Balık Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

İnanması güç, dünyadan olmaması muhtemel biriyle yaşadığınız en değişik ilişkinin gerçekliğini sorgulamak biraz abesle iştigal etse de biz emin olmanız için gerekli ip uçlarını buraya bırakacağız! Sonuçta Balık’ların da kendi galaksilerinde sevdiklerini kanıtlayan belirgin davranışları muhakkak vardır! En azından bizim tespitlerimizde birkaç tanesi mevcut ?

Sorumluluktan Kaçmıyorsa

Balık yükümlülüğünde olan işleri başkalarına yaptırabilmek, elini sıcak sulardan soğuk sulara değdirmemek gibi marifetlerin insanıdır. Kendine iş yüklenecek kıyılarda fazla dolaşmaz! Baktı ki sorumluluk yanına çaktırmadan yanaşıyor, derhal düşlerinin kapılarını dışarıya kapatır, aklına eseni yapabileceği özgür alanlarına yol alır! rutin işlerin sıkıcılığına tahammül edemeyen, yapılacaklar listeleriyle ömründe tanışmayan Balık, sorumluluklarını paylaşıyorsa, altından ya merhamet çıkar ya gerçek sevgi! Bir de evcil hayvan evlat edinmek konusunda ortak kararlara yöneltiyor, evinin düzenine ortak oluyorsa, merhameti çıkar aradan, mevzu kesinlikle sevgi!

Hayallerini Bir Tarafa Bırakıyorsa

Balık kendini bir tercihe zorlasa ve karşısına hayallerini koysa, tereddütsüz kendini hiçe sayar, ille de hayallerim der! Gezegende başka kimse kalmasa, kendi başına huzuru da mutluluğu da yaşayabilen, galakside kendi kendine bu denli yetebilen başka bir canlı yoktur! Yurdum insanına mübalağası bol gelecek, saçma görünecek birçok duygu Balık için vazgeçilmezdir. Hal böyle olunca, düşleri itibar görmeyen Balık, gerçeklerin uzağında yaşamayı yeğler! Gün gelir hayallerinin üstüne koca beyaz bir çarşaf çeker, mantık yumağı somutlar dünyasında seninle gerçekçi planlar yapmaya başlar ve dünya evinde bir yaşam kurgularsa, seni kendinden çok seviyor demektir.

Anlattıklarını Pür Dikkat Dinliyorsa

Çoğu zaman gündelik konuları saçma, uzun uzadıya sonuçsuz sohbetleri manasız bulan Balık, boşuna kimsenin yükünü omuzlarına almaz, yabancı öykülerle zihnini doldurmaz! Bir kendi vardır, bir de hafızasına özgürce saçtığı hayalleri. Sohbet koyulaşır, konu insan çekiştirmeye gelir, dedikodu derinleşirse Balık bedenen yanında kalır, aklı çoktan uçup gider! Gözlerini dudaklarından, pür dikkatini söylediklerinden ayırmayan bir Balık varsa karşında, ya evrenin gizemini, medyumun elini vaat ettin Balık’a, ya da gönlünü çaldın! Hangisi?

İlişkinizi İdealize Etmiyorsa

Maddesel olarak ilişkilerde deneyim biriktirmemiş de olsa, Balık zihninde ilişkinin her türünü yaşamış, deneyimin yaşaması güçlerini tatmıştır. Fazla sıkıntılı ilişkilerde, darlayan sevişlerde soluk alamayışının sebebi, bu duyguların pürünü kendi başına yaşayabiliyor oluşundandır! Balık çoktan flörtün en idealini tayin etmiş olduğundan, ilişkilerinde umduğunu bulamazsa, suları kaynatır, oralardan uzaklaşır! Bu kez durum farklıysa, ideal ilişkisindeki partnerini sende aramıyor, seni sen olarak tanımak ve hayatına almak istiyorsa, ezberler bozulmuş, Balık aşık olmuş demektir!

Hatalarını Kabul Ediyorsa

Kürkçü dükkanının sahibi de işletmecisi de tek ziyaretçisi de kendisi olan Balık, kendi dükkanını pek sever! İlişkilerde dara gelmez, çok mu sıkılı, biraz da yoruldu mu, dönüp dolaşmaz, kestirmeden dükkanına döner, bacaklarını uzatır, göz bandını takar, rüyalara dalar! Sıkışınca karşı tarafı suçlar, hiçbir sorunu kendi sırtına yük etmez! yaptığım hataları telefi edeyim diye düşünmez, zaten kısa sürede kederini unutur gider! hatalarını üstleniyor, yanlışlarının sorumluluklarını alıyorsa, seni suçlamayı bırakıp, kendini onarmak için adımlar atıyorsa, sevildiğini bil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.