Batıl İnanç Sahibi Olan 3 Burca Hangi Hediyeyi Almamalısın?

İnançlarımız bizi birbirimizden ayıran sayılı spesifik özelliklerimizden bir tanesidir. Herkesin farklı bir inancı, hayattan farklı bir beklentisi var. Hepimiz farklı ailelerin, farklı kültürlerin içinden geliyoruz. Doğduğumuz ailenin inançlarını, beklentilerini sahiplenerek büyüyoruz. Sahiplendiğimiz bu inançların bazılarını da batıl inançlar oluşturuyor. Hiçbir temele dayanmayan, yalnızca varsayımlar üzerinden gelişen bu inançlar hemen hemen dünyanın her yerinde baş gösteriyor. Karar kedi görmeyi uğursuzluk, 7 sayısını şanslı sayan, merdivenin altından geçmeyen birçok insan var. Her geçen gün daha yeni daha farklı batıl inançlar duyabiliyoruz. Yepyeni korkulara şahit olabiliyoruz. Bazı batıl inançlar asla değişmiyor ve iyileşmiyor. İşte bu yazımızda en fazla batıl inanca sahip olduğunu düşündüğümüz Yay, Yengeç ve Akrep burcuna alınmaması gereken hediyeleri açıklıyoruz. Kimsenin batıl inancıyla oynayıp onları korkutmak istemezsin diye düşünüyoruz. Haksız mıyız?

Yay Burcu İnsanına Asla Bir Ayna Almamalısın

Konu batıl inanç olunca bundan en fazla etkilenen burç, Yay burcudur. Yay burcu farklı kültürlere olan merakı nedeniyle çok fazla okur, çok fazla öğrenir. Tarih, felsefe, dinlerle alakalı her şey ondan sorulur. Bir şey öğrenmek istediğinde derinlemesine öğrendiği de bilinen bir şeydir. Durum böyle olunca da batıl inanca olan ilgisi daha fazladır ve kendince de batıl inançları vardır. Bunlardan biri de aynalarla ilgilidir. Aynaların kötü ruhları çektiğini düşünen Yay burcu arkadaşınızın sizinle olan ilişkisini gözden geçirmesini istemiyorsanız ona kesinlikle bir ayna hediye etmemelisiniz.

Yengeç Burcu İnsanına Asla Bir Boş Cüzdan Almamalısın

Aileyi simgeleyen duygusal Yengeç burcu insanı batıl inançlara çok çabuk bağlanır. Onun için aile, dostluk, arkadaşlık, sevgi, vatan, yardım etme, bereket gibi konular her zaman ön planladır ve bunları koruyup sürdürmek için elinden geleni yapar. Sevdiklerini koruyup kollamakla her şeyden fazla ilgilenen geleneksel Yengeç burçları bu nedenle batıl objelere karşı da savaş açmışlardır. Bu nedenle ailesine ve sevdiklerine zarar verecekleri imgelere düşmanlık beslerler. Batıl inançların imgelerini tespit edip yakalamakta da başarılıdır. Boş cüzdanlar gibi. Onlara hediye edeceğin boş bir cüzdanın paralarının bereketini kaçıracağını düşünen Yengeç burçları, bu hamlenden sonra seni pek sevmeyebilirler. Aklında bulunsun!

Akrep Burcu İnsanına Asla Üstünde 13 Sayısı Olan Bir Şey Almamalısın

Zodyak’ın bir başka ruhani burcu da Akrep burcu insanıdır. Okülte olan merakı, sezgilerinin güçlü olması ve su grubu olmasından gelen ekstra duygusallığı onu da batıl inançlara karşı zayıf hale getirmiştir. Kendisi de gizemli olmasından dolayı, gizemli olan şeylere zaafı vardır. Bu nedenle batıl inançlardan özellikle numaralar üstüne olanlar onu korkutur. 13 sayısının uğursuzluğuna inanır ve etrafında 13 sayısını taşıyan hiçbir şey barındırmaz. Bu nedenle Akrep burcu arkadaşını kaybetmek istemiyorsan ona asla üzerinde 13 sayısını taşıyan bir şey almamalısın!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. Bazı içeriklerinizi kaldırmışsınız lütfen geri yükleyin gördüklerim yengeç burcu içerikleriydi ☹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir