Başak Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’da Başakları ve yükselen Başakları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

http://moyra.net/

Başak Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Kısmi Güneş Tutulması yeni yılın ilk günlerinde aşk ve sosyal hayatını ön plana çıkarıyor olacak. Mevcut ilişkilerin ciddileşebilir ve evlilik yolunda ilk adımlarını atabilirsin. Çocuk sahibi olmak için de uygun bir döneme giriyorsun. Hobi olarak gördüğün işlerin gerçek bir kazanç kapısına dönüşebilir.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması ise iç dünyanda gelgitler yaşamana sebep olabilir. Bu dönemde hem ruhsal hem de fiziksel sağlığına çok dikkat etmen gerekiyor. Gizli düşmanlıklar ve dedikodular ile başa çıkmak zorunda kalabilir, hislerini dışa vurmakta zorluk çekebilirsin.

19 Şubat’ta burcunda oluşacak Dolunay her zamankinden daha özgüvenli olmanı, daha girişken davranmanı sağlayabilir. Normalde riskli görebileceğin konular bu dönemde senin için daha cazip hale gelebilir.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması yakın çevren ve kardeşlerin ile olan iletişim konularını gündeme getirebilir. Alınganlık yapmamalı, daha hoşgörülü olmaya çalışmalısın. Bu sayede sevdiklerinle daha kolay iletişim kurabilir, etrafındaki insanlara daha duyarlı ve empatik yaklaşabilirsin. Bu dönemde güvendiğin kişilerle yeni projelere imza atman ya da senin için kârlı olacak anlaşmalar yapman mümkün olabilir.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmı Ay Tutulması ise yüksek öğrenim, hukuk, medya, uzun yolculuklar ve yabancılarla ilişkiler konularında yeni gelişmeleri tetikleyebilir. İş nedeniyle yurt dışına çıkman, yabancılarla çalışmaya başlaman söz konusu olabilir. Kendini geliştirmek için daha çok çaba sarf edeceğin, ufkunu açacak insanlarla bir araya gelebileceğin bir döneme giriyorsun.

Savaş ve mücadele gezegenin Mars 18 Ağustos tarihinde burcuna geçecek ve sana ihtiyacın olan enerjiyi sağlayacak. Yüksek enerjini verimli kullanabilmek ve maksimum faydayı sağlayabilmek için kendini çok fazla yorabilir, bitkin düşebilirsin. Aşırı detaycı ve mükemmeliyetçi olmamaya çalışmalı, fiziksel ve ruhsal sağlığına dikkat etmelisin.

21 Ağustos’ta burcuna giriş yapacak ve 14 Eylül tarihine kadar burada kalacak aşk ve güzellik gezegeni Venüs hayattan daha fazla keyif almanı, daha huzurlu olmanı, sosyal hayatının renklenmesini sağlayabilir. Bu dönemde dış görünüşün ve kişisel bakımın senin için her zamankinden daha önemli bir hale gelebilir. Romantik hayatının da canlanabileceği bir süreçtesin.

23 Ağustos’ta burcuna girecek ve 22 Eylül tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan Güneş, sana enerji ve cesaret kazandıracak. Bu bir aylık dönemde, daha girişken olabilir, daha fazla risk alabilir, kendine ve hedeflerine daha fazla odaklanabilir, isteklerini daha fazla öne çıkarabilirsin.

30 Ağustos’ta burcunda gerçekleşecek olan Yeniay beklenmedik sürprizler ve yenilikler getirebilir. Ortak kaynaklarında ani artışlar olabilir. Hayatına yeni birileri girebilir, eğer istiyorsan çocuk sahibi olabilirsin.

Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter 2 Aralık’ta Oğlak burcuna geçiyor. Yeniay döneminde başlayan değişim süreçleri bu dönemde de devam ediyor olacak. Aşk ve sosyal hayatında olumlu değişiklikler olabilir. Hayatın tadını çıkarabileceğin, hobilerinden keyif alacağın, hatta belki de hobilerini gelire dönüştürebileceğin bir döneme giriyorsun.

Yılın son gökyüzü hareketi olan ve 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Halkalı Güneş Tutulması ise aşk ve sosyal yaşamında olumlu gelişmelere işaret ediyor. Bu dönemde çocuk sahibi olmaya karar verebilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Sana yeni şeyler katacak kişilerle tanışabilir, sosyal çevreni genişletebilirsin.

2019 yılında düşlediğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir