Başak Burcuna Bu Hareketleri Yapmadan Önce İki Kere Düşünün

Geçinmesi zor ama imkansız olmayan Başak burçlarının titizliğinin namını sağır sultan bile biliyor. O yüzden bu konuyu en başta kısa ve öz bir şekilde geçelim dedik. Başak burcu kadını erkeği fark etmez, onlarla buluşmadan önce hijyene çok ama çok dikkat etmelisin. Aceleci davranıp duş almadan direkt deodorant sıkıp yanına gidersen olmaz. Anında fark eder. Geç gidin ama temiz gidin. Bizden söylemesi. İkinci tavsiyemiz ise Başak burcu arkadaşınızın/sevgilinizin hakkında derinlemesine bir şeyler öğrenmek istiyorsanız mutlaka yükselen burcunu da kontrol edin. İşte kod adı takıntı olan Başak burçlarına asla yapılmaması gerekenler…

Yükselen burcunu öğrenmek için hemen tıklayın!

Tembeller Biraz Uzak Olsun

Kendini biraz bile uyuşuk veya tembel olarak tanımlıyorsan Başak’la işler her zaman istediğin gibi gitmeyebilir. Çünkü o tembellere asla gelemez. Bugünün işini asla yarına bırakmaz. Erken kalkıp yol alandır o. Bu sebeptendir azıcık tahammülsüz olduğu bir anda sen de tembellik edersen, seni laflarıyla yer bitirir. Gündelik hayatında bile en ufacık işleri yapılacaklar listesine ekleyip, gün sonunda kontrol edip, yapılmayanları yapmadan gözüne uyku girmeyendir o. Evet, arada esnek davranabilir ama asla salmaz. Artık ona göre gardını al.

Laf Değil İcraat Bekler

Başak burçları çok tertipli, çok düzenlidir ama ara sıra ayrıntıların içinde kaybolup gidebilir. İşte bu sebepten herhangi bir konuyla ilgili senden yardım istediyse ve sana o konuyla ilgili “Pazar gününe kadar bitsin” dediyse ve sen Pazar günü o işi bitirmediysen. Off aman aman… Onu ne kadar sinirlendirebileceğine inanamazsın. Takıntılı ve zor beğenen Başak burçları bir kere kolay kolay kimseden yardım istemez. Eğer senden yardım istediyse bil ki seni kendine yakın görüyor ve senin zevkine güveniyor demektir. Bu kadar zor bir insana yamuk yapmak ilişkinizi sil baştan noktasına sürükleyebilir. Çünkü tutulmayan sözler Başak burçları için kokuşmuş çorap gibidir. Sahibinin üstünü direkt siler ve kara listeye alır. Bundan sonra sen o güveni tekrar kazanmak için çabala dur.

Onu Karmaşaya Sürükleme! Zaten Gelmez…

Mükemmeli seven Başak burçları tarafını her zaman sade olandan yana seçer. Bu giydiği kıyafet için de geçerlidir, yediği yemek için de geçerlidir, ilişkileri için de geçerlidir. Karmaşa onu bitirir, agresifleştirir. Huzursuz olur. Huzursuz olduğunda ise önce senin huzurunu kaçırır, yorulduğunda ise arkasına bakmadan devam eder. Söylediğinle yaptığın tutmadığı an, senin hakkında kafasında tilkiler dönmeye başlar. Bir şans verir, belki bir şans daha ama asla üçüncü şansı vermez. Çünkü o karmaşanın, kaosun kokusunu taa 100 kilometre öteden alır. Sessiz sakin hayatında, kendisi gibi sessiz sakin ama belli standartları olan insanları yanında ister. Kısaca bir Başak burcunun panik olmasına sebep olmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir