Başak Burcuyla Tatile Çıkmadan Önce Yanınıza Almanız Gerekenler

Namı kendisinden önce giden burçlardan olan Başak’ların detaycı, titiz ve mükemmelliyetçi olduğunu artık sağır sultan bile biliyor. Meraklı ve araştırmayı seven bir Başak burcuyla tatile çıkıyorsan, muhtemelen onu çok seviyorsun! Başak burçları için tatil demek yeni yerler keşfetmek, farklı kültürlerle tanışmak ve bol bol dinlenmek demek. Baştan söyleyelim; Başak burcu arkadaşın gittiği yerdeki her şeyi ve her yeri gezip, görüp öğrenmek isteyecektir. Öncelikle planlamanı bu şekilde yaparak karşısına geçersen tatile 1-0 önde başlarsın. Zor beğenen bir yapısı olan Başak burcu ile tatile çıkmadan önce nereye gideceğini belirlemek bile başlı başına bir iş. Madem birlikte yola çıkacaksınız, o zaman size Başak burcu arkadaşının gönlünü fethedecek bazı tüyolar vererek hayatını kolaylaştıralım. Emin ol bu taktikler çok işine yarayacak. İşte bir Başak bucuyla tatile çıkmadan önce yanına alman gereken şeyler…

Hiçbir Şeyi Şansa Bırakmayın

Çünkü bir Başak burcu hiçbir şeyi şansa bırakmayacaktır. Başak burçlarının hayatlarında tesadüfe yer yoktur. Gideceğiniz yerde bisiklet yolu varsa kolluk ve kaskını yanında getirecektir. Yaklaşılması çok da kolay olmayan bir Başak burcu ile tatile çıkıyorsan yanına ilaç çantası alarak onu şaşırtmayı başarabilirsin. İçine sinek ve böcek sokmalarına karşı krem, yara bandı, güneş yanığına karşı koruyucu ve çeşitli ağrı kesiciler koyabilirsin. O da yanında mutlaka getirecektir ama senin de yanında getirdiğini gördüğünde, ondaki yerin artık bambaşka olacaktır.

Kimin Aklına Gelir ki?

 

Ciddi ciddi soruyoruz; tatile giderken yanına kirli kıyafetlerini koymak için ayrıca kirli torbası almak kaç kişinin aklına gelir? Açıkçası bizim gelmez! Ama Başak burcu arkadaşının gözlerini mutluluktan yaşartmak istiyorsan yanına bir tane kirli torbası alabilirsin. Özensiz hiçbir şeye tahammül edemeyen bir Başak burcu bile bu detayı kaçırıp yanına bir kirli torbası almayabilir. Ortaklaşa kullanacağınız kirli torbası, ölümüne kanka olduğunuzun bir sembolü olabilir :)) Hoş olmaz mı?

Bu Hareketle Gönlünü Fethedin

Başak burcu arkadaşınızla ilişkinizi ömür boyu garanti altına alacak en önemli detayı söylüyoruz şimdi: Seyahat ütüsü. Eminiz ki aslında evinizde böyle bir ütü yok. Kendinize “tatilde kim ütü yapar ki?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Başak burcu arkadaşınız da emin olun tatilde ütü yapmaya bayılmıyor. Fakat içindeki mükemmel görünme aşkı kıyafetindeki kat çizgilerini yok etmek isteyecek. İşte bu sebeple ortalama 100 TL’ye satın alabileceğin seyahat ütüsünü bavulunda bulundurursan ihtiyacı olduğu anda ütüyü kullanan Başak burcu arkadaşının gözlerinde uçuşan kalpleri göreceksin. Belki bu ütü sevdası sende de alışkanlık haline gelecek. Ne dersin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.