Balık Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Bir erkeği etkilemenin yollarından birinin stilinden geçtiğini herkes bilir. Evet, elbette zekanla, espri yeteneğinle, okuduğun kitaplılarla, genel kültürünle etkilemeyi tercih edersin. Fakat kimsenin ilk gördüğü bu değildir. Ya güzelsindir, ya havalı ya da gerçekten iyi giyiniyorsundur ve o şekilde fark edilirsin. Belki de fark edilmezsin ama işini şansa bırakmak istemiyorsan hele de Balık burcu erkeği gibi romantik ve içine kapanık bir erkeği elde etmeyi düşünüyorsan stilinde biraz oynama yapmanı tavsiye ediyoruz. Çünkü zaten oldukça utangaç olan bu erkeğe aradığın kadın benim demek istiyorsan işe dış görünümünden başlamalısın hemen. Boş ver dış görünüm umurumda değil diyenleri. Herkesin umurunda yoksa kimse Instagram hikayelerinde giydiği kıyafetleri etiketliyor olmazdı.

Dolabına yeni parçalar eklemeden önce neden bu kıyafetlere para ödemen gerektiğini anlatmamız gerekirse; Balık burcu erkekleri naif, romantik ve duygusaldır. Bu özellikler de senin romantik tasarımlara ve dokusu zarif olan kumaşlara yatırım yapmanı gerektirir. Romantik oldukları kadar da hayal güçleri yüksek olduğu için bazen gerçekleri unutabilirler. Hayal dünyasında peri masallarındaki kadar narin bir kadın arıyor olabilirler ve sen uzun eteklerinle salınırken ona masal prenseslerinin uçuş uçuş elbiseli görünümünü anımsatabilirsin. Balık erkekleri aynı zamanda görüp görebileceğin en fedakar erkeklerden biri olacağı için özellikle Akrep burcu kadınlarına söylüyoruz seksi görünmeyi bir müddet rafa kaldırmayı deneyebilirsin. Zira Balık erkekler yatak odası dışında seksi görünümle ilgilenmiyor. O Yüzden biraz fedakarlık lütfen.

Unutmadan belirtmek isteriz ki bu bir yazı dizisi. Bu da demek oluyor ki her burcun erkeğini etkilemen için sana önerilerde bulunacağız. Bugün Balık burcu erkeğini okuyorsun, gelecekte diğer burçları okuyacaksın ama seriye ilk olarak da Kova burcu erkeği ile başlamıştık. Eğer Kova burcu erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı merak ediyorsan burayı tıkla!

Şimdi hazırsan Balık burcu erkeğini etkilemen için dolabına eklemen gereken parçaları sıralayacağız.

Dantel Kumaş

Dantel kumaş birçok burcun favori kumaşıdır aslında. Balık burcu kadınlarının zaten aşık olduğu bir kumaş ama Akrep burcu gizemli, Terazi burcu ise zarif olmak istediğinde de dantel kumaşı tercih eder. Başlıca dantel düşkünü Akrepler ve Teraziler olmasına rağmen Başak burcu dozunda kullanmak şartı ile Boğa burcu ve Yengeç burçlarının da en çok tercih ettiği kumaştır. Diğer burçlarda biraz özveri ile dantel kumaşı dolaplarına ekleyebilir. Örneğin İkizler burcu Fransız dantelinden tasarlanmış bir cekete hayır diyemez. Hem vazgeçilmezi cekete hem de dantele aynı anda sahip olarak bir taşla iki kuşu garanti eder. Aslan burcu kadınları iddialı olması gerektiğinde ona kesinlikle ayakkabıda dantel kullanmasını öneriyoruz. Yay burcu kadınları danteli es geçebilir, Oğlak kadınları ise etek uçlarında ya da elbise kollarında kullanmalı. Kova burcu kadınlarına ise şık dantel bluzlar kaldı.

Farklı Yakalar

Balık burcu erkeğini ilk bakışta elbisenin, gömleğinin ya da kazağının yakası ile etkileyeceğini bilmelisin. Artistik gözü fazlasıyla güçlü olan Balık burcu erkekleri özellikle belirli bir döneme ait olan yakaları gördüğünde kitlenir kalır. Rönesans, Barok, Gotik ya da Rokoko zamanından hatta Belle Epoque dönemine ait bir yaka bulursan hemen tak. Tabii kendi stiline uyarlamayı unutmadan. Aslan burcu kadınları için özellikle Rönesans dönemine ait yakaları giymek bir sorun olmayacaktır ya da dönemlere aşık olan Yengeç burcu kadınları için… Diğer burçlarda modern yakalarla özellikle Gucci’nin çıkartılabilir yakaları ile kendi tarzında bir model yaratabilir. Evet, Kova burcu kadını senden bahsediyoruz. Yaka konusunda yaratıcı olmalısın. Eh, Balık burcu erkeği yaratıcıdır ve yaratıcı olan herkese de bir zaafı vardır.

Kurdele Seçimi

Dünyanın en romantik hareketi kesinlikle kurdele kullanmak. Bir hediyeyi açarken ki heyecanını düşün ya da zarafeti simgeleyen bir görüntü. Hepsinde ilk aklına gelen kurdeleler olmalı. İşte Balık erkeklerini de etkileyen bir görünüm fiyonklar. İster eldiven ister ayakkabı istersen de yakana tak ama tak. Cesaretin varsa kocaman bir fiyongu boynuna dola, cesur değilsen broş olarak kullan. Kurdele severim ama abartmam dersen omzuna kondur, takarım ama gözüm görmesin diyorsan da paltonun arkasına. Fakat ne yaparsan yap kurdeleyi dolabına yerleştir. İnan bize pişman olmayacaksın. Belki ilk bakışta zorlanacaksın ama kullandıkça bağımlılık yapacağına emin olabilirsin.

Puantiye Deseni

Yüzyıllardır puantiye deseni bir moda olur bütün vitrinleri ele geçirir, sonra bir an dolabın en arkasına itilir. Fakat Balık kadınları ve Yengeç burcu kadınları için vazgeçilmez olan bu desen, Balık burcu erkeklerini de aşırı cezbediyor. Hatta enteresan bir şekilde onların ruhani yanını ortaya çıkartıyor da diyebiliriz. Fakat puantiye desenini kullanmak zordur şimdiden söyleyelim. Cesareti olanlar kesinlikle renkli puantiyeleri denemeli. Hatta İkizler burcu kadınları iki parçalı modellerden şaşmasın. Kova burcu için puantiye oldukça demode görünebilir ama sen de çizgili desen ile aynı anda kullanarak hem stiline dokunabilir hem de müstakbel Balık burcu sevgilini etkileyebilirsin. Aslan burcu kadını ise kendine kürklü bir puantiye deseni, Boğa burcu kadınları ise puantiye desenli cekette kendini bulacaktır. Başak burcu kadınları  zarif bir pantolonda, Akrep burcu ise kalem etekte tercih edebilir.

Romantik Bluz

Anlayışlı Balık burcu erkeğinin herkesi kucaklayan tavrının dikkatini çekmek istiyorsan naif olmalısın. Bu bir öneri değil aslında naif olacaksın demek istiyoruz. Naifliğin en güzel göstergesi ise zarif bluzlardan geçer. Ne kadar kaba olursan ol romantik bluz giydiğin anda ister inan ister inanma kibarlaşırsın, duruşunda bir zarafet oluşur. Tıpkı topuklu ayakkabı giymek gibidir. Normalde kambur durabilirsin ama topuklu ayakkabı giydiğinde duruşun dikleşir ve düzelir. Zarif bluzların da böyle bir etkisi vardır. Aklından çıkarma ve kendi şık bluzunu bul. Bizim önerimiz, Yengeçler güpürlü, Teraziler dantelli, Akrepler transparan, Koçlar kırmızı, Başaklar şifon, İkizler puantiyeli, Aslanlar ışıltılı, Oğlaklar saten, Boğalar mavi, Yaylar etnik, Kovalar çizgili ve Balıklar hepsinden bir tane olacak şekilde romantik bluzunu seçebilir.

Zarif Dekolteler

İşte geldik dekolte kısmına. Dekolte sevenler artık derin dekolteler ile araya mesafe koymanın vakti geldi çünkü Balık burcu erkekleri dekolteleri kendine kadar seviyor. Seksilik onun için dış görünüşte olması gereken bir şey değil. Eğer Balık burcu erkeğini seksi görüntün ile etkilemeyi düşünüyorsan hiç onu müstakbel sevgili klasmanına sokma diyoruz. Biraz ağır oldu farkındayız ama Balık erkeği ile sevgili olmak isteyen sensin. Yok ben dekolteden vazgeçemem,  dersen sana önerimiz zarif bir şekilde tüm dekolteni sırtında bırakman. Böylece ne yardan ne de serden vazgeçersin. Kurdele kullan, dantel kullan, geniş açılı ya da dar açılı dekolte ya da en zarif olan damla dekolteyi tercih edebilirsin.

Uzun Etek ve Elbiseler

Kate, Meghan ve diğer kraliyet aileleri ve bir de babasının prensesleri dışında gerçek hayatta prenses olan yok! Fakat öyle hissetmek için unvana ihtiyacımız da yok. İşte bu hissi verdiğin sürece prenses gibi salınmak mümkün. Uzun etek ve elbiselerin etrafa yaydığı zarafet öyle güçlü ki her adımında sana o duyguyu yaşatacağından emin olabilirsin. Hangi renk ve kumaşta tercih edersen et bir anda romantik, naif ve zarif bir havan olacak. Ve bil bakalım bu üçlü en çok kimin dikkatini çeker. Bingo! İşte sana Balık burcu erkeğini etkilenmen için 7 parçayı anlattık. Gerisi sana kalmış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.