Beren’in Yeni Projesine Yıldızlardan Müjde Var!

Kariyer basamaklarını el yordamıyla üçer beşer tırmanan, bir yarışmada gösterdiği başarı ile geçiş yaptığı ekranlarda oynadığı her rolün hakkını gereğinden fazla veren Beren Saat, evliliğinin ardından kariyerine verdiği bir yıl aradan sonra hızlı bir dönüş yapıyor. Bakalım yıldızlar Beren Saat’in kariyeri için ne söylüyor?

Ay Jüpiter kavuşumu Oğlak burcunda olan Beren, çalışarak şansını kendi kazananlardan. Pişmiş armudun ağzına düştüğü emsalsiz olan Beren, disiplinli çalışması ve dayanıklı kişiliğiyle, bugüne dek kendi kariyer tahtını bizzat kendi inşa etti. Mars’ı Akrep olan Beren Saat, düşse de derhal kalkıp aynı kararlılıkla yoluna devam eden, yanıp uçuşan küllerinden yeniden doğan, her türlü zorluğun üstesinden gelen bir karakter olma gücünü taşıyor. Eylemlerinde duyguları yerine mantığına kulak veren Beren, var olan iki lokma duygusunu da Balık burcu olmasından alıyor. Bu arada hırsın, çalışmanın, mücadelenin kadını, ekranda parlayan sanatsal yeteneklerini Balık’ına borçlu. Venüs ve Merkür’ünün Kova olması marjinal taraflarına, sınırsız özgürlük duygusuna yüksek katkılarıyla Beren’i ihya ederken, ekranda da ününe ün katıyor. Akıl buyruğuyla yaşayan Beren, tüm başarısını azimle çalışmasına ve çalışırsa yaver gidecek şansına borçlu! Kısacası Beren’in hayatında emeksiz yemek yok.

Malum geçen yıl canımız 90’lar popçumuz Kenan Doğulu’yla evlenen Beren Saat bir yıldır çekildiği inziva ile ortadan kaybolmuştu. Tüm yılını çiçeği burnunda ilişkisini doyasıya yaşamaya, adım attığı bu yeni hayatın içinde kendine en uygun dengeyi bulmaya çalışan Beren, nihayet cicim yılının sonuna geldi. Geçtiğimiz yıl yaşamında hakim olan göksel enerjilerle ilişkisini doyasıya yaşayan Beren, haritasına göre bu yıl tekrar kariyerine odaklanacak. Yeni sezonda 60’lı yılların anlatılacağı “Gazino” dizisinin başrol koltuğuna oturacak Beren Saat’i uçuşa hazır bir yıl bekliyor.

Ağzımıza hayra açalım da içimize düşen kurda da bir kulak verelim. Geçen yıl hayatının odağına yerleşen ilişkinin yerini bu yıl özgürlükleri ve kariyeri alıyor. Bir yıldır yanından yöresinden ayrılmadığı, bir karış uzağına çıkmadığı evlilik hayatı onu azıcık bunaltmış olabilir. İçindeyken anlamadığı bu sıkıntı, sahnelere geri dönünce kendini yüksek dozda gösterip, ilişkisine bakış açısının derecesiyle oynayabilir. Aman dikkat! Zira Merkür ve Venüs Kova olan özgür kız Beren kendi yoluna gitmeyi her şeyden çok önemsiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.