Bekarlığa Veda Gecesini Kabusa Çeviren 3 Burç!

Nikah gününe kısa bir zaman kaldı. İmzalar atılacak, ömür boyu bir yastığa baş koymak için ilk adımlar atılacak. E bekarlığa veda partisi yapmadan olur mu? Hemen yapılsın bir organizasyon, toplansın kankalar, en yakın arkadaşlar, açılsın şişe şişe şampanyalar! Tabii yavaş gitmekte fayda var. Köprüye girmeye sayılı günler kala bir aksilik çıkmasın, başına işler açılmasın. Derken olanlar oldu, bekarlığa veda gecesi kötü anılarla son buldu. Felekten bir gece çalmak isterken, aylardır beklediğin düğünün iptal oldu.

Yoldan Çıkan Balıklar

Mekan tamam, arkadaşlar yolda, Balık burcumuz ise ya yatakta ya duşta. Daha giyinecek, partinin yapıldığı yere gidecek, üstüne eğlenmek isteyecek, sağ salim eve dönecek. Mümkün mü? Tabii ki değil. Dalgın Balık o partide kendinden geçer, alkollü kafasıyla gidip başka birini öper. Sabaha karşı uyandığı an her şey kafasına dank eder.

Orta Yolu Bulamayan İkizler

Öncelikle İkizler burcunu nikah masasına oturtacak kişiyi tebrik edelim, azimli çalışmalarının devamını dileyelim. Devamı derken? Çünkü imzayı atana kadar pek fazla yükselmemeli, başarılı olduğunu düşünmemeli. Neden mi? Hangi burcun söz konusu olduğu belli sonuçta. Tatminsiz İkizler bekarlığa veda partisine striptizci getirir, müstakbel eşine kalp krizi geçirtir, düğününü önümüzdeki yüz yıl için ertelettirir.

Dürtülerine Yenik Düşen Koçlar

Bekarlığa veda partisi mi? Potansiyelinin gayet farkında olan Koç burcu insanı, önce parti gecesi yaşanabilme ihtimali olan olayları düşünür. Sonra kendisini ne kadar dizginleyebileceğini. Düşünür dediysek de üç saniyeden fazla sürmesi pek olası bir durum değil. Ve kazanan belli! Günün sonunda dürtüler bağımsızlığını ilan eder, destursuz Koçumuz koşa koşa mekana gider. Sonra gelsin kadeh kadeh içkiler, “bir kereden bir şey olmaz” temalı tehlikeler. Hikayenin devamı malum, bildiğin gibi yani…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.