Barda Tanıştığın “O Kişi”nin Burcunu Açıklıyoruz!

Kış mevsiminin gümbür gümbür geldiği şu soğuk günlerde, sosyal hayatımızın değişmez mekânı şüphesiz ki barlar olacaktır. Alkolün su gibi aktığı, eğlencenin doruklara çıktığı gecelerde o çok beğendiğiniz adamın ya da gözünüzü alamadığınız kadının burcunu öğrenmek istemez misiniz? O zaman buyurun, bu içeriğimiz tam da size göre!

Kesin Koç Burcu Erkeği

Çapkınlıklarıyla ünlü Koç burcu erkekleri, genel olarak bir bardaki en eğlenceli adamlar olurlar. Etrafındakileri kadın erkek demeden güldüren, onları eğlendiren ve onların eğlenceli halleriyle eğlenen coşkulu Koç burcu erkekleri, cesur, atik ve canlı olmalarıyla dikkat çekerler. İlgilendiğiniz adam, doğrudan size gelip sizinle ilgilenmekte bir sakınca görmüyorsa, onun bir Koç burcu olduğundan emin olabilirsiniz!

Kesin Koç Burcu Kadını

Tıpkı erkekleri gibi Koç burcu olan kadınlar da görebileceğiniz en eğlenceli ve renkli kişilerdir. Mücadeleci ve inatçı olan Koç burcu kadınlarının gece boyunca hiç çaba harcamadan ön plana çıktıklarına şahit olabilirsiniz. Dolaysız ve açık sözlü oluşlarıyla sizi hem güldüren hem düşündüren bu kadınları konuşkan, hevesli, sabırsız ve hızlı oluşlarından tanıyabilirsiniz.

Kesin Boğa Burcu Erkeği

Alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı olan Boğa burcu erkeklerinin gece hayatında da gittikleri yerler sayılıdır ve her zaman kalitesinden emin oldukları yerlerde bulunurlar. Masalarından kalkmaz ya da durdukları alanlardan çok hareket etmezler. Buna rağmen bir çekim güçleri vardır ve insanları etraflarında toplamayı başarırlar.

Kesin Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadınları, erkeklerinden farklı olarak ilgi çekmeye bayılırlar. Mırıldanarak bile olsa, şarkı söylemekten geri durmazlar. Zevkli ve kaliteden ödün vermeyen tavırlarıyla Boğa burcu erkeklerini aratmazlar. Keyfine ve lükse düşkün olan Boğa burcu kadınlarını, alışkın olduklarından farklı bir içecek denerken göremeyebilirsiniz. İlgilendiğiniz kadın, arka arkaya aynı içeceği sipariş ediyorsa, onun bir Boğa burcu kadını olduğundan emin olabilirsiniz!

Kesin İkizler Burcu Erkeği

Bulunduğunuz mekânda etrafı en kalabalık olan adam mı dikkatinizi çekiyor? Emin olun o bir İkizler burcu erkeği. Zeki ve entelektüel oluşuyla dikkat çeken İkizler burcu erkeği, herkes ile her konuda muhabbet etmeyi başarabilecek kapasitede olduğu için yanı gece boyunca boş kalmayacaktır.

Kesin İkizler Burcu Kadını

Sosyal çevresi olabildiğine geniş olan İkizler burcu kadını tüm barların vazgeçilmezidir. Özellikle erkeklerin ilgi odağı olur ve bunu genel olarak istemsizce gerçekleştirir. Tıpkı İkizler burcu erkeği gibi zeki ve entelektüeldir. Sözlü iletişimde çok güçlü olmasının yanı sıra eğlencelidir, neşelidir ve kahkahasını herkese bulaştırmaktan çok hoşlanır.

Kesin Yengeç Burcu Erkeği

Aşırı hassas olan Yengeç burcu erkeğini kırılgan ve içe dönük yapısından tanıyabilirsiniz. Duygularına göre karar veren Yengeç burcu erkekleri aynı anda hem gülüp hem efkârlanabilir. İki türlü de ona ilgi göstererek kalbini çalabilirsiniz. Duygularını size bulaştırabileceği gibi, empatik oluşuyla sizin duygularınıza da hemen adapte olabilir.

Kesin Yengeç Burcu Kadını

İlginizi çeken kadın, etrafındakilerle teker teker ilgilenip, durumlarını kontrol ediyorsa bilin ki gerçek bir Yengeç burcu kadını ile karşı karşıyasınız. Anaçlığını bardaki insanlara bile gösteren, kimseden şefkatini esirgemeyen bu kadınlar, ellerinin değebileceği herkese yardım etmek isteyeceklerinden, onları kilometrelerce uzaktan bile tanıyabilirsiniz.

Kesin Aslan Burcu Erkeği

İlgi çekmeye bayılan Aslan burcunun erkeklerini tanımak dünyanın en kolay işlemi olabilir. Görkemli ve özgüvenli oluşları ile herkesin dikkatini çekebilecekleri gibi oyuncu oluşlarıyla da takdir toplarlar. Birkaç masa uzakta bile olsanız ne kadar muhteşem olduklarını dinlemekten kendinizi alamayabilirsiniz.

Kesin Aslan Burcu Kadını

Bardaki herkesin tüm hareketlerini izlediği kadının Aslan burcu olacağından emin olabilirsiniz. Herkesin onu izlediğini bilir ve ona davranırlar, bardaki en gösterişli, en çekici kadın olmaktan geri durmazlar. Eğlencenin kraliçesi olan Aslan burcu kadınlarını, kız arkadaşlarının arasından kolaylıkla tanıyabilirsiniz.

Kesin Başak Burcu Erkeği

Barda son moda trendleri takip ettiği çok belli olan bir adam mı var? Herkesten daha bakımlı herkesten daha ilgi çekici mi görünüyor? Tebrikler, radarınızda bir Başak burcu erkeği var! Titizliği ve zor beğenen yapısıyla Başak burcu erkeklerini seçici oluşları ve iletişime geçecekleri kişiler konusunda tedbirli oluşlarıyla da tanıyabilirsiniz.

Kesin Başak Burcu Kadını

Tıpkı erkekleri gibi, Başak burcu kadınları da dikkatlice gözlemlemeyi severler ve tedbiri elden bırakmamak adına çok içki tüketmezler. Ortamı gözlemlemeyi, ortamın içine girmeye tercih ederler, bu şekilde daha çok eğlenirler. Bir başak burcu kadını bulunduğu yeri pek değiştirmez, sizin ona doğru hamle yapmanızı bekler.

Kesin Terazi Burcu Erkeği

Zarif ve zevkli burçların öncülerinden olan Terazi burcunun erkekleri ilk olarak kibarlıklarıyla dikkatinizi çekerler. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seven Terazi burcu erkekleri aynı zamanda en iyi müzik kulağına sahip olan burçlardan bir tanesi oldukları için eğer bulunduğunuz ortam bir kareoke bar ise Terazi burcu erkeğini sahnede bulmanız kuvvetle muhtemeldir.

Kesin Terazi Burcu Kadını

İlginizi çeken kadın, ayırt etmeden herkesle konuşup herkesle eğlenebiliyorsa onun bir Terazi burcu kadını olduğundan emin olabilirsiniz. Her ortamda, her kesimden insana ulaşabilen yapısıyla yanındakilere köprü olabilen Terazi burcu kadınının, eğlenceyi gecenin en çok eğleneni olarak kapatacağından emin olabilirsiniz.

Kesin Akrep Burcu Erkeği

Bardaki çekici adamla bakışmaya başladıysanız ve o kişinin bakışları içinize işleyen cinstense hiç merak etmeyin, o bir Akrep burcu erkeğidir. Mekânda size en uzak yerde bile olsa, Akrep’in bakışlarına kanmanız çok olasıdır. Karizmalarını çok önemseyecekleri için tükettikleri içki miktarına da dikkat ederler. Görünüm onlar için çok önemlidir.

Kesin Akrep Burcu Kadını

Ne kadar içki tüketirse tüketsin, kontrolünü asla kaybetmediği için ilginizi çeken o kadın tam bir Akrep burcu kadını! Her zaman ne yapması gerektiğini ve istediğini bilen tutkulu Akrep burcu kadınını gözlemci ve seçici oluşuyla tanıyabilirsiniz. Önüne gelen herkesle konuşmayacaktır ama sizinle konuşuyor olması da sizin onun ilgisini çektiğinizi kanıtlamaz.

Kesin Yay Burcu Erkeği

Barda gördüğünüz kendi kendine eğlenen adam bilerek kendisini komik durumlara düşürüyor ve kötü espriler yaparak insanların gülmesi için ellerinden geleni yapıyorsa o bir Yay burcu erkeğidir. Dikkatsiz ve sıkılgan Yay burcu erkeği, bir iki duble içtikten sonra yolunu yönünü şaşırabilir desek yanlış olmaz.

Kesin Yay Burcu Kadını

Dışa dönük Yay burcu kadınını tanımak için konuşmalarına bakmayı deneyebilirsiniz. Dobra dobra konuşmaktan kesinlikle çekinmeyecek olan bu kadınlar, girişken ve heyecanlı oluşlarıyla ortamdakilerin dikkatini kendi üstüne çekmeyi başarırlar. Yay burcu kadınlarının samimi muhabbeti ve iyimser tavırları sizi daha ilk dakikadan kendilerine çekeceklerdir.

Kesin Oğlak Burcu Erkeği

Kalabalıklar içinde bile yalnızlığını hissedebileceğiniz o adam, kesin Oğlak burcu erkeğidir. Oğlak burcu erkeği genelde ortamdaki en sessiz ve sakin kişidir. Genel olarak diğer insanlara limitli süre tahammül edebilen Oğlak burcu erkeği, yalnız içmeyi, yalnız kalmayı tercih eder. Yanında birileri olsa dahi kendi dünyasına çekilir.

Kesin Oğlak Burcu Kadını

Ağırbaşlı, çalışkan ve disiplinli oluşlarıyla dikkat çeken Oğlak burcu kadınlarının dışarı çıkmadıklarını düşünüyorsanız, büyük yanılgı içindesiniz demektir. Saygınlığa önem veren ve temkinli Oğlak burcu kadınları, gürültülü barlardan ziyade daha sakin mekânlarda çok yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanacaktır.

Kesin Kova Burcu Erkeği

Kumarbaz Kova burcu erkeği, bir iddiadan asla kaçmayacağı gibi, onu kazanmak için de elinden geleni yapacaktır. Her ne kadar her şeyi kontrol altına almış gibi görünseler de bir yerden sonra tükettikleri alkol miktarında ve davranışlarının dozunda aşırıya kaçabilirler.  Onlar için “sünger” desek yanılmayız, ne kadar içtiklerini kendileri dâhil kimse sayamayabilir!

Kesin Kova Burcu Kadını

Bir Kova burcu kadınını konuştuğu konulardan tanıyabilirsiniz. Ne kadar içerlerse içsinler, mantıklarından hiçbir şey kaybetmezler, politika, ülke gündemi, aktivizm onlardan sorulur! Ne kadar içmiş olduklarını konuşmalarına bakarak asla tahmin edemeyebilirsiniz!

Kesin Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkekleri için Zodyak’ın içmeye en az dayanıklılığı olan burcu desek yanılmayız. Genel olarak alkol tüketmeyi tercih etmeyen hassas bir Balık burcu erkeği durmaksızın içiyorsa, ortamda kesinlikle etkilendiği birileri vardır ve konuşacak cesareti toplamaya çalışıyor demektir.

Kesin Balık Burcu Erkeği

Naif ve romantik Balık burcu kadını, alkole karşı hassas ve içmeye başladığında çok kolay etkilenebilir. Daha ilk kadehinden çakırkeyif olmaya meyilli olan Balık burcu kadını eğlenmeye başladıysa eğer ya içerken güler ve güldürür ya da içtikçe hüzünlenerek ağlar ve ağlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir