Baylar İçin Seçtik: Sevgililer Gününde Erkekler Ne Giymeli?

Yılın en kırmızı günü yaklaşıyor ve sen hala ne giyeceğim diye düşünüyor musun? Boş ver artık düşünme, çünkü biz tam 12 tane farklı kombin önerisi ile karşındayız. Tabii bu kombinlerin hepsi sana özel değil. Senin için önerdiğimiz burcunda saklı, fakat diğer burçların stillerine de göz atmanda sakınca yok. Hatta beğendiysen onları da tercih edebilirsin ama unutma, en iyi stili kendi burcunun özelliklere göre giyinerek yakalayabilirsin. Eğer sen Başak burcuysan ve Aslan burcu erkeğine önerdiğimiz stilde gözün kaldıysa bir daha düşünmeni tavsiye ediyoruz. Çünkü sen sadeliğe düşkünsün o ihtişama…

Sevgililer Günü için romantik bir gece geçirirken stilinin de gideceğin mekana uyum sağlaması gerektiğini unutmamalısın. Eğer hala 14 Şubat programı yapmadıysan da seni “Sevgililer Günü İçin Mekan Önerileri” yazımıza alalım. Hem böylece hazırladığımız stiller ile mekanların uyumunu da görmüş olursun. 14 Şubat’ta erkekler ne giymeli? Hazırsan önerilere başlıyoruz.

Stilinde Kırmızı Varsa O Bir Koç Burcu Erkeğidir! 

Coşkulu ve cesur olduğunu biliyoruz, hatta partilere katılmayı sürekli eğlenmeyi sevdiğini de biliyoruz. Fakat 14 Şubat Sevgililer Günü için yine de romantik bir gece önereceğiz. Nasıl mı? Sonunda DJ performans ile biten! Şaşırdın değil mi? Hemen açıklayalım; her ne kadar cesur, çocuksu, eğlenceli olsan da senin bile bazı özel günlere hevesin var ve bu günleri doyasıya kutlamayı seviyorsun. O halde başkalarının fikrini sormayan özelliğini bir kenara bırakarak Koç burcu erkeği için önerilerimize kulak vermenin zamanı geldi. Eğer öncesinde romantik bir yemek ve sonra partilemekse sevgililer günü programın casual şıklıkta bir geceye hazır olmalısın.

Bedenine tam oturan beyaz bir gömlek ile yine bedenine tam oturan kumaş yelek ile işe başlamalısın. Hatta yeleğin ile uyumlu bir de kravat takmalısın. Bunların çok resmi olduğunu düşünenler için kot pantolonla görünümünü yumuşatmayı düşündük. Ayağına tokalı kösele ayakkabı ile üzerine trençkot aldığında şık bir beyefendi olacaksın. Parti mekanına geçtiğindeyse kravatını çıkartıp trençkotunun cebine koy ve her ikisi de vestiyere bırak. Sonrasında Justin Timberlake şıklığına ulaşacaksın.

Romantik Şık Bir Mekansa O Mekanı Boğa Burcu Erkeği Planlamıştır

Hem klas hem de zevkli Boğa burcu erkeği olarak şıklık ve lezzeti aynı anda bulabileceğin bir mekan için rezervasyon yaptırdığını tahmin etmek zor değil. Eğer hala yaptırmadıysan sana böyle bir gece planlamanı öneriyoruz. Boğa burcu erkeği olarak da bu geceye her zamanki zamansız şıklığın içinde katılmalısın. Seni en iyi yansıtan toprak tonlarında, üzerine tam oturan slim fit bir takım elbise, krem rengi gömlek, kahverengi Oxford modeli ayakkabı ve aynı tonda kemer takmalısın. Her ne kadar takım elbise ile kravat takmak görgü kurallarının en başında gelse de sevgililer gününe özel olarak bu kuralı ortadan kaldırıyoruz. Üzerine alacağın palto kaliteyi düşkün olduğun için en sevdiğin kumaşlardan tasarlanmış deve tüyü rengi olmalı. Ayrıca bu yılın modası kruvaze model palto seçmeni tavsiye ediyoruz.

İkizler Burcu Erkeği Rahatlık İçinde Bir Şıklık İster

Sıradan sevgililer günü romantizmine katılacak değilsin elbette. Sen İkizler burcu erkeğisin ve senin gecen diğer burçlarınkinden farklı olmalı. Çünkü sen değişimin ta kendisisin. O halde senin sevgililer gününde oyun gecesi, karaoke ya da hobi gecesi planladığını düşünerek stilini belirledik. Bu da bizi casual bir şıklığa götürdü. Fakat üzgünüz İkizler burcu erkeği bu gece oversize hiçbir şey yok! En fazla kot pantolonun bol olabilir. Salaşlığı sevdiğini biliyoruz ama sevgiline karşı da bir sorumluluğun olduğunu düşündüğümüz için gömlek ve V yaka gri bir kazak ile geceye katılmalısın. Kot pantolonun altına giyeceğin kahverengi ve gri tonlarındaki botların sana salaş bir hava vermeye yetecek. Palto olarak da koyu lacivert bir trençkot giymelisin. Eğer hala dolabında yoksa Mango’da aradığın her uzunlukta bir model bulabilirsin.

Yengeç Burcu Erkeği İçin Ev Şıklığı

Ev ortamına aşık, romantizmi evde ışık oyunları ve mükemmel bir şekilde yansıtacak bir burç varsa o kesinlikle sensin. İster sevgilinin evinde bir gece planla istersen de kendi evinde… Tek yapman gereken siyah ve beyazın uyumundan vazgeçmemek. Çünkü siyah çekingenliği ortadan kaldırır beyaz da geleneksel yapını ortaya çıkarır. Beyaz gömleğini siyah hırka ile kombine ederek duygusal ve romantik bir görünüm yakalamalısın. Tabii kot pantolonun sana sert bir ifade katmaması için açık mavi renklerinde olmalı. Hatta Jean rengi de diyebiliriz. Ne çok koyu ne de çok açık! Kravat yok, kösele ayakkabı ya da kemer yok! İş yerinde casual cuma toplantısına katılmıyorsun, sevgililer günü kutlayacaksın. Spor ayakkabın ve deri ceketin ile kız arkadaşını fazlasıyla etkileyeceğine emin olabilirsin.

Her Aslan Burcu Erkeğinin İçinde Muhteşem Gatsby Vardır

Ruhunun en derinliklerinde muhteşem bir adam yattığına inandığını biliyoruz. Sen ihtişam ve gösterişin ta kendisisin. Tıpkı Muhteşem Gatsby filmindeki Jay Gatsby karakteri gibi… İşte tam da bu nedenle sen sıradan manzaralı bir mekan yerine en güzel manzaralı bir otelde caz müzik eşliğinde sevgililer günü geçirmelisin. O halde sen de ne giyeceğini anladın değil mi? Sana kışın ortasında da olsak pembe tonlarında bir takım elbise öneriyoruz. En güzel ve Gatsby’nin takımına en yakın rengi Calvin Klein markasında bulabilirsin. Sarar marka bordo ayakkabı ve kemer ile beyaz slim fit gömlek ve mor kravat ile eşsiz görüneceksin. Sakın bu renkleri hangi Türk erkeği giyer diye düşünme, aksi halde sana Aslan burcu olduğunu ve senin diğer adının dikkat çekmek ve cesaretli olmak olduğunu hatırlatırız. Bize göre palton da 2019 yılının palto rengi bordo olmalı.

Başak Burcu Erkeği İçin Casual Şıklık

Başak burcu erkeği romantik bir gece yerine romantik bir akşam üzeri programı yapar. Bu aslında alçak gönüllü bir program değildir. Sade ve gösterişsiz olmayı sevsen de sevgililer günü programı için en güzel manzaraya sahip bir mekan aradığını biliyoruz. Ne çok şık ne de salaş sadece mükemmel mekan. Orası da kesinlikle boğaz olmalı! O halde sana modanın mükemmel uyumu olan mavi ve kahverengi tonlarını öneriyoruz. Chino toprak rengi pantolon ile mavi gömlek ve koyu mavi blazer ceket ile geceye katılmalısın. Üzerine alacağın palton ise lacivert olmalı. Ayakkabıların ve kemerinin açık kahve tonlarında ve birbiri ile uyum içinde olması gerektiği söylememize gerek yok çünkü sen detaycı bir Başak burcu erkeğisin! Şıklığın vazgeçilmezi kol düğmelerini de unutma sakın…

Romantik Bir Gece Yerine Sanatsal Bir Geceyi Tercih Eden Terazi Burcu Erkeği

Sen Terazi burcu erkeğisin ve senin sevgililer günü gecen diğer burçların aksine sanatsal bir gece ile noktalanmalı. Evet, romantik jestleri seversin ama sanatı sevdiğin kadar değil. O yüzden sana tiyatro ya da müzikale gittiğini varsayarak öneride bulunacağız. Şık, zarif ve uyumlu olmanın hayat görüşün olduğunu bildiğimiz için sevgililer günü stilini belirlerken bu özelliklerine uygun olmasına dikkat ettik. Senin için önerimiz gri, beyaz bordo, lacivert ve kahverengi tonlarında bir uyum. Kulağa garip geldiğinin farkındayız fakat sen şık giyinmenin kitabını yazmış bir burç olduğun için senin için hazırladığımız görünüme bakman yeterli. Gerisi kafanda canlanacaktır. Kemer ve kravat yok. Onun yerine askı ve papyonu dene. İnan bize kendini daha elegan hissedeceksin.

Akrep Burcu Erkeği Gücünü Siyahtan Alır!

Kararlı ve gizemli Akrep burcu erkeği sadece gücünü mü siyahtan alır? Elbette hayır! Seksiliğini, yoğun duygularını ve hatta tutkusunu da siyah renkten alır. Akrep erkeği için gideceği yerin aslında pek önemi yoktur. O her zaman şık bir mekanda bulunacağı için kontrollü olur ve onu en iyi gösteren şeyin takım elbise olduğunu bilir. Senin de bunları bildiğini düşünüyoruz. Eğer bilmiyorsan slim fit siyah takım elbise, siyah gömlek, siyah kravat ve siyah deri kemer almanın vakti geldi demektir. Siyahların hepsinin birbiri ile uyum içinde olmasına özellikle dikkat etmelisin. Aksi halde bazıları ışıkta gri gibi görünecektir. Ayakkabın ise kesinle Oxford model ve rugan olmalıdır.

Yay Burcu Erkeği Destinasyon Kutlaması İçin Hazır mı?

Farklı kültürlere olan merakını sevgililer günü için bile olsa rafa kaldırmayan bir burç varsa o tek kelime ile Yay burcudur. Yay burcu erkeği ne pahasına olursa olsun sevgililer gününde sıradan bir yemek ayarlamaz. Hatta sırf bu yüzden sevgililer gününü tam gününde değil, hafta sonu kutlayabilir. Çünkü Yay burcu tatil yapacağı fırsatı her zaman değerlendirir. Yılın en kırmızı ayında ise onun tercihi beyazlarla örtülmüş bir yere gitmek olur çoğu zaman. Uludağ, Kartalkaya günübirlik Kartepe olabilir. Oralarda da yanına alman gereken parçalar kaymadığın zamanlar için Timberland bot, güneş gözlüğü, seni sıcak tutacak şık bir kar pantolonu, gri örme kazak ve The North Face mont. Renkli çorapların ve eğlenceli şapkan ile enerjik yapını ortaya çıkarmayı da unutma.

Oğlak Burcu Erkeği Geleneksel Kutlamalara Bayılır

Jilet gibi tabiri bir Harvey Specter bir de Oğlak burcu erkeği için her zaman doğru tabir edilir. Sevgililer gününde nereye giderse gitsin oranın şık ve nezih bir yer olacağı belli olan Oğlak burcu erkeği de aynı ölçüde şıklığından taviz vermeyecek şekilde giyinecektir. Bu da takım elbise giymen gerektiği anlamına gelir ki sen zaten bunun için doğmuşsun. Saygınlığını önemsediğin için ve takım elbise özellikle yelekliyse saygın bir duruş sergilemeni pekiştirdiği için olsa gerek dolabının vazgeçilmezleri arasında. Bu noktada bu bir iş yemeği olmadığı için siyah ya da kahverengi yerine yumuşak bir ton olan mavi tonlarında bir takım elbiseyi lacivert palto, ayakkabı ve kemer ile kombine etmeni öneriyoruz. Gömleğinin uçuk mavi rengi olması gerektiğini bilmeyen varsa burcunu tekrar araştırmalı…

Kova Burcun Erkeği Romantizmi Bile Sıra Dışı Yaşar

Açık sözlü, sıra dışı ve açık fikirli bir burç olan Kova burcunun romantik yemekten anladığı şarap ve kalpli mumlar değildir. O muhteşem bir manzara eşliğinde sohbetin her şeyden önce geldiği bir gece hayal eder. Bu çoğu zaman ise rakı ve balık ile gerçekleşir. Eğer sen de böyle bir gece yaşamak için plan yaptıysan sana beyaz bir triko ile kamuflaj deseni ile fark yaratan Vakkorama hırkayı kombine etmeni öneriyoruz. Koyu renk kot pantolon ve botlar ile salaş bir şıklık yakalayarak stiline alternatif bir bakış açısı yerleştirdiğini ispatlayabilirsin.

Romantizm Balık Burcu Erkeğinden Sorulur

Romantik olması ile ünlü balık burcu erkeği yılın en romantik gününde tüm burçların en romantik gecesini yaşamaya hazırdır her zaman. Belki bir mektupla, özel bir karla ya da çiçekle davet eder sevdiğini. Üstelik davet ettiği yer kesinlikle takım elbise giyilecek bir yer olmaz. Çünkü o kıyafetinden bile romantizm akmasını ister, resmiyet değil. O yüzden nereye giderse gitsin, kış olmasına aldırmadan Tod’s bej rengi loafer giyer, bebek mavisi kumaş pantolonunu kahverengi tonlarında triko yün kazak ile taçlandırır. Üzerine de kalın bir ceket alır ve en romantik kokusunu sıkar. İşte hazırdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.