Balık Burcu Kadınının Çantasında Ne Var?

Sosyal ortamlarda dışarıdan baktığınızda insanların burcunu kolayca kestiremezsiniz. Uzun süre birlikte zaman geçirmeniz ve diyalog kurmanız gerekir. Onlarla ilgili ipucu veren bir diğer detay da kullandıkları eşyalardır. Burçlarının özellikleri doğrultusunda ihtiyaçları da şekillenir. Astroloji dünyasının son burcu olan Balıklar da karakterlerine göre çeşitli ürünlerini yanlarına sık alırlar. Balık burçlarının içinde ne olduğunu pek tahmin edemeyeceğiniz çantalarının eşyalarını sıraladık.

Kulaklık

Balık burcu astroloji dünyasının sanata en eğilimli burçları arasında yer alır. Balıkların müzik kulağı gelişmiş olup nitelikli eserlerden iyi anlar. Onların günlük yaşamının rutini içerisinde müzik dinlemek önemli bir yer tutar. Şarkıların duygusal tınısı eşliğinde hayal dünyasında yolculuk etmekten keyif alırlar. Dışarı çıktıklarında çantalarına muhakkak kulaklık koyarlar.

Mendil

Duygusallığın dibine vuran kişiler olarak Balıklar, istemsizce sık sık ağlayabilirler. Özellikle moralleri bozuk olduğu zamanlar en ufak bir sıkıntı bile gözyaşı dökmelerine sebep olur. Kimi zaman duygusal bir şarkı veya bir film sahnesi bile onları etkiler. Bu vesileyle elleri sık sık çantalarına uzanır ve mendil ararlar. Burnunu çeke çeke ağlarken kutu kutu mendil tüketebilirler. Ayrıca akan rimellerini temizlemek için de bu ürün imdadına yetişir.

Kredi Kartları

Zodyak’ın cömert ve yardımsever insanları olduğunu yakın çevreleri iyi bilir. Yüzleri tamamen maneviyata dönük olup bu dünyada kalacak olan hiçbir şeyi önemsemezler. Maddi çıkar gözetmez, parayı savurmakta sakınca görmezler. Çantasında kredi kartları olmaksızın sokağa çıkmazlar. Hem kendilerini güvende hissetme için hem de para harcama tutkularından ötürü kartları yanlarına alırlar. Kendileri ve sevdikleri için bolca alışveriş yaparlar.

İlaç

Başaklar kadar olmasa da Balık burçlarının da evhamlı bir tarafı vardır. Hastalıklar onları ürkütür. Anksiyete eğilimli olup sağlıklarına dikkat etmeye özen gösterirler. Bir sağlık sorunları varsa ilaçları en başta çantaya atarlar. Hastalıkları olmasa bile herhangi bir rahatsızlanma ihtimaline karşı ağrı kesici, grip ilacı, sakinleştirici, mide koruyucu, antibiyotik gibi hapları yanlarında bulundurmaya çalışırlar.

Parfüm

Balık burçları birçok insan gibi toplum içerisinde yaşamanın birtakım önlemleri zorunlu kıldığını düşünürler. Balıklar çok süslü olmasalar bile kendilerine bakarlar. Ruh hali çok iyiyse dışarı çıkmadan önce daha özenli hazırlanırlar. Parfüm bu anlamda Balık burçları için temel bir kozmetik malzemesidir. Sade makyajlarını hoş kokularla tamamlamak isterler. Hafif kokulu deodorant veya parfümleri ihtiyaç anında çıkarmak üzere yanlarına alırlar.

Kitap

Edebiyatla arası iyi olan Balıklar, kitaplarla uzun saatler geçirirler. Okumak onlar için hem keyifli bir hobi hem de can sıkıntısını giderici bir uğraştır. Gerçek yaşamın bireyi strese sokan ikliminden uzaklaşmayı çok severler. Eserlerin insanı çeken dünyasına konsantre olup masallara yolculuk etme hissine kapılırlar. Onlar için mükemmel bir tüketim eşyası olan kitapların yanı sıra dergileri de çantalarına koymayı ihmal etmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.