Balık Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Anlayışlı Balık burçları arkadaşlarına karşı çok cömerttirler. Duygusal ve fedakâr yapıları sayesinde konuşmaktan çok arkadaşlarını dinlemeyi ve onların dertlerine derman olmaya çalışırlar. Onların da insanları kıramamak gibi bir huyları olduğu için olumsuz şeyleri arkadaşlarına o kadar tatlı dille anlatırlar ki, dediklerini yapmamak gibi bir seçeneği aklınızdan geçirmezsiniz bile. Mükemmel arkadaşlığı arıyor olmaları, karşı tarafı sık boğaz ettikleri anlamına gelmemektedir. Aksine naif Balık burçları, arkadaşlarını darlamamak için trip atmamaya çok özen gösterir. Varlığı ile sizi mutlu edecek Balık burçlarının yokluğu ise derinden hissedilecektir. İşte Balık burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Şaşırmak Mı İstiyorsunuz O Zaman Balık Burcuyla Arkadaş Olun

Birçok burç gibi Balık burcu hakkında da efsane söylentiler vardır. Mesela; aşırı duygusal olmaları, sulugöz olmaları gibi. Merhametli Balık burçlarının iyi yönlerini çarpıtmak isteyen kötü insanların lafları onlar! Empati yapmasını çok iyi bilen Balık burçlarının kapısı sevdikleri insanlara sonuna kadar açıktır. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin… Asla kavgacı olmayan Balık burçlarının sezgileri çok güçlüdür. Bir şeye ihtiyacınız olduğunda veya herhangi bir konuda fikir almak istediğinizde Balık burcu arkadaşınız sezgileri sayesinde size öyle bir fikir verecektir ki şaşırıp kalırsınız. Kesinlikle ona güvenin ve dediklerini gözünüz kapalı yapın. Pişman olmayacaksınız.

2 – Kötü Huylarını Arasanız Da Bulamazsınız

Mükemmel arkadaşlığı aradıkları yolda zaman zaman kalpleri kırılan Balık burçları, bu durumu asla hissettirmezler. Anlayışla karşılayarak, hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ederler. Ağızlarından bir tek kötü söz, kırıcı laf duyamazsınız. Zaman zaman isteseler de kavgacı olamazlar. Arkadaşlarının sürekli yanlarında olarak, onlara destek olurlar. Karşılaştığı sorunların o kadar büyümesi, o kadar dayanılmaz bir hal alması gerekiyor ki Balık burçları kavga edecek kıvama gelsin. Ama bir Balık burcu kavga ediyorsa, kesinlikle haklıdır. Şefkatli ve ruhani halleri ile sizi rahatlatacaktır. Sorunlara takılıp kalarak vakit harcamaz. Ona bir sorunla gidin ve o size sorunun çözümünü versin. Öyle de tatlı bir insandır.

3 – Uyum Onların Göbek Adı

Kucaklayıcı Balık burçları, karşısındaki insanları yadırgamaz. İlgisini çekmeyi başardıysanız sizi daha fazla tanımak için elinden geleni yapacaktır. Sevdikleri arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirirken kesinlikle çok uyumlu biri olurlar. Bulundukları ortama kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Kargaşadan hoşlanmayan Balık burçları kesinlikle huzur insanlarıdır. En problemli durumlarda bile sakin kalabilmesi sayesinde hem kendisinin hem de arkadaşının olaylardan sıkıntısız kurtulmasını sağlar. Bu arada kaliteli espriler, yaratıcı Balık burçlarından sorulur. Birlikteyken bol bol gülersiniz. Sabit fikirliler onlardan uzak olduğu sürece, Balık burçları şeker gibi insanlardır.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.