Bekledim de Gelmedin Sevdiğimi Bilmedin Diyeceğimiz 5 Burç Hangisi?

Sevdiğin, âşık olduğunu birinin sana karşılık vermesini, seni sevmesini istemen elbette çok normal. Kimi zaman bu karşılığı alamazken kimi zaman rahatlıkla alabilirsin. Ama bazı burçlar var ki kendini de yırtsan, onları sevdiğini anlatamazsın. Bu burçlara olan aşkını kalbine göm demiyoruz elbette ama neyle karşı karlıya olduğunu bilmende fayda var. İşte ne kadar beklesen de gelmeyecek, seni görmeyecek, sevdiğini anlamayacak burçlar:

İlgi Arsızı Aslan Burcu:

Aslan burcu insanı tek kişinin sevgisiyle hayatta kalmayı tercih edecek bir burç değil, öncelikle onu netleştirelim. Onlar için ne kadar fazla insan, o kadar fazla ilgi, o kadar fazla sevgi, o kadar fazla sansasyon, o kadar fazla tatmin demektir. Bu nedenle senin sevgin bile tek başına ona yetmeyecekken, senden bile daha fazlasını istemeye programlanmışken, ormanlar kralı Aslan’ın tek bir kişiye yani sadece sana razı olmayacağını bilmen gerekir.

Friendzone İnsanı Kova Burcu:

Kova burcu insanı, bilinçli ve bilinçsiz şekillerde her çiçekten bal almayı seven arılar gibidir. Bir Kova burcu insanının herkesle paylaşabileceği farklı bir dünyası vardır. Ne kadar farklı olursan ol ya da tam tersi ne kadar sıradan olursan ol, Kova burcunun seninle paylaşabileceği bir konu mutlaka vardır. Seninle ve yaşadığın yerdeki tüm diğer insanlarla! Gönlü geniş Kova burcunun ilgisi bitince mi seni friendzonea düşürdüğünü yoksa zaten en başından beri mi orada olduğunu çözersen, bize de yaz olur mu?

Çapkınlık Peşindeki Akrep Burcu:

Akrep burcu denince hepimizin aklına duygu yoğunluğu yüksek ilişkilerin gelmesi tesadüf değil. Tutku dolu Akrep burcu insanları, adeta bir bağımlılık gibi seni kendisine çekerken, kendisi senin içi aynı şeyleri hissetmiyor olabilir. Buna sakın üzülme, belki de iyi bir şeydir. Seni kıskançlıkları ile darlayan biri haline gelmesindense çapkınlık peşinde koşan, arada görüştüğün biri halinde kalması belki de senin ve bütünün hayrına olandır. Kimbilir!

Umursamaz Reis Yay Burcu:

Sona kalan iki burcumuz da özgürlüklerine en düşkün burçlar olabilirler. Yay burcu ek olarak umursamayıp yoluna devam etmeyi seçer. Bir Yay burcu insanına, onun da istemediği hiçbir şeyi yaptıramazsın. Onun kendi dünyası, kendi kuralları, kendi yaşantısı vardır. Onun dışında olanları bazen umursamaz, bazen onlara inanmaz. Ama yapacağı şeyleri her daim kendisi seçer. Başkası onun yerine hiçbir şeyi seçemez! Ona olan duygularını fark etmiyor bile olabilir. Seninle bir ilişki yaşamak istiyorsa da onu kimse durduramaz, istemiyorsa da…

Özgürlüğüne Düşkün İkizler Burcu:

Bir diğer özgürlüğüne düşkün burç ise ele avuca sığmayan İkizler burcu insanıdır. Zaten yeni insanlar tanımayı, sosyalleşmeyi, flört etmeyi çok sever ve bu konularda oldukça başarılıdır. Bu nedenle senin ona olan ilgini fark etse bile seninle ilgilenmemeyi tercih etmeyebilir. Hayatını tek bir kişiye bağlı geçirmek, sadece tek bir kişiyi sevmek ve o tek bir kişi tarafından sevilmek İkizler burcunun yaradılışına uygun bir hareket değildir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.