Ben Fero’nun Mars Burcunun İkizler Olduğunun 4 Kanıtı

Son dönemde rap müzik yükselişe geçerken çok sayıda müzisyen de ortaya çıktı. Bunların içinde en iyi çıkışlardan birini Ben Fero yaptı. Gerçek adı Ferhat Yılmaz olan ünlü isim, art arda çıkan parçalarıyla başarısını taçlandırdı. Birçok rapçi gibi o da hiperaktif ve dışa dönük tavırlarıyla dikkat çekti. Zaman zaman meslektaşlarından polemik niteliğinde eleştiriler geldiğinde hazır cevap iletişim tarzıyla altta kalmadı. Bu özelliklerini İkizlerde konumlanan Mars burcundan aldığını belirtelim. Bu konum, ünlü sanatçıya bakalım başka ne gibi özellikler kazandırmış.

Moyra ile sen de Mars burcunu öğren

Enerjik

Ünlü rapçinin “Biladerim İçin, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Akalım” gibi şarkıları beğenilerek dinleniyor. Bu parçalara çektiği kliplere, hareketli ruhunu rahatça yansıtıyor. İcra ettiği müziğin de etkisiyle oldukça enerjik klipler çekiyor. Mars burcunun etkisiyle özel yaşamında da hiperaktif bir temposu olduğu görülüyor. Çok sayıda konserine adeta insanüstü bir enerjiyle yetişiyor. Canlı performans gösterdiği bu konserlerde neredeyse hiç durmaksızın sahneden seyirciye eşlik ediyor. Ayrıca yaşam enerjisi yüksek olup geniş bir çevresi ve sosyal bir hayatı bulunuyor. Spor hayatında büyük bir yer kaplıyor. Hiperaktifliğini basketbol oynayarak da deşarj etmeye çalışıyor.

Hazırcevap

Zodyak’ta savaşma niteliğini belirleyen Mars burcu, İkizler’de konumlandığında kişiye kendine has bir açık sözlülük özelliği veriyor. Mesela tartışmalarda kıvrak zekasıyla rakibine en uygun cevabı yapıştırıyor Ben Fero. En son kendisine özenti deyip, şarkısının çalıntı olduğunu iddia eden Norm Ender’le polemiğe girmişti. Daha sonra Norm Ender’in şarkısının da kopya olduğu ortaya çıkınca konuyu dile getirip tartışmada 1-0 öne geçmişti. Ben Fero ayrıca Twitter’da zaman zaman kendisine eleştiride bulunan takipçilerine alaycı ve kapak niteliğinde sözlerle yanıt veriyor.

İletişimi Güçlü

Ben Fero’nun sevilmesinin nedenleri arasında hayranlarıyla kurduğu diyalog biçimi de yer alıyor. Ani gelen şöhretine rağmen hayranlara tepeden bakmıyor ve onlara sempatik davranıyor. Mars burcunun İkizler olmasıyla güçlü bir iletişim özelliği kazanmış bulunuyor. Bazen uçağını beklerken Instagram’dan canlı yayın yapıp hayranlarının sorularını yanıtlıyor. Arada resmiyet olmaksızın güler yüzlü bir üslupla konuşuyor. Esprili bir nitelik kazandığı Mars burcunun etkisiyle arkadaş ortamında neşeli ve şakacı bir tavır sergiliyor. Berkcan Güven gibi youtuber arkadaşlarıyla mizah dozu yüksek sohbet videoları çekerken bir taraftan da eğleniyorlar.

Çekici

Mars burcu aynı zamanda kişinin cazibesini ortaya koyuyor. Ben Fero da bu niteliği İkizler konumundan almış. Kliplerinde kışkırtıcı bir hava estiriyor. Fiziksel olarak klasik yakışıklılık kriterleriyle çok örtüşmüyor aslında. Öyle manken gibi uzun boylu bir fizik yapısı olmasa da kadınlar onu çekici buluyor. Konserlerinde üstsüz gezmeyi tercih eden ünlü şarkıcının kasları da en az şarkıları kadar dikkat çekiyor. İletişim yeteneği parlak zekasıyla birleştiğinde ise cazibesi katlanıyor adeta. Özel hayatında şimdilik adı kimseyle anılmasa da, aşk hayatı hayranlarınca merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir