Beylere Özel Burçlara Uygun Ofis Stili

Merhaba stil sahibi ya da henüz bir stili olmasa bile bu durumu değiştirmek isteyen beyler… Siz de çok iyi biliyorsunuz ki başarmanın sırrı başlamakta yatıyor. Artık sadece kendiniz için giyinmeyi bırakarak hem kendiniz için hem de hayatınızdaki insan için hoş ve şık giyinmek istiyorsanız size kadınların büyük sırrını açıklıyoruz, hazır mısınız? İşte en büyük sır: Burcuna göre giyinmek. Elbette hiçbiri bunu söylemiyor ama gerçek bu. Yoksa kusursuz şıklığı nasıl yakalayabilirlerdi? Tabii ki istisnaların kaideyi bozmadığı bir dünyadan bahsediyoruz.

İşe ilk olarak ofis stilinden başlamanızda yarar var. Her gün aynı kıyafeti giymek yerine renk ve stil kodları ile farklı ve şık giyinmenin ayrıntılarını dolabınıza rahatça uyarlayabilmeniz için bu sezonun ürünlerinden stil belirledik. Haydi, şimdi çıktısını alıp hemen en yakın mağazalara koşun. İndirimleri beklemenizi tavsiye etmiyoruz. Herkes alışveriş yapmak indirimleri kovalayacağı için aradığınız ürünleri bulamamanız mümkün.

Her Daim Kırmızı Seçimi ile Koç Burcu Erkeği

Sen cesur ve canlı bir burçsun. Bu iki büyük özelliğin hareketli yapın ile destekleniyor. O halde özel hayatını ofis stili ile birleştirirken bu özelliklerini göz önünde bulundurmalısın. Bir kere coşkulu kişiliğini kırmızı bir bisiklet kazak ile taçlandırmalısın. En canlı kırmızılar bu sezon Zara’da var. Altına giyeceğin slim fit kumaş pantolon ise farklı kumaş çeşitleri ile Mango’da bulunabiliyor. Kırmızının canlısını mavi ya da gri mavi karışımı bir renk ile sakinleştirebilirsin. Tabii ki beyaz gömlek olmazsa olmazın. Ayakkabı konusunda ise beyaz ayakkabı stil sahibi görünmenin en kolay yoludur. Blazer ya da palto olarak da bej rengi hem ağır hem de her daim şık gösterir.

Doğa Aşkını Stiline Yansıtan Boğa Burcu Erkeği

İddialı bir başlık değil mi? Senin stilin de iddialı aslında. Kaliteden ödün vermediğin için senin en önem verdiğin şey iyi bir kumaştan tasarlanmış bir palto olmalı. Rengini de koyu yeşil seçersen hem ağır bir görünüm hem de zamansız bir şıklık yakalayabilirsin. Sana en önemli tavsiyemiz renk skalasının yeşil, bej, turuncu ve toprak tonlarından vazgeçmemen olur. Böylece sakin tavrını zevkli bir şekilde stiline yansıtabilirsin. Bu sezon Zara’da bulunan zamansız kruvaze ceketleri incelemeyi sakın unutma. Ayrıca stiline aksesuar desteği vermen gerekiyor. Çünkü sen bir Boğa erkeğisin. İyi bir fötr şapka bulmak biraz meşakkatli olduğu ve biraz da pahalı olduğu için uygun fiyatlı Decathlon şapkalarını incelemeni öneriyoruz.

Genç ve Dinamik İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkekleri en trend kıyafetlerin sahibi olan bir stile sahiptir. Dolapları en doğru ürünler ile doludur. Modayı takip eder ama asla kölesi olmaz. Sen de trendleri takip eden bir İkizler burcu erkeği olmak istiyorsan işe bu sezonun modası olan dik yaka, sıralı düğmeli ceketlerden başlamalısın. Bu benim için fazla diyorsan kruvaze ceketler de işini görür. Ayakkabı seçimin ise son iki sezondur çok moda olan çift tokalı modellerden olmalı. En çok renk ve çeşidi ise Damat markasında bulabilirsin.

Geçmişin Gölgesinde Bir Yengeç Burcu Erkeği

Eğer sen bir Yengeç burcu erkeğiysen, çoğu zaman geçmişin gölgesinde yaşıyor olman şaşırtıcı olmayacaktır. Büyükbabandan kalan bir saat ya da şapka dolabının en nadide parçaları olabilir. Bunlara sahipsen ne ala ama eğer değilsen hazır giyim markalarının hepsinde mükemmel bir fötr şapka bulabilirsin. Biz Mudo’dan seçim yapmanı öneriyoruz. Hafif bir Sherlock Holmes stili benimsemek istersen kravat tercihin kesinlikle küt bitişli olmalı. Ayakkabıda ise renkli bir seçim yapmalısın. Örneğin yeşil renk bu sene pek moda. Hem de senin sevdiğin gibi vintage görünümlerde. Kareli tüm ürünlerin en güzellerini ise Zara’da bulabilirsin.

Parıltısı Kumaşında Saklı Seçimleri ile Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği ihtişamlı ve dikkat çekici seçimler yapmaktan alıkoyamaz kendini. Ben minimal seçimlerin adamıyım diyenlerin bile elleri hep bir parlak kumaş takım elbiselerde ya da desenli gömleklerde salınır. Ocean Eleven filmindeki Brad Pitt’i hatırlayın. İşte tam o stil Aslan burcu erkeğinin dolabında olmalı. Zengin görünüm içinse toprak tonlarından vazgeçmemelisin.

Sade Başak Burcu Erkeği

Sade ve şık olmak onun ruhunda olduğu için tüm Başak burcu erkekleri gibi sende sakin renkleri tercih etmelisin. Siyah çoğu zaman seni sert göstereceği için siyah renk yerine gri, koyu yeşil, koyu mavi, lacivert gibi renkli kıyafetler almanı öneriyoruz. Gri yün kumaştan tasarlanmış Mango dar ve kısa paça pantolon ile beyaz gömlek ve koyu renk bir kazağı kombin yapıp, altına da beyaz ayakkabılar giydiğinde senin için zevk sahibi diyeceklerine emin olabilirsin. Eğer spor ayakkabı almak istemiyor ama spor görünümlü beyaz bir pabuç istiyorsan Cos‘da çok güzel bir model seni bekliyor.

Şıklık Onun Göbek Adı: Terazi Burcu Erkeği

Şıklığı ve zevkli giyimin akla gelen ilk temsilcisi, her daim doğru seçimlerin adamısın sen. Senin dolabında olmazsa olmaz ürünler taba rengi bir palto ki bu her sezon bulabileceğin bir renk değildir. Bu ürünü bu sezon Mango’da bulabilirsin. Pantalonu mutlaka slim fit olan lacivert bir takım elbise ve kırmızı bir kravat da çok şık olacaktır. Ayakkabı seçimini sana bırakıyoruz çünkü sen en iyisini bilirsin. Yok yine de yardım isterim diyorsan Hotiç’te tam sana göre tokalı ve püsküllü bir model olduğunu söyleyelim.

Sade Şıklık ile Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeğinin sade bir şıklığı olur her daim. Bir de gizemli duruşu… o duruşu genellikle boynuna geçirdiği fular ya da atkı ile sağlar. Hatta o atkıyı neredeyse kapalı mekanlarda bile çıkarmaz. Gizemli ve sade şıklığın tamamlayıcısı gri renk kruvaze bir ceket, lacivert pantolon, kahverengi ayakkabı ile zamansız bir şıklık içerisinde olabilirsin. Bizden söylemesi…

Rahatlığından Ödün Vermeyen Yay Burcu Erkeği

Bilgilendirme: Bu seçim kurumsal bir çalışanları kapsamamaktadır. Elbette kurumsal iş yerinde çalışanlar için de önerimiz var ama genel olarak Yay burcu erkekleri hayat tarzlarında rahat olmaya alıştıkları için çoğunlukla girişim ofislerinde ya da serbest kıyafet kuralı geçerli olan işyerlerinde çalıştıklarını düşünüyoruz. Eh, hal böyle olunca da onların sırtlarından etnik desenli hırkalarını çıkarmak biraz zor oluyor. Bu stil sadece ofis için değil hafta sonu için de harika bir seçim olacak.

Klasik ile Eş Anlamlı Olan Oğlak Burcu Erkeği  

Klasik kelimesi ile adeta ikiz kardeşmiş gibi birbirine bağlı olan Oğlak burcu erkeği kıyafetlerinde kolay kolay geleneksellikten vazgeçmez. Bu da takım elbise giyeceksen bile yelekli bir takım giymeyi tercih etmelisin demek oluyor. Eğer çift veya tek düğmeli bir takım elbise tercih ediyorsan içine satın alacağın yelek kruvaze olsun. Hem şık hem de stil sahibi duruşuna zarif bir ekleme yapacaktır.

Sıra Dışı Stil Sahibi Kova Burcu Erkeği

Özgür ruhlu ve sıra dışı Kova burcu erkeği için sıradan bir takım elbise öneremeyiz. Önersek bile onun kumaşında olmadığı için o dolap ile aynı dili konuşamaz. Kova burcu erkeği her zaman farklı birkaç parça ile stilini renklendirmelidir. Bu seçimi bazen çorap ile ayakkabısının renginde bazen de paltosunun kumaşında gösterir. Fakat her ne olursa olsun farklı olmayı başarır. Kova erkekleri için iki parça önerimiz var. Birincisi Desa ayakkabı ikincisi ise kaz ayağı deseni Zara palto…

Sakin Stili ile Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkekleri de kadınları gibi romantiklikten vazgeçemezler. Bu naiflik onların tüm yaşamlarına yansıyacağı için bir Kova burcu gibi farklı ya da Yay burcu gibi rahat bir dolaba sahip olmazlar. Onlar her an şık bir yere kolaylıkla adapte olabilecek bir stil belirler kendine. O nedenle sen de Balık burcu olarak lacivert, mavi ve koyu mavi gömleklerden, kahverengi ya da vizon rengi ayakkabı ve kemer uyumundan vazgeçmemelisin.

Dekupe ürünler markaların web sitelerinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.