Başucunda Telefonu Olmadan Uyuyamayan Burçlar!

Doğru söyle, sen de telefonuna bağımlı olarak yaşayanlardan mısın? Gece uyurken uykuya telefonuyla dalan, sabah uyanır uyanmaz ilk iş telefonunun ekranına bakan, gün içerisinde telefonunu asla elinden bırakmayan topluluktan mısın? Bunun nedeni her şey olabilir. Uykuya dalmadan önce meditasyon yapmayı seviyorsundur, müzik dinlemeyi seviyorsundur, arkadaşlarınla ya da sevgilinle mesajlaşmayı seviyorsundur, uyanınca yapılacaklar listeni kontrol etmek istiyorsundur ya da basitçe saati görmek istiyorsundur. Hepsi olabilir. Bu davranışların tümü ilk etapta tek tek bakıldığında normal görünüyor aslında, değil mi? Ama bu noktalardan herhangi bir tanesi bile çizgiyi aşıp telefon bağımlısı olmana neden olabilir aslında. Bugün uyandığında saati kontrol etmek istersin, yarın Whatsapp’tan gelen mesajı kontrol etmek istersin, sonraki gün gözünü açar açmaz Instagram’ı kontrol etmeye çalışırsın ve sonu gelmeyen bir telefon açlığında kıvranır dururken bulursun kendini. Bu içeriğimizde bu kıvranmayı en çok yaşayan 4 burcu inceleyelim birlikte.

Gıybetlerin Efendisi İkizler Burcu:

Telefonunu başucundan eksik etmeyenlerin başında İkizler burcu insanı geliyor. İnternet üzerinden de iletişimini koruyan ve geliştiren ikizler burcu insanı, teknolojinin nimetlerinden gıybet yaparken de faydalanmayı iyi biliyor. WhatsApp gıybetleri ondan sorulan İkizler burcu insanı, gıybet yapacak kimseyi bulamayınca soluğu Instagram’daki magazin sayfalarında alıyor. Video videoyu, fotoğraf fotoğrafı, gönderi gönderiyi kovalıyor ve saatin nasıl geçtiğini fark etmeyen İkizler burcu insanı sakince uykuya dalıp gidiyor.

Seri-İzlemenin Mucidi Yengeç Burcu:

Yengeç burcu insanının da telefonu yanı başından asla eksik olmaz. Yengeç burcu insanı, telefonu ile neler yapmaz ki! Bağımlı olduğu dizinin yeni bölümlerini izler, izlemeye yeni başladığı diziyi binge-watching (seri-izleme) yaparak bitirir, Youtube ve instagram’da kendine uygun videolar bularak takibe alır ve bu asla sekteye uğramaz. Özellikle yalnız yaşayan bir Yengeç burcu, bir şey izlemeye başladığında zaman kavramını kaybeder; izlemeyi bıraktığında güneşin doğduğunu ve yeni bir günün başladığına şahit olur.

Stalkerların Lideri Akrep Burcu:

Telefonunu başucundan eksik etmeyenlerde sonraki sırada Akrep burçları yer alıyor. Akrep burçlarının ne kadar araştırmacı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Onların elinden hiçbir bilgi kaçamaz. Ulaşmak istedikten sonra ulaşamayacakları insan olamaz. İnternette gezerken bile stratejisini elden bırakmayan Akrep burcu insanı, özellikle eski sevgililerini stalklarken, son zamanlarda kiminle, nerede, ne yapmış olduğunu sonuna kadar araştırırken, zamanın nasıl geçtiğini fark etmez bile. Akrep burcu bu işi o kadar sever ki, kendisi için yapacağı kimse kalmazsa, arkadaşları için de stalk yapılacak kişilere gerekli ilgiyi gösterir.

İlgi Aşığı Aslan Burcu:

Ya son anda ilgilendiği kişiden bir “beğeni” gelirse? Ya da sonunda bir mesaj atmaya karar verirse? Tam da bu nedenle Aslan burcu insanının telefonu tam da yanında durmalıdır. Gece bile olsa atılacak mesajı görmelidir. Taktik yapacaksa, yine yapar ve kişiye cevap vermez, o ayrı. Ama atıldığı anda bir şekilde kilit ekranının üstünden bile olsa o beğenileri, o mesajları görmek zorundadır. Bu konuyla ilgilenmediği zamanlarda da paylaştığı gönderilere gelen beğenileri, yapılan yorumları ve storylerini izleyenleri incelemeyi çok sever.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.