Balık Burcunun Anlaşılması En Zor Burç Olmasının 5 Nedeni

Balık burcunu çok seviyoruz! Bu konuda anlaşalım öncelikle. Ama onu anlamakta çok zorlanıyoruz. Ne istiyor? Ne istemiyor? Kimi seviyor? Kimi sevmiyor? Gerçek duygusu ne? Gerçekten ne hissediyor? Anlayamıyoruz. Balık burcu, neden böyle olduğunu açık açık konuşmadığı ve duygularını sakladığı için bizler de zor durumda kalıyoruz. Biz de düşündük, Balık burcunu sevenler için kullanma kılavuzu niteliğinde bir içerik hazırlayalım istedik. Aşağıda Balık burcunun neden en zor anlaşılan burcu olmasının 5 nedenini listeledik. Hazırsan, gel beraber inceleyelim!

Duygu Yelpazesinin Çok Geniş Olması

Duygusal Balık burcunun duygu yelpazesi çok geniştir. Hem çok yoğun hem de çok farklı duygulara sahiptir. Ama esas dikkat çekici olan şey, bu duygular arasında birbirine kolaylıkla geçebiliyor olmasıdır. Bir öyle bir böyle davranır, etrafındakiler gerçekten ne istediğini anlamaz.

Tanışması Kolay, Tanıması Zor Olması

Balık burcu arkadaş canlısı haliyle, herkesle hemen tanışır. Herkesi tanır, ortamlarda bilinir. Ama gerçek anlamda tanınması için üzerinden yıllar geçmesi gerekir. Dalgın Balık burcu, hayalperestliğini giyindiği her bir seferde gerçeklerden kaçar. Sürekli farklı biri olarak karşımıza çıkar. Herkesten ve her şeyden kolayca etkilenir. İradesi oldukça zayıftır. Bu nedenle anlaşılması güçtür.

Onun Hayal Dünyasının Gerçeklikle Sıklıkla Çarpışıyor Olması

Duyduğu şeyleri, gerçekte olmadığı şekliyle farklı algılayabilir. Anlaşılması zor bir insandır. Çünkü hayal dünyasında kurdukları ile gerçek dünya arasında farklar vardır. Ona doğrudan ifade edilen şeylerde bile altında bir ima arar. Bu da onun hayal dünyasına mahkûm kalmasına neden olur. Balık burcunun gündüzleri ayrı, geceleri ayrı düşleri vardır. O düşler âleminden kopup gerçek dünyaya dönmek istemez. Dönse bile garip bahanelerle yeniden düşler âlemine sığınır.

Enerjisinin Modlarına Göre Değişiyor Olması

Akışta sürüklenen Balık burcu, genel olarak amaçsız bir insandır. Bir şeyi nasıl yapacağı ile ilgili kendisine hedef belirlemez. Hiçbir şey için canını dişine takıp uğraştığı görülmemiştir. Balık burcu için bir şey olursa olur, olmazsa olmaz. Bu noktada aşırı kaderci bir tutum sergiler. Hiçbir şey için savaşmayı, onu oldurmaya çalışmayı sevmez. Canı nasıl isterse öyle yaşamayı sever. O an modu iyiyse enerjisi yüksektir, modu kötüyse enerjisi düşer.

İnce Düşünmeye Çok Yatkın Olması

Balık burcu aşırı hassastır. Bu nedenle başka insanları düşünmeye çok yatkındır. Bu ince düşünme işinin de bir yerden sonra ayarını kaçırabilir. Başkaları için kendini feda etmeye, kendine acımaya hatta yer yer kendini kurban olarak görmeye başlar. Sorumluluklarından kaçmaya dünden razıdır ancak bunu başkaları için yapıyormuş gibi de görünebilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir