Başak Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

Hazırsanız eğer, duygularını ifade etmekte biraz sıkıntı çekmesine rağmen her konuda olduğu gibi ilişkide de mükemmeli arayan sevgili Başak burçları ile ilgili çok kıymetli taktikler vermek üzereyiz. Bir kere şunu bir kenara yazalım; Başak burcu, adı çıkan diğer burçlar gibi değildir. Aşk konusunda yokuş yapar ama günün sonunda hem mutlu olur hem mutlu eder. Dalgalı bir tanışma aşamasından sonra keyifli bir ilişki için Başak burcuyla mutlu olmak istiyorsanız, mütevazi olun. İşte Başak burcunun gönlünü fethetmek için 5 garanti taktik.

 

1 – Özel İnsanı Beklerler

Seçici Başak burçlarının hayallerinde çizdiği bir sevgili profili vardır ve onu bekleme konusunda çok sabırlı davranırlar. Bu idealin peşinde koşan bir Başak burcuna aşık olduysanız, onun kalbini çalmak için biraz uğraşacaksınız demektir. İlk başta da söylediğimiz gibi aman mütevaziliği elden bırakmayın. Duygusal açıdan kendisine çok güvenen Başak burçları, ince eleyip sık dokudukları için onlara karşı kesinlikle yapmacık davranmayın. Onu kazanmak için gayret gösterin, emin olun ki çaktırmasa da uğraşlarınızın farkında.

 

2 – Duyguları Bir Kenara Bırakalım. Hijyen Şart

Mükemmelliyetçiliğiyle, idealizmiyle, titizliğiyle nam salmış bir Başak burcunun yanına bir hijyen abidesi gibi tertemiz gitmezseniz baştan kaybedersiniz. Yanına giderken parfüm şişesini üzerinize bocalamaktan bahsetmiyoruz. Aman onu da yapmayın. Duş alınsın, dişler fırçalansın, roll on’lar sürülsün, kıyafetler ütülensin, hele o ayakkabılar mutlaka silinmiş yeni gibi görünsün. Evet şimdi bir Başak burcuyla buluşmaya hazır hale geldiniz.

 

3 – Acele Etmeyin

Başak burcuyla her şeyi bir anda veya aynı anda yaşayamazsınız. Ancak adım adım ilerleyebilirsiniz. Sonuçta kafasında oluşturduğu sevgili profilini inatla beklemekten vazgeçmeyen bir insandan bahsediyoruz. Onun şehvetli bir aşığa dönüşmesi için gerçekten biraz zaman geçmesi gerekiyor. Karşı tarafa koşulsuz şartsız güvenmesi gerekiyor ve bunların hepsi biraz zaman demek. Başak burcu ilişkilerinde kendisinin sahip olduğu sabrı, karşı tarafa da bulaştırıyor.

 

4 – Eleştirilere Hazır Mısınız?

Her şeyi hallettiniz, çok mutlu hatta şehvetli bir ilişkiniz var. Evet, Başak burcunun içinde gizli bir şehvet cevheri yatar, onu çıkarmak herkese nasip olmaz. Karşılıklı olarak birbirinize alıştınız ve huylarınızı biliyorsunuz. Başak burcu her şeyi bir kenara bırakır ama eleştirel kimliğini asla ama asla üzerinden çıkartıp, bir dolabın üzerine kaldıramaz. Kimi çok inatçı olur, kimi kıskanç, kimi de gamsız. İşte Başak burcunun da yerine göre hoş olmayan huyu budur. O laflara karşı hazır olun.

 

5 – Detaylarda Kaybolmasına İzin Vermeyin

Başak burcu da kendisinin farkında emin olun. Arada bir siz onun yerine bir adım önde hareket etmeye çalışın. Emin olun o kadar mutlu olacak ki boynunuza sarılacak. Restoran rezervasyonunu ondan önce alın, bir tatil planıyla karşısına çıkın veya uzun süredir almayı planladığı o pijama takımını ona hediye edin.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.