Başak Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Mükemmelliyetçi ve titiz yönleriyle dünya aleme nam salmış olan Başak burçlarının arkadaşlarıkları da aynı temelin üzerine kurulur diyebiliriz. İlk bakışta sessiz sakin bir imaj çizen görüntüsü sizi yanıtlmasın. Girdiği ortamı tartan detaycı Başak burçları öncelikle bulunduğu yerdeki insanları ince eleyip sık dokumaya başlar. Tavrı ve tarzıyla kendisine yaklaşılmasını biraz zorlaştıran Başak burçlarının gerçekten çok çok az arkadaşı olur. Hayatına ve kendi özel ilişkilerine karışılmasını istemediğinden, o da başkalarının kişisel hayatı konusunda kolay kolay ağzını açmaz. Her konuda olduğu gibi arkadaşlık konusuna da çok seçici davranan Başak burçlarıyla arkadaşlıklar kurmak çok özel bir şeydir. Bu yüzden bir Başak burcunun gerçekten arkadaşım dediği kişi sayısı azdır. İşte Başak burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Zor İşlerin İnsanı

Kıvrak zekalı Başak burçları bir ortama girdiklerinde kendilerini dinletmeyi muhakkak başarırlar. Bu özellikleri sayesinde etraflarındaki insanlardan takdir toplayıp, saygı görürler. Düzenli ve çalışkan Başak burçları, kolay kolay başkası için elini taşın altına koymayı sevmez ama olur da yapıyorsa zaten siz onun için çok kıymetlisiniz demektir ve o iş ne kadar zor olursa olsun layıkıyla halleder. Gözünüz arkada kalmasın.

2 – Danışmanınız Geldi

Başak burçları, zaman zaman kırıcı olabilse de o kadar mantıklı ve geçerli eleştiriler yapar ki onun verdiği tavsiyeleri gerçekleştirmemek için hiçbir sebep bulamazsınız. Pragmatik yapıları sayesinde arkadaşlarına çok güzel yol gösterirler. Başak burçları arkadaşlarıyla yaşadıkları görüş ayrılıklarını çok fazla kafalarına takarlar. Bu durumlarda sorunun özüne inene kadar, saatlerce sizinle tartışabilirler. Ama bu çabaların hepsi en iyi sonuca ulaşmak içindir.

3 – Eğer Bir Başak Burcunun Sırrını Biliyorsanız, Zaten Onun Can Dostusunuz Demektir!

Özel hayatlarını bir mabed gibi koruma altına alan Başak burçları, bu mabedi size açtıysa zaten siz onun en en yakın arkadaşısınız demektir. Sadece ve sadece çok güvendikleri ve yakın hissettikleri insanlarla özel hayatını konuşan Başak burçlarının, güvenini boşa çıkarmak istemezsiniz. Çünkü ondan daha iyi bir dinleyici ve sır küpü bulamazsınız. Alçakgönüllü Başak burçları, hem kendisi hem de en yakın arkadaşları için her zaman her şeyin en iyisini ister. Mutlaka bu durumu karşısındakine hissettirir. Ketumluğu ile sinir bozabilecek Başak burçlarından biriyle istediğiniz gibi konuşup, vakit geçirebiliyosanız bunun tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz. Ailenizden sonra güvenebileceğiniz ve hayat boyu desteğini esirgemeyecek bir arkadaşınız var demektir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.