Balık Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Balık; Seneye çok hızlı giriş yapıp aynı hızla devam edenlerden biri de sen olacaksın. Yeni yılda burcunda hareket eden Mars; 28 Ocak’a kadar buradaki yolculuğuna devam edecek. Enerjinin yüksek olduğu, daha kararlı ve cesur olduğun bir zaman dilimindesin.03 Ocak’ta Venüs burcuna geçiyor ve sonrasında burada bir geri hareket yaparak uzun süre senin burcunda kalıyor. Bu dönem senin için çok önemli olabilir. Eski ilişkilerin tekrar yaşamına girebilir, kaçırdığın fırsatlar geri dönebilir. Fakat sakın bu süreçte fiziksel görünümünde bir değişiklik yapmaya kalkma ve harcamalarına dikkat et.18 Şubat’ta Güneş’in, 26 Şubat’ta da Merkür’ün burcuna geçmesiyle kendini ifade edebileceğin, özgüven kazanabileceğin ve yaşamının kontrolünü ele alabileceğin bir sürece giriyorsun.Yine 26 Şubat’taki yeniay ve Güneş tutulmasıyla birlikte; yaşamında bir dönüm noktasına gelebilir, hayallerinin peşinden gidebilir, çok güçlü sezgilerle harekete geçebilirsin.28 Nisan’da Güney Ay Düğümü’nün burcundan çıkmasıyla rahat bir nefes alabilir, seni sürekli geçmişte tutan kadersel bağlardan kurtulabilirsin.Uzun süredir Balık burcunda yol alan Neptün 16 Haziran – 22 Kasım tarihleri arasında geri harekette olacak. Bu dönem gerçeklerden kaçmana, hayallerine sığınmana neden olabilir, dikkatli olmalısın.06 Eylül’ de ki dolunay kaçtığın gerçeklerle sert bir yüzleşmeye ve kararlar almana neden olabilir.

20 Aralık’ta Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte zorlu bir dönemi geride bırakacak ve otoritelerden destek alabileceğin bir konuma gelebileceksin. 2017 yılının rüyaların kadar renkli geçmesini, aradığın huzur ve mutluluğun seni sarmasını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.