Başak Burcu Kadınının Hoşluğun Kitabını Yazmasının 5 Nedeni!

Zodyak’ın en hoş kadınlarının kim olduğunu biliyor musun? Başak burcu kadınının özellikleri nelerdir? Başak burcu kadınının hoşluğun kitabını yazmasının nedenlerini açıklıyoruz!

Her kadının çok ayrı bir havası, çok ayrı bir güzelliği vardır. Başak burcu kadını, havasını ve güzelliğini gerek pratik zekâsından gerekse açık parlak yüzlerinden alır. Çok da becerikli ve düzenli bir kadın olan Başak burcunun bu kadar hoş olmasının nedenlerini sıraladık. Şimdi gel bakalım, bu nedenler neymiş.

Başak Burcu Kadını Mükemmeliyetçidir

Başak burcu kadını, bir iş yapacağı zaman bittiğinden, tam olduğundan, mükemmelliğinden emin olmadan dışarıya adımını atmaz. Onun elindeki her şey düzenli olmalı ve bir araya toplamalıdır. Eksiği olmasını sevmez. Başkalarının onun eksiğini bulma ihtimalinden nefret eder. O nedenle tüm detaylara dikkat eder ve elinin değdiği her şeyi hakkını vererek tamamlar.

Başak Burcu Kadını Temiz, Titiz ve Bakımlıdır

Başak burcu kadını oldukça bakımlıdır. Sabah ve gece ayrı rutinleri vardır. Cildi ayna gibidir. Ondan her zaman en hoş kokular gelir. Her zaman temiz ve tertiplidir. Onu asla yağlanmış saçlarla ya da lekeli gömleklerle dolaşırken göremezsin. Güzellik merkezine gidip rutin bakımını yaptırmayı asla aksatmaz. Saçlarının modelini, rengini, uzunluğunu her zaman değiştirmeye cesaret edemese de belli dönemlerde değiştirir. Ayrıca Başak burcu kadını hayatının her alanında çok titizdir. Alacağı her şeyi ince eleyip sık dokuyarak alır.

Başak Burcu Kadını Sağlığına ve Görünüşüne Dikkat Eder

Başak burcunun titizliği sağlık alanında da oldukça etkindir. Bir kere çok sağlıklı beslenir. Nereye giderse gitsin, diyetini asla bozmaz. Beslenme düzeni onun için çok önemlidir. Bazı Başak burcu kadınlarının çikolataya zaafı olsa ve yemeden duramasa bile yapacağı ekstra bir yarım saatlik yürüyüşle onun da tehlikesini ortadan kaldırır. Ayrıca Başak burcu kadını güzel giyinir. Markete bile gidersen saçını yukarıdan topuz yapıp eşofmanla evden çıkmaz. O zaman bile tertiplidir.

Başak Burcu Kadını Spor Yapmayı Çok Sever

Kendisine bakmayı çok seven Başak burcu kadını spor yapmayı da çok sever. Yürüyüş yapmak ve yüzmek onun vazgeçemeyeceği etkinliklerdendir. Rutinine önem veren Başak burcu sporunu hiçbir zaman aksatmaz. Bunu sadece iyi görünmek ya da fit kalmak için yapmaz, sağlıklı olmak için de yapmaz. Bu etkinlikleri aynı zamanda iyi hissetmek için de yapar.

Başak Burcu Kadını Kibar ve İlgilidir

Başak burcu kadınının kalbi de en az kendisi kadar güzeldir. Oldukça sadık olan Başak kadını aynı zamanda vericidir de. Arkadaşlarını destekler ve onların ne zaman ihtiyacı olsa yanlarında olur. Yapılması gereken ne varsa yapar. Sevdiklerinin iyi olması için onlara her zaman vakit ayırır, her zaman cömert ve oldukça düşünceli davranır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir