Başak Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Başak’ları ve yükselen Başak’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

 

2 Mart’ta burcunda gerçekleşecek olan Dolunay; normalde riskli bulduğun konuları daha cazip hale getirebilir, farklı kazanç yolları bulmak için harekete geçmeni destekleyebilir.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle senin için oldukça olumlu bir dönem başlıyor. Hayata karşı yepyeni bir bakış açısı kazanabilir, alternatif yolları kolayca görebilir, kendini hiç olmadığın kadar özgür hissedebilirsin. Yurt dışı ve yüksek eğitimle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğin gibi kardeşlerinle olan ilişkini de farklı bir boyuta taşıyabilirsin.

16 Mayıs’ta Kova burcunda retro hareketine başlayacak olan Mars iş yükünün artacağına işaret ediyor. Bu dönemde kendini fazla kaptırıp sağlığını ihmal edersen çabuk halsiz düşebilir ve çabalarının karşılığını alamadan pes etmek durumunda kalabilirsin.

Şans gezegenlerinden biri olan Venüs, 10 Temmuz ile 7 Ağustos tarihleri arasında burcunda ilerleyecek. Bu dönemde hayattan daha fazla keyif alabilirsin, sosyal hayatın renklenebilir. Romantik ilişkinin sana neler kattığını tekrar gözden geçirebilirsin. Dış görünüşüne ve kişisel bakımına daha fazla özen gösterebilirsin.

23 Ağustos’ta Güneş burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu bir aylık dönemde kendine ve hedeflerine daha fazla odaklanabilir, isteklerini elde etmek için öne çıkma ve risk alma cesaretini bulabilirsin.

5 Ekim’de başlayıp 16 Kasım’a kadar devam edecek olan Venüs retrosu ise eğitim ve anlaşmalar konusunda vurgu yapıyor. Tutamayacağın sözler vermemen konusunda ise açıkça uyarıyor. Bu dönemde artan konsantrasyonun sayesinde yazarlık ya da eğitim konularında başarılı olabilirsin.

9 Eylül’de burcunda gerçekleşecek Yeniay ise harika sürprizlere gebe! Bu süreçte aşk kapını çalabilir, kazançlarında artış gözlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin.

2018 yılında tüm isteklerin gerçekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar…

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir