Belki de Şans Kapında! Burcuna Göre Şansını Nasıl Artırabilirsin?

Kendini şanssız mı hissediyorsun? Lambadan çıkacak cinden üç dilek hakkın olsa, birini daha şanslı bir insan olmak için mi kullanırdın? Her yonca gördüğünde dört yapraklısını bulmak için ortalığı talan mı ediyorsun? Unutma ki Zodyak sana bu konuda aslında bir sürü işaret gönderiyor! Şansını kendi ellerinle arttırabilmen, daha güzel bir hayat elde edebilmen için evrenin sana söyleyecekleri var!  

 Jüpiter’ın hangi alanlarda şans getirdiğini öğrenmek için tıkla!

Koç Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Ah Koç! Hırsın yüzünden bazen hayatında çok fazla ‘başarı’ odaklı ilerliyorsun! Mücadelede kendi başına ilerlemek, insanları oyun dışında bırakmak, herkesi rakibin olarak görmek yerine daha açık fikirli olup onlarla beraber başarıyı elde edebileceğini unutma. Şans doğuştan geliyor olabilir, ancak bakış açını değiştirerek şansını artırabilirsin. Aklını ve ruhunu özgür bırakman, kendini bir meydan savaşında gibi görmekten vazgeçmen daha çok fırsatla karşılaşmanı, başarı yolunda daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak!  

Boğa Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Kendini sevgiyle ve güzelliklerle çevrelemeyi seviyorsun. Ama çevrendeki güzellikleri takdir etmek konusunda çok da istekli değilsin. Bu yüzden aslında yapman gereken şey çok basit! İnsanlara iltifat etmekten çekinme! Bir kafede otururken kıyafetini çok beğendiğin kişiye bunu söylememek için kendini kasma. Ne hissediyorsan bırak, dile gelsin. En iyi arkadaşına biraz fazladan minnettarlığını hissettirebilir, yaptığı her şey için teşekkür edebilirsin! Edeceğin iltifatlar sayesinde evrene göndereceğin pozitif enerji ile şansın fazlasıyla artacak!  

İkizler Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Şanslı olmak istiyorsan biraz daha kararlı olmalısın! Kararsızlık zaman zaman hepimizin sorunu oluyor, ama hiçbirimiz bu konuda senin eline su dökemeyiz. Dışarı çıkarken doğru kıyafeti seçmek ya da arkadaşlarınla dışarı çıkıp çıkmayacağına karar vermek emin ol o kadar da zor değil! Başkalarına uyum sağlama konusunda harikasın, ama kendini bu süreçte kaybetmemelisin. Bunun için küçük şeylerle başlayabilirsin. Her şeyi etrafındaki insanlara bırakmadığında ne kadar kendinden emin ve kontrol altında olduğunu fark edeceksin.  

Yengeç Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Aramızda gizli saklı yok, biraz ketumsun! Özel hayatını kendine saklamaya eğilimlisin de diyebiliriz. Kimse sana git tüm sırlarını herkese anlat demiyor, ancak bazen deneyimlerini ve hikayelerini başkalarıyla paylaşmak ilişkilerinin daha sağlam olmasına yardımcı olur. Kimsenin bu hayatta tek başına başarılı olmadığını unutma. Daha şanslı biri olmak istiyorsan daha fazla sosyal olmaya özen göstermelisin! Kafanda dönen bir konu olduğunda bunu arkadaşlarınla konuşmaktan çekinme.  

Aslan Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Çevrenin en parlak, en iyi insanlarından biri olduğunu biliyorsun. Ama evren, şansını artırabilmen için biraz geri adım atmanın gerektiğini söylüyor! Alçak gönüllü olmak seni ezik göstermez, tam tersi daha dikkat çekici olmanı sağlar. Eleştirileri kabul etmek kolay olmayabilir, ama emin ol hatalarını düzeltmen için bundan daha iyi bir fırsat olamaz! Tüm dürüstlüğünle güçlü ve zayıf yanlarının farkında olmak, olgunlaşmanın ve şansını artırabilmenin en büyük anahtarı.  

Başak Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Düşünmeyi bazen abartıyorsun farkında mısın? Ayrıntıların en küçüklerine dikkat etmek zaman zaman faydalı olabiliyor, ama sen çoğu zaman detaylarda kayboluyorsun. Kafanı temizlemeyip, düşüncelerini uzun süre beyninde tuttuğun sürece şansını arttıramayacaksın! Bu yüzden dışarı çık, güzel bir yürüyüş yap, temiz hava al, silkelen, kendine gel ve büyük resme odaklan! Detaylarda boğulmaktan vazgeçip büyük resme odaklandığında yeni fırsatlar yakalayacak ve daha şanslı biri hale geleceksin!  

Terazi Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Dürüst olmak gerekirse Zodyak’ın en şanslı burcusun! Pozitif zihnin ve sosyal ruhun sayesinde evrendeki iyi enerjiyi çekip dünyaya gönderiyorsun. İşte tam bu noktada karma senin için var diyebiliriz! Çoğu zaman ilişkilerinde daha fazla çaba harcamamak ya da yaşayacağın çöküşten kaçmak için bir problemi çözmeyerek es geçiyorsun. Senin için insanlarla yüzleşmek pek kolay değil ama emin ol, sorunlarını çözerek ilerlediğinde kendini daha güvende ve şanslı hissedeceksin.  

Akrep Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Uzun süredir hayatında olan insanlara güveniyorsun, çünkü onların kişiliklerini çok iyi biliyorsun. Ancak daha şanslı olmak için yeni insanları da hayatına sokmayı denemeli, bu insanların da seni daha yükseklere çıkarabileceğini unutmamalısın. Elbette eleştiriler her zaman pozitif olmuyor, ancak yeni edineceğin dostlarınla bunun aranı bozmasına izin vermemelisin! İşe ilk olarak yeni arkadaşlıkların seni daha şanslı biri yapacağını kabullenmekle başlayabilirsin.  

Yay Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Zodyak’ın en kaygısız burcu, Yay! Aradığın tutkuyu bulabilmek için her zaman beyninin sol tarafındaki mantık bölümüyle hareket ediyorsun. Üstelik bu zamana kadar çok eğlendiğin, seni çok şaşırtan maceraların oldu. Ancak gerçek şu ki, kendi içinde çok tutarlı biri değilsin, özellikle de bir şeye bağlanmaktan ölesiye korkuyorsun. Bu yüzden şansını birçok sefer kendi ellerinle farkında olmadan itiyorsun. Lütfen herhangi bir şeye bağlanmaktan korkma! Uzun vadede şansının nasıl da döndüğünü göreceksin!  

Oğlak Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Geleneklerine en bağlı olan burç, Oğlak! Aslında bu yönünün kuvvetli olmasından dolayı şansını arttırman oldukça kolay. Tuttuğu takım kazansın diye totem yapan sporseverlerin çoğunun Oğlak olduğunu biliyor muydun? İşte bu noktada kendi şans rutinini kurmak hayatına bir servet katacak! Örneğin önemli bir sunum yapacağın günler aynı ayakkabıları giyebilir, notunun kötü olduğu bir sınava girerken aynı küpeleri takabilirsin!   

Kova Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Arkadaş grubunda insanların problemlerini çözen her zaman sen oluyorsun. Belki de genel olarak insanların ne düşündüğünü umursamadığın için böyle rahat davranıyorsun. Ama gerçek şu ki, başkalarının düşüncelerine daha fazla önem vermen gerekiyor. Şansını arttırmak için zaman zaman kendi bildiğinden şaşabilir, farklı görüşlere kulak verebilirsin. Unutma akıl akıldan üstündür diye boşuna demiyorlar!  

Balık Burcu Şansını Nasıl Artırır?

Bazen dünyanın en tembel insanı oluyorsun, akşama kadar uyuyabileceğin günler çok oluyor. Ama şansını artırmak için bazı alışkanlıklarından vazgeçmen şart! Hayatındaki bazı konularda daha fazla çaba sarf etmeli, zamanını sürekli olarak kaçış rotası aramaya harcamamalısın. Sorumluluk aldığın ve sıkı çalıştığın zaman çok daha iyi hissedecek ve şansının kendi kendine arttığını fark edeceksin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.