Bir Yorum Bırakın
  1. Şaşırdım doğrusu bir balık olarak. Ama doğrusu bazı sorulara cevabı bir balık gibi vermedim daha çok yükselenim yay gibi verdim ama yine de sorular güzeldi

  2. Bir çok balık burcu insanı tanıdım ve cok severim.onlar sadece romantik değilleŕ, paraya cok önem verirler, inatçı ve aksidirler,eglenceye düşkündürler,çok çabuk bıkarlar, uykucu ve tembellerdir, gerçekleri duymak istemezler, esprisidirler, çok çabuk güler çok cabuk ağlarlar,çok merhametlidirler.

  3. Balık burcu saf değildir aslında ben bir balık burcu olarak yumruğumu masaya koyan taraftayım hep belli şeyleri kalıplaştırmışsınız burada eğer balık burcu olmayan biri geliyorsa doğru yanlış çıkartılabilir ama bir balık bircin için ayrı bir test yapılmalıydı Ayrıca bu testleri uygulamada da görmek istiyoruz .

  4. Balık burcu bir erkek olarak yazayım bende.. biz kolayı sevmeyiz, imkansıza ilgi duyarız.. seversekte çok severiz ama bunun büyüsünün kaçmaması için aşkımızı platonik yaşarız.. ilk adımı sizden bekleriz.. çok sevmenizi isteriz sizinde.. merhametliyiz, herkesle iyi anlaşırız, insanları olduğu gibi kabul ederiz.. çevremiz geniştir ama herkesi duvarlarımızın içine almayız.. sevdiğimiz için her şeyi yaparız, onu hayalimizdeki kişiye büründürürüz.. genelde de hayalimizdeki kişi olmadığını anlayınca uzaklaşırız… gururluyuz, inatçıyız, sezgilerimiz yüksektir.. hepinizin bir sonraki hamlesini bile anlayabiliriz.. çoğunlukla salağa yatarız, nedeni ise bağımlılık.. kimseden kopamayız ama bir ince çizgisi vardır.. sonra gürültüsüz sessizce uzaklaşıp gideriz.. derin izler bırakırız bunu da biliriz, boşluğumuzu doldurursunuz belki ama hiç bir zaman bizi kötü olarak anmayacak kadar özlersiniz.. bir daha karşılaşsak bile, size bir yabancı gibi davranabiliriz..duygusalız evet ağlama olarak algılamayın bunu kızgınlıklarımız, küskünlerimiz bunların nedeni hep çok duygusal oluşumuzdan..

  5. Balık burcu erkeği oyalamaya bayılır. Asla zora gelmez.Genelde herkesle iyi anlaşır fazla alıngandır.Bazen bencillik yapıp pişman olmayı seçer.

  6. Mayro balık burcunu zayıf saf salak ağlak yansıtmayo ne zaman bırakacaksın? Ben dahil tanıdığım balık insanları hep çok güçlü olmuştur, etrafıma baktığımda boğa yengeç ve türevlerini toplasan bir balık kadar dirayetli, duygularını kontrol eden, sanılan aksine eğlenceli, gamsız bir burç görmedim şu ana kadar. İnsanlarda öyle bir algı oluşmuş ki balık burcu dendiğinde zayıf bir karakter canlanıyor zihinlerinde ve ben ve benim gibilerin bu burca mensup olduklarında inanmakta güçlük çekiyorlar. Sırf bu sebepten günlük burç yorumlarınızı dahi okumadan geçiyorum. İlgilendiğim eğlenceli paylaşımlarınız.. Saygılar

  7. Balıklar çok güçlü ok. Doğum haritası başka ama tanıdığım tüm yükselen balıklar kendini güçlü sanan ağlak, her şeyi dramatize eden insanlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir