Balık Burcu 2020 Yılı Burç Yorumları

2020’de Balık’ları ve yükselen Balık’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Balık Burcu Yıllık Yorumu

Yeni yıla 3 Ocak tarihinde Yay burcuna geçecek olan Mars ile giriş yapıyorsun. Savaş ve mücadele gezegeni Mars, Yay burcunda, kariyerin ve aile ilişkilerinde fırtınalı günler yaşamana sebep olabilir. Eğer çalışıyorsan, bu dönemde üstlerinle gergin günler yaşayabilirsin. Ayrıca aile ilişkilerinde gerginlik olabilir, ebeveynlerin ile sert tartışmalar söz konusu olabilir. Öte yandan, çalışmıyor ancak iş arıyorsan, yeni iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsin.

10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak halkalı Ay tutulması, sosyal hayat, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili alanlarda etkisini gösterebilir. Sanatsal faaliyetlere yönelebilir, bir hobini kazanç kapısı haline getirebilirsin. Öte yandan ilişkilerle ilgili bir başlangıç ya da sonlanma yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsan, değerlendirilmesi gereken bir dönemdesin.

Aşk ve güzellik gezegeni Venüs ise 13 Ocak günü burcuna geçiyor ve 7 Şubat tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek. İlişkin yoksa, rüya gibi aşklar yaşayabileceğin bir döneme giriyorsun. Mevcut ilişkinde de romantizm rüzgarları esmeye başlayabilir. Ancak gerçeklikten kopmamalı, duygularına kapılıp mantığını geri plana atmamalısın.

İletişim gezegeni Merkür 3 Şubat günü burcuna giriş yapıyor. Bu süreçte kendini daha yaratıcı hissedebilir, çevrendeki her şeyden ilham alabilirsin. Duygularını yazıya ve söze dökebilir, etrafındaki kişileri kelimelerinle etkileyebilir, duygulandırıcı konuşmalar yapabilirsin. Ancak aynı zamanda kafa karışıklığı ve konsantrasyon bozukluğu yaşaman da mümkün. Hayallerinden vazgeçmemeli ancak gerçeklikten de kopmamalısın. Merkür, 18 Şubat tarihinde burcunda retro hareketine başlayacak ve 11 Mart’a kadar Kova burcunda gerilemeye devam edecek. Özellikle bu dönemde yeni bir girişime başlamamalı, yeni kararlar almaktan kesinlikle kaçınmalısın.

20 Şubat’ta burcuna giriş yapacak ve 20 Mart’a kadar burada kalacak olan Güneş sayesinde yaratıcı ve romantik ruhunu daha güçlü bir şekilde öne çıkarabileceksin. Çevrendeki insanları yeteneklerinle büyüleyebilir, sevdiklerinin ilham kaynağı olabilirsin. Bu dönemde sezgilerin de çok güçlenecek.

23 Şubat günü burcunda oluşacak Yeniay, senin için hayatını tekrar gözden geçirdiğin, bazı hedeflerini revize ettiğin ve aynı zamanda yeni hedefler belirlediğin bir sürecin başlangıcı olabilir. Ayaklarının yere basması ve daha gerçekçi olman gereken bir süreçtesin. Yeni bir şeylere başlamadan önce her adımını iyi titizlikle planladığından ve ulaşılacak hedefler belirlediğinden emin olmalısın.

13 Mayıs tarihinde burcuna geçiş yapacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, enerjini arttıracak ancak aynı zamanda kendini her zamankinden daha gergin hissetmene neden olacak. Mücadeleci yönünü ortaya çıkarabilir, her zamankinden daha atak ve girişken olabilirsin fakat düşünmeden hareket etmemeli, öfkeni kontrol altında tutmaya çalışmalısın.

14 Mayıs günü İkizler burcunda retro harekete başlayacak olan Venüs, aile ve iş hayatında gerilimlere sebep olabilir. Bu dönemde aile içi ilişkilerde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Karşılıklı olarak kalpler kırılabilir. Öte yandan uzun zamandır görmediğin bir aile bireyi tekrar hayatına girebilir. Venüs’ün düz hareketine başlayacağı 26 Haziran tarihine kadar yeni bir ilişkiye başlamamanda, evlilik kararı almamanda, evle ilgili herhangi bir tadilat, taşınma kararı almamanda büyük fayda var.

5 Haziran günü Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması seni yine kariyer ve aile konularında etkiliyor olacak. Kariyerinde yeni bir yol izlemeye karar verebilir, aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsin. Çalışmıyorsan, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsin.

21 Haziran günü Yengeç burcunda oluşacak tam Güneş tutulması, yine sosyal hayat, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündemine getirecek. Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin. Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevre alanlarında dikkatli olman için seni uyarıyor. Daha hoşgörülü olmaya çalışmalı, sevdiğin insanlara karşı daha esnek bir tutum sergilemelisin. Geleceğin için daha somut ve ayağı yere basan planlar yapman gerekebilir.

20 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve 5 Eylül tarihine kadar burada kalacak olan Merkür, evlilik, uzun vadeli ilişkiler ve ortaklıklar alanında bir hareketlenmeye ve aynı zamanda gerginliğe yol açabilir. Bu dönemde sözlerine dikkat etmeli, çok eleştirel davranmamalı, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısın.

2 Eylül tarihinde burcunda bir Dolunay oluşacak. İkili ilişkiler ve iş birlikleri açısından gergin bir döneme giriyorsun. Evlilik ya da boşanmalar söz konusu olabilir. Yeni ortaklıklar kurabilir ya da iş birliği yaptığın kişilerle yollarını ayırmak isteyebilirsin. Önüne yeni kariyer fırsatları çıkabilir ancak fırsatları değerlendirmeden önce çok iyi düşünmeli, her türlü detayı dikkate almalısın.

15 Ekim tarihinde Akrep burcunda gerilemeye başlayacak ve geri hareketini 4 Kasım’a kadar Terazi burcunda sürdürecek olan Merkür, seni önce yurt dışı, hukuki konular, eğitim, sosyal medya alanlarında daha sonra da finansal konularda dikkatli olman için uyarıyor. 15 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında bir seyahat planlıyorsan, organizasyonda ya da yolculuk sırasında çıkabilecek aksaklıklara hazırlıklı olmalısın. Ayrıca, devam eden hukuki bir süreç varsa, işler istediğin gibi gitmeyebilir. Sosyal medyada sarf ettiğin sözler yanlış anlaşılmana sebep olabilir. 29 Ekim – 4 Kasım arasında ise yeni yatırımlardan kaçınmalı, kredi kullanma, borç alıp verme gibi konulardan uzak durmalısın.

30 Kasım günü İkizler burcunda meydana gelecek olan halkalı Ay Tutulması, seni bir kez daha aile ve ev konularında sarsabilir. Ailenle yaşıyorsan kendi evini kurmaya karar verebilirsin. Yeni bir eve taşınabilir veya mevcut evinde büyük bir değişiklik kararı alabilirsin.

14 Aralık tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması, haziran ayında yaşadığın kariyer ve aile ile ilgili konuları bir kez daha gündeme getirecek. Yaz aylarından beri devam eden sonuçlanmamış bazı sorunlar bu dönemde nihai olarak çözülebilir. Yurt dışı konuları söz konusu olabilir, taşınabilir, şehir ya da ülke değiştirebilirsin. Aynı zamanda evlilik, çocuk sahibi olma gibi durumlar da gündeme gelebilir.

Seneyi 19 Aralık tarihinde Kova burcuna geçecek olan Jüpiter ile kapatıyorsun. Yaklaşık bir sene orada kalacak olan Jüpiter iç dünyanda hissettiğin huzursuzluğu bir nebze de olsa geçirebilir. Kendini daha huzurlu ve pozitif bir ruh hali içinde hissedebilir, manevi bir aydınlanma yaşayabilirsin. Sağlıkla ilgili sorunlar da bu süreçte çözüme kavuşabilir. Ruhsal çalışmalara ağırlık verebilirsin.

2020 yılında her şey hayal ettiğin gibi olsun. Mutlu yıllar…

Bir Yorum Bırakın
  1. 2020 olumsuzlakla yorum yaparak içimi kararttınız sayın moyra inanınki 2020 den çok umutluydum ama malesef artık ölmek istiyorum hayat yordu beni
    ben 2020 beklentim varken hep o sene bu sene diye kendimi avutuyordum artık hiç bir seneyi istemiyorum her zaman müjdeli haber alırım diye okuduğum yorumlarda hüzrana uğruyorum benim hayatımdan umut yok anlaşılan bu yüzden boş vereyim bu hayatı

  2. 2020 olumsuzlakla yorum yaparak içimi kararttınız sayın moyra inanınki 2020 den çok umutluydum ama malesef artık ölmek istiyorum hayat yordu beni
    ben 2020 beklentim varken hep o sene bu sene diye kendimi avutuyordum artık hiç bir seneyi istemiyorum her zaman müjdeli haber alırım diye okuduğum yorumlarda hüzrana uğruyorum benim hayatımdan umut yok anlaşılan bu yüzden boş vereyim bu hayatı

  3. 2020 olumsuzlakla yorum yaparak içimi kararttınız sayın moyra inanınki 2020 den çok umutluydum ama malesef artık ölmek istiyorum hayat yordu beni
    ben 2020 beklentim varken hep o sene bu sene diye kendimi avutuyordum artık hiç bir seneyi istemiyorum her zaman müjdeli haber alırım diye okuduğum yorumlarda hüzrana uğruyorum benim hayatımdan umut yok anlaşılan bu yüzden boş vereyim bu hayatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir