika beklemiyor, ama sık sık romantikliği hissetmek istiyor. Göremediği zaman hayal kırıklığına uğruyor ve zamanla senden uzaklaşabiliyor. Naif, duygusal ve şefkatli bir Balık burcuyla berabersen ilişkinizde romantikliği biraz daha fazla hissettirmende fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.