Balık Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Romantik, merhametli ve fedakâr Balık burçları kadercidirler ve kolay etki altında kalabilirler. Anlayışlı, değişken koşullara uyum sağlayan bir karaktere sahip olmalarına rağmen, her burcun olduğu gibi Balıkların da anlaşmakta zorlandığı Burçlar vardır. Genel olarak Kova ve Aslan burçlarıyla çok zor anlaşır, Oğlak burçlarıyla ise çatışmalar yaşayabilirler. Kova burçlarının açık sözlü, Aslan burçlarının lider ruhlu, Oğlak burçlarının ise disiplinli yapıları, naif Balık burçları için zorlayıcı olabilir. İşte Balıkların anlaşmakta zorlandığı bu üç burçla ilişkisi…

Fedakâr Balıklar, Kovalarla Zor Anlaşır

Bir Balık burcu insanı romantiktir ve hayal gücü yüksektir. Kova burcu ise açık sözlü, rasyonel ve özgür ruhludur. Bu yüzden birbirlerini anlamakta zorlanabilirler. Kova burcunun gerçekçiliği, naif Balık burcunun hayallerini yerle bir edip kalbinin kırılmasına sebep olabilir. Kova burcu özgür ruhlu olduğu için bağlanmaktan kaçar, Balık burcu ise çok duygusal ve şefkatlidir, bağımlılık geliştirebilir. Kova burcunun arkadaş canlısı, toplumsal olaylara duyarlı ve idealist olması; Balık burcunun ise idealist, merhametli ve yardımsever karakteri iki burcun birbirinden etkilenmesini sağlayabilir. Ancak uzun vadede hayata farklı açılardan baktıkları için sürekli tartışma yaşayıp birbirlerini üzebilirler. Bu nedenle aralarında uzun süreli bir ilişki  yaşanması zordur.

Lider Ruhlu Aslanlar, Balıklarla Anlaşmakta Zorlanır

Balık burçları son derece romantik ve naiftirler. Onların hallerinden ancak romantik ve duygusal burçlar anlayabilir. Aslan burçları ise hayat dolu, keyfine düşkün ve lider ruhludurlar. Eğlenceyi seven Aslanlar, bulundukları ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekmekten hoşlanır, ön planda olmak, kontrolü ellerinde tutmak isteyebilirler. Zaman zaman egoist ve otoriter olmaları da muhtemeldir. Bu özelliklere sahip Aslanlar, Balık burçlarının teslimiyetçi ve fedakâr doğasını anlamakta zorlanabilirler. Aslanlar kontrolü ellerinden bırakmak istemezler. Onların bu halleri, duygusal ve şefkatli Balıkları üzebilir. Kaderci Balık burcu, Aslan burcunun bu karakterini kabullense bile, aralarında sık sık zıtlaşma yaşayabilir.

Balık Burçları, Oğlaklarla Zıtlaşarak Anlaşır

Değişken koşullara uyum sağlayabilen Balık burçları, idealist ve yaratıcı olmalarıyla dikkat çekerler. Oğlak burçları ise çalışkan, disiplinli ve sorumluluk sahibidirler. Bu noktalarda uyumlu bir ilişkileri veya iş ortaklıkları olabilir ama birçok konuda çatışma yaşayabilirler. Başarı odaklı, gerçekçi ve yeri geldiğinde acımasız olabilen Oğlak burçları, duygusal Balık burçlarının kalbini kırabilirler. Bu durumda fedakâr Balık burçları üzülebilir veya kendilerine acıyıp teslimiyetçi davranırlar. Bu durumu Oğlak burçlarının anlayabilmesi zordur. Her ne kadar uyumlu olabilseler de bu ilişkide çatışmalar eksik olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.