Başak Burcunun Ölmeden Önceki Son İsteklerini Açıklıyoruz!

Ölmeden önceki son isteğim ne olurdu diye düşündünüz mü hiç? Sevdiğiniz birini son bir kez daha görmek mi isterdiniz? Ya da ömrünüz boyunca çok sevdiğiniz bir yere yeniden gitmek mi isterdiniz? Belki ailenizle vakit geçirmek isterdiniz ya da âşık olup da bunu söyleyemediğiniz kişinin kapısına dayanmak isterdiniz. İhtimaller sonsuz, yapılabilecekler sayısız. Ancak bizden size tavsiye, siz siz olun, hayattayken yapabileceğiniz hiçbir şeyi ertelemeyin. Hazırsanız gelin şimdi, hep birlikte bu serimize ilk beş burcu inceledikten sonra Başak burcuna mensup insanları işleyerek devam edelim.

Son Bir Proje Daha Bitirmek İstemek

Başak burcu insanlarının ne kadar çalışkan olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım. Onları minik arılara benzetsek yeridir. Çalıştıkları oranda da başarılıdırlar onlar. Bu nedenler geçmişleri büyük başarılarla, sonuçlanan ve meyve alan güzel projelerle doludur. Çalışmadan, üretmeden duramazlar. Onlar için boşa geçirilecek bir an bile yoktur. Faydacı yapılarını kullanarak mükemmel bir zaman yönetimi planı hazırlayabilirler. Dolayısıyla, öleceklerini öğrendiklerinde son olarak bir proje daha tamamlamak isteyebilirler. Hemen bir problem görüp ona uygun çözümleri sıralayıp, sıraladıkları çözümlerin arasından en analitik olanı seçerek, rasyonel bir yol haritası çizebilirler. Başak burcu bu ya, ne kadar fazla maddeyi bitirip yanına tik koyarsa, son uykusuna o kadar rahat gidebilir.

Cenaze Töreninin Mükemmel Olmasını İçin Çalışmak

Bir Başak burcu insanı öldüğünde, cenaze töreninin de hayatının büyük çoğunluğu gibi mükemmel olmasını isteyecektir. Mükemmel dediysek aklınıza sakın aşırı gösterişli, gereksizce büyük, saçma sapan organizasyonlar gelmesin. Başak burcu insanları her zaman sadelikten yana dururlar. Bir başak burcu insanının en bilindik özelliklerinden bir diğeri de detaycı oluşudur. Hayatının her alanında bu detaycılığını konuşturur. Bu nedenle, ölmeden önce yapacağı son işlerden biri kendi cenaze törenini organize etmek olacaktır. Nasıl gömülecek, nasıl bir töreni olacak, törenine kimler katılacak, törene katılan insanlar uzaktan nasıl görünecekler gibi soruların cevaplarını çoktan bulmuş ve sıralamış olacaktır. Hem eşsiz öngörü özelliği, hem gözlem yeteneği, hem de mükemmeliyetçilikle harmanladığı detaycılığı nedeniyle cenazesinde yaşanacakları adım adım belirlemiştir bile.

Evinin Temiz Olmasını İstemek

Başak burçlarının bir diğer en bilindik özelliği de titizliğidir. Titizliği, düzene olan sevgisinden gelen Başak burcu insanları, temizliğe, bakıma, düzene çok özen gösterirler. Bunun belki takıntılı oluşlarından belki de bir miktar hastalık hastası oluşlarından ileri geldiğini düşünebilirsiniz. Onların hayatında temizlik çok önemlidir ve kendi dünyalarında temizliği çok önemserler. Bu nedenle bir Başak burcunun ölmeden önceki son isteklerinden biri, yaşadığı alanı son bir kere temizlemek olacaktır. Yalnız, temizlik derken burada aklınıza sadece üstünden geçilecek birkaç saatlik bir temizlikten bahsetmiyoruz. Dikkatli ve çılgınca bir temizlikten; çamaşır sularının su gibi akacağı, süngerlerin havada uçuşacağı, ertesi günün hatırlanamayacağı vahşi bir partiden bahsediyoruz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.