Balık Burcuyla İyi Geçinmek İstiyorsan Bunları Yapma

Duygusal ve fedakar Balık burçlarının bir türlü tatmin olmak bilmeyen hallerine alışmaya hazır mısın? Bağırıp, çağıracak kadar onları sinirlendirmek çok zor. Ancak kaderci, kolay etkilenen, değer verdiklerine anında ve delicesine bağlanan Balık burçlarının da sinirlendiği şeyler var. Naif ve merhametli Balık burçları duygularıyla oynanmasından, yalan söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Aynı hatayı tekrar yapar mı? Yapar! Aynı şekilde yine sinirlenir. Bu döngü böyle sürüp gider… Biz, Balık burçlarının en çok sinirlendiği konuları sıralayıp, anlatacağız. Uyup uymamak artık sana kalmış.

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

Keyfini Kaçırma

Kötümser Balık burçları, çok çabuk hırçınlaşır. Hisleri konusunda karamsarlığa düştüklerinde sinir küpüne dönüşür. Sadık bir arkadaş, iyi bir eş olan Balık burçları sevdikleri insanı saatlerce dinleyebilir. Dertlerine derman arar, sırlarına sırdaş olur. Onunla konuşulmaması gereken bazı konular olduğunu da unutmayın. Onların keyfini kaçıracak, tatsız konulara hiç girmeyin. Zaten konuşmaya başladığın gibi suratını asmaya başlayacaktır. Eğer uzatırsan bu sefer gerilerek, ters cevaplar verecektir. Balık gibi dünya tatlısından azar işitmeye gerek var mı hiç? Uzak durun onu sıkan konulardan. Günün sonunda sende mutlu ol, o da mutlu olsun.

Son Kararı Ona Bırakmayın

Hayal dünyasında yaşamayı seven Balık burçları, özenle acımasız gerçeklerden kaçar. Yaşamlarının her alanına yansıyan değişkenlikleri de onları arasıra mutsuzluğa sürükleyebilir. Hassas yapıları sayesinde bir çoğumuzun fark edemediği ayrıntıları görüp, takıntı haline getirebilirler. Bu durum onları karamsarlığa sürükler. Bu yüzden son kararları hep başkalarına bırakırlar. Kendi tercihlerini yaparken kırk dereden su getirdikleri için bir de üzerine herhangi bir konu için kafa patlatıp karar vermek onlar için korku filmi gibidir. Kararları vermesi için üstlediğin zaman Balık burcu insanının içindeki canavar bir anda ortaya çıkar. Eğer onun sinirini bozmak istiyorsan, sürekli çift tercihli konularla karşısına çıkabilirsin. “Bu akşam sinemaya mı gidelim, tiyatroya mı?”, “Makarna mı, pizza mı?” veya “Yeşil mi, kırmızı mı?” İşte bu kadar basit sorular bile onun sinirini bozmaya yetiyor.

Tek Beklentileri İlgi

Duyguları çok çabuk değişebilen Balık burçlarının, sabit olduğu tek konu ilgiyi sevmeleridir. Arkadaşlarını, ailesini, kısaca sevdiği herkesi ilgi ve sevgiye boğan Balıklar karşısındaki insalardan da aynı ilgiyi bekler. Eğer bekledikleri ilgiyi ona göstermezsen bambaşka birine dönüşebilir. Her duyguyu kendi içinde yaşamayı sevebilir ama o da bir insan ve onun da sabrının bir sınırı var. En güzeli o sınırı zorlamamak. Balık burcu arkadaşını/sevgilini her boş anında sarıp sarmala ki, o da senin için elinden gelenin en iyisini yapsın. “Yok, ben öyle bir insan değilim” diyorsan, o zaman Balık burcuyla ilişkin kısa olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.