Balık Burcu Erkeğinin Âşık Olacağı Kadında Aradığı Özellikleri Açıklıyoruz

Bir Balık burcu erkeğine mi âşık oldun? Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi kabul et lütfen! Şaka bir yana Zodyak’ın en hassas burcuna mensup olan Balık burcu erkeklerinin kalbine giden yol, gerçekten de kalplerinden geçiyor, öncelikle bunu bir yere not ederek içeriğimize başlayalım.

Özgürlüğüne Saygı Duy

Bir Balık burcu erkeğiyle birlikteysen ya da en azından hayatına girmeye çalışıyorsan onun için güvenin çok önemli olduğunu belirterek konuya girelim. Onun sahibi gibi davranma, mutlaka kendi özgürlüğünü, kendi alanını ona ver ki nereye giderse gitsin sonunda sana geri geleceği yolu bulsun. Sürekli her adımına karışır, gideceği yerleri ona sormadan belirler ve Tanrı korusun gidemeyeceği yerler olduğunu ona düşündürmek gibi bir hataya düşersen bu iş asla ilişkiye dönmez haberin olsun!

Tuzağa Düşürme

Bir Balık burcu erkeğini hiçbir zaman bir tuzağa çekmeye çalışma. Seni seviyorsa zaten senin yanında olmak için elinden geleni yapacaktır. Onu, sakın saçma kıskançlık tuzaklarına sürükleyerek tepkisini ölçmeye ya da saçma taktik oyunlarıyla sana olan sevgisini zorla dile getirtmeye çalışma. O her zaman daha fazlasını vermek için sana gelecektir zaten. Sen sadece kendin ol, sakin ol ve arkana yaslanıp sana gelmesini bekle. Elbette ona karşılık ver, jestler yap, hatta onun romantik jestlerine karşılık vererek ilgilendiğini belli et ama hiçbir zaman doğal akışı bozacak oyunlara girme.

Her Zaman Elinin Altında Olma

Balık burcu mensubu erkeklerin elbette güzel özellikleri kadar dikkat edilmesi gereken bazı özellikleri de var. Mesela hepsi kabul edecektir ki gerçekten de maymun iştahlılık onlardan sorulur. Şu an seninle ilgileniyor olabilir ama seni hemen elde ederse yarın hatta kimi zamana yarına bile zaman bırakmadan bir başkasıyla ilgilenmeye başlayabilir. O nedenle atacağın adımları iyi belirlesen ve her zaman kendi planların olsa iyi edersin. Sen kendini ona göre ayarlama, o kendini sana göre ayarlasın. Seni hep evde oturup onu bekliyorsun sanmasın!

Her Konuyu Kendine Çevirme

Bir Balık burcu erkeği ile ilişkiye başlamak istiyorsan, onun ne anlattığına ve ona tamamen kulak vermelisin. Ne anlattığını tam olarak anladıktan sonra diyaloğunu rahatlıkla devam ettirebilirsin. Balık burcu erkeği konuşmaya başladığında sadece ağzını açmaz, aynı zamanda ruhunu da açar! Ama ne anlattığını tam olarak anlamadan diyaloğa girer ve söylediği her şeyi kendine çevirirsen hatta daha ileri gidip onu suçlu çalışmaya çalışırsan, bu işten zararlı çıkan sen olursun, haberin olsun!

Samimi Ol ve Sana Gerçekten Güvenmesini Sağla

Çünkü gerçek bir ilişkiye ancak bu şekilde sahip olabilirsin. Taktikten uzak, içten bir el uzatarak, kendini samimi şekilde tanıtarak, hiçbir şeyi çarpıtmadan… Sadece Balık burcu erkeği ile değil, tüm burçlarla, tüm insanlarla gerçek bir ilişki kurmanın yolu, olabildiğince güvenilir olmaktan geçer.

Eğer sen de sevdiğin kişinin burcunu biliyorsan ve onun özelliklerini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir ve doğum haritasını inceleyebilirsin. Ayrıca uygulamadaki aşk, burç uyumu, ilişki soruları gibi konulara da göz gezdirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.