Başak Kadınının Dolabında Mutlaka Olması Gereken 5 Parça

Eğer gerçek bir Başak kadınıysan muhtemelen tercihini sadelikten yana kullanıyorsun ve çok da iyi yapıyorsun! Son derece seçici ve gösterişten uzak olduğun için çoğu zaman günümüz trendlerini anlamakta zorluk çekiyorsun. Hatta bu yüzden alışverişe çıktığında reyonlardaki kalabalık görüntüden bunalabiliyor ve mağazaları bir şey bile alamadan terk edebiliyorsun. Bu durumdan sıkıldıysan yıldızların sana söylediklerini dikkatle oku, bir sonraki alışverişin nokta atışı olsun!

Toprak Tonlarında Bir Elbise

Feminen olmayı sevmene rağmen bunu abartılı dekoltelerle ya da çarpıcı renklerle yapmaktan hoşlanmıyorsun. Bu yüzden toprak tonları tam sana göre! Kendi bedenine uygun bir kesime sahip toprak tonlarında bir elbise pek çok yerde hayatını kurtarıyor olacak ve ne bugün ne giysem derdine son verecek. Üstelik rengi sayesinde oldukça sade ama aynı zamanda da oldukça şık görüneceksin.

Vintage Gömlek

Kusursuz zevkin sayesinde vintage parçaların değerini ve zarafetini anlamak senin için çocuk oyuncağı. Uzun kollu vintage bir gömleğin kollarını kıvırıp belini bağlayarak yaza uyarlayabilir, kışın kazakların veya hırkaların içine giyerek oldukça şık bir görüntü yaratabilirsin. Fakat dikkat etmen gereken bir nokta var: Detaylara takılıp amacından sapmamak! Sana en uygun olan vintage dükkanı önceden belirlemen bu konuda büyük yardım sağlayabilir. Ya da en kısa zamanda gidip anneannenden kalan kıyafetleri karıştırmaya başlamalısın!

Havuç Pantolon

Dönem dönem atak yapıp tekrar tekrar popüler olan havuç pantolonlar, bu sene de yine revaçta olan parçalardan. Ancak bu senin için çok da önemli değil, çünkü sen modanın insanın kendine yakışanı giymesi olduğunu bilecek kadar mantıklı ve rasyonel bir insansın. Kendine uygun nötr tonlarda bir havuç pantolonu istersen basic tshirtle kombinleyip arkadaşlarla kahve içmeye gidebilir, istersen de şık bir gömlek ve ayakkabı ile birleştirip bir etkinliğe ya da toplantıya katılabilirsin.

Gümüş Kolye

Aksesuar pek senin işin değil çünkü her kıyafete uygun olacak bir aksesuar düşünmek senin için oldukça yoğun ve yorucu bir iş haline gelebilir. Aksesuarını seçerken detaylarda kaybolup fazlasıyla zaman kaybedebilirsin. Bu yüzden koleksiyonunda bulunduracağın takıların sayısı da bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olmalı. Zarif bir gümüş kolye ile pek çok kıyafetine renk katabilir üstelik hala sade bir stile sahip olabilirsin.

Baget Çanta

Sex and The City ile meşhur olan ve pek çok kadının dolabına Carrie Bradshaw sayesinde giren baguette yani baget çantalar zarif stilini tamamlayan yıldız parçalardan biri olabilir.

Yanında çok eşya taşıman gereken bir yere, örneğin birine yatıya kalmaya gitmiyorsan, bu tip çantalar ile her yere gidebilir şıklığına şıklık katabilirsin. Önemli olan tek şey dolabındaki kıyafetlerin renk çoğunluğuna bakıp çantanın rengine karar vermek.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.