Balık Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Hoşgörülü, fedakâr ve naifsin… Ancak işler moda ve güzellik gibi konulara geldiğinde kendinden asla taviz vermiyor ve başkalarının seni etkilemesine asla müsaade etmiyorsun. Ne diyelim, helal olsun! Fakat zaman zaman sınırlarını unutup dolabını gereksiz hatta garip parçalarla doldurabiliyorsun… Bir daha asla giymeyeceğin kıyafetlerin içinde kaybolmamak istiyorsan doğru yerdesin! Aşağı doğru kaydırmaya devam et, yıldızlar seni ve dolabını baştan yaratacak!

Dantel Detaylı Üstler

Şanslısın, bu sezon her yer örgü ve dantellerden oluşan oldukça şık ve birbirinden güzel parçalarla dolu! İster Alaçatı sokaklarında gezinirken, ister sahilde en şık halinde boy gösterirken bu parça gardırobunda kurtarıcın olacak! Romantik ruhunu yansıtabileceğin dantel detaylı üstleri ister salaş bir kot şort ile, istersen de oldukça şık bir kalem etek ile kombinleyebilirsin.

Tasarım Ayakkabı

Ayakkabıya olan aşkını duymayan kaldıysa bir de buradan söyleyelim istedik… Ayakkabıya olan düşkünlüğün zaman zaman cüzdanını yıpratsa da içindeki sanatsallığı ve yaratıcı ruhu bir şekilde dışarı yansıtman gerektiği aşikar… Bu yüzden bir tasarımcının elinden çıkmış bir çift ayakkabı hem senin sanatsal yönüne hitap edecek hem de seni güzelliğiyle bir süre ayakkabı alma isteğinden kurtaracak!

Tül Elbise

Yumuşak ve ipek ve tül kıyafetlerin vücudunu sarmasını seviyorsun ve kendini bu kumaşların içinde oldukça rahat hissediyorsun. Merhametli ve romantik ruhunu uçuş uçuş tül bir elbiseyle taçlandırabilir özel davetlerde prensesler gibi salınabilirsin. Bu tarz bir elbise giydiğinde saçını örgülü bir model ile kullanıp pastel tonlarda makyaj yapmayı da ihmal etmemelisin, bizden söylemesi…

İnci Kolye

Romantik olduğundan bahsetmiş miydik? Hemen hemen her kadının dolabında bulunan inci aksesuarlar kesinlikle sende de olmalı. Sade ama şık kombinlerinin kurtarıcısı olacak olan inci bir kolye zarif boynunda arz-ı endam ederken, seni gecenin yıldızı yapmaya her an hazır. Dikkat etmen gereken tek nokta incilerin boyutu olmalı. Yaşına ve tarzına uygun olan bir tanesini bulduğunda sakın bırakma!

Salaş Bir Hırka

Değişik koşullara uyum sağlayabilen yapını dolabına da aktarmalısın. Bu yüzden her türlü durumda işine yarayacak, pek çok kıyafetinle çok çabuk kombinleyebileceğin rahat ve salaş hırkalar dolabında mutlaka olmalı. Hem elbiselerin hem de kot pantolon ve şortların üstüne rahatça giyebileceğin bu hırkalar, havanın bir anda serinlediği yaz akşamlarında en iyi arkadaşın olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.