Bergüzar ve Halit’in mutluluğunun sırrı ne?

Bu gözler ne ilişki haritaları gördü! Bırakın evlenmeyi, birlikte bir saat geçiremeyecek insanların ilişki uyumlarını yorumladık. Her ne kadar “sevgi anlaşmak değildir, nedensiz de sevilir” desek de her şeyin bir oluru bir de olmazı var. En nihayetinde bir ilişkiyi kalıcı hale getiren tarafların anlaşabilmesi. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de bu konuda şanslı olan çiftlerden. Astrolojik olarak ilişki uyumlarına baktığımızda ikilinin çok uyumlu olduğunu görebiliyoruz.
Karakter olarak Bergüzar Korel de Halit Ergenç de oldukça güvenilir, düzenli ve sağlam insanlar. İlişkilerinde de bu niteliklere önem veriyorlar. Birbirlerinin ilişkiden beklentilerini anlayabilir ve bu beklentileri karşılayabiliyorlar.

Bergüzar, biraz endişeli ve şüpheci bir kişilik. Ayrıntıları asla gözden kaçırmıyor, yalanı dolanı kolayca hissediyor ve çok sıkı bir araştırma yeteneği var, yani bir nevi Sherlock Holmes. Güvenmek onun için çok önemli ancak bir insanın bu güveni kolayca kazanması pek mümkün değil. Allah’tan Halit Ergenç, mantıklı, makul ve güvenilir bir insan ve Bergüzar’ın güvenme ihtiyacını çok zahmete girmeden karşılayabiliyor.

Bergüzar Korel, fazlasıyla sorumluluk sahibi bir kadın, öyle ki sorumlulukları zaman zaman güzel oyuncunun hayattan keyif almasını engelliyor. Bu nokta da Halit Ergenç devreye giriyor ve sevgili eşinin hayattan keyif almasına yardım ediyor. Bergüzar, detaycı bir yapıya sahip, bu nedenle de bazen büyük resmi kaçırabiliyor, eşi onu bu konuda da destekliyor ve onun bütünü görmesini sağlıyor.

Bergüzar ve Halit’in arasındaki tensel çekim de çok kuvvetli. Birbirlerini neredeyse her konuda tamamlıyorlar. Adeta birbirleri için yaratılmışlar diyebiliriz. Kısacası bu zamana kadar mutlu bir birliktelik yürütmeleri ve sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilmeleri bir tesadüf değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.