Başak Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Başak; 12 Mart’taki dolunayla birlikte aldığın kararları uygulamaya koyabilir, herkese rağmen kendin için bir şeyler yapmaya başlayabilirsin. Artık duygularını açıklamaktan çekinmeyecek ve bende varım diyebileceksin. Gerçi sorumluluklar ve senden hizmet bekleyenler yoluna engel çıkararak kararlarından vazgeçmeni sağlamaya çalışacak ama kendini düşünmenin ve hayatındaki yüklerden kurtulmanın zamanı geldi.12 – 17 Eylül doğumlu Başaklar bu durumdan daha fazla etkilenecek. 28 Nisan’da Kuzey Ay Düğümü’nün burç değiştirmesi sağlık ve hizmet temalarından uzaklaşmanı sağlayabilir, kendini daha az fedakârlık yaparken bulabilirsin.26 Temmuz’da Merkür Başak burcuna geçiyor ve sonra geri dönüyor. Bu dönem kontrol senden çıkabilir ve gelişmeleri arkadan takip edebilirsin. Fakat 10 Eylül’den sonra arkandan dönen dolapları daha net görerek önem alabilirsin.23 Ağustos’ta Güneş burcuna geçiyor. Kendini ifade edeceğin, kararlı ve görünür olacağın bir dönemdesin. Bu süreçten sonra arka planda kalmaya razı olmayabilirsin.

05 Eylül’de Mars’ın da burcuna geçmesiyle birlikte hem enerjin hem de cesaretin yükselecek. Üstüne aldığın görevleri başarıyla yerine getirecek ve rekabetten kaçmayacaksın.

20 Eylül’de Venüs burcuna geçiyor ayrıca bu ay burcunda bir yeniay olacak. Hayatınla ilgili hızla başlangıçlar yapmak isteyeceğin, girişimlerde bulunacağın bir dönemdesin. Yanıltıcı etkilere karşı uyanık olmalı, karşındakilerin seni oyalamasına izin vermemelisin.

18 – 22 Eylül doğumlu Başaklar bu durumdan fazlasıyla etkilenebilir. Bir yandan da dış görünümünü yenileme ve ilişkilerde beğenilme sürecindesin. 10 Ekim’de Jüpiter’in burç değiştirmesiyle zihnen çok aktif bir döneme giriyorsun. Sürekli okuyup yazabilir, eğitimlere katılabilir, kardeş, komşu ve kuzenden yana şanslı olabilirsin

20 Aralık’ta Satürn’ün burç değiştirmesi ise derin bir nefes almanı sağlayacak, artık aşka ve çocuklara zaman ayırabilecek, hobilerinle ilgilenebileceksin. 2017 yılının en büyük arzularını getirmesini diliyorum. Umarım bütün isteklerin sen daha söylemeden gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.