Balık Burçları İçin En İdeal 5 Tatil Rotası

Romantik bir su grubu burcu olan Balıklar için tatillerini sessiz bir yerde, doğada ve deniz kenarında geçirmek huzur verici ve dinlendirici olacaktır. Balık burçları, kalabalık ortamlarda, bol gezmeli ve adrenalin dolu bir tatil geçirmekten uzak dururlar. Bu onlar için çok yorucu olacaktır. Balık burçları için, aileleriyle yeşillikler ve kuş sesleri içinde, bol bol yüzerek geçirecekleri bir tatil fikri son derece caziptir. İşte Balık burçları için en ideal beş tatil rotası…

Yunan Adaları

Tatil yapacakları yerler için hem sahilde olsun hem dinlendirici olsun hem de yurt dışında olsun diyen Balıklar için Yunan Adaları keyifli bir seçenek olacaktır. Plajları, tarihi sokakları ve Türk mutfağına yakın lezzetleri ile Yunan Adaları tatili Balık burçlarına iyi gelecektir. Bu adaların en popülerlerinden olan Mikanos, Santorini veya Rodos’ta gündüz plajlarda vakit geçirmek, akşamları balık restoranlarında keyifli bir yemek yemek Balıklara romantik bir tatil yaşatacaktır.

Venedik-Floransa-Roma

Tatillerini sevdikleri insanla geçirecek romantik Balık burçları için en ideal tatil rotalarından biri Venedik-Floransa-Roma olacaktır. Venedik’te kanallar arasında gondol sefası yapmak ve şehrin tarihi sokaklarında dolaşmak Balıklar için unutulmaz bir deneyim haline gelebilir. Sanata meraklı, artistik ve ruhani Balıklar; Floransa ve Roma’nın tarihi binaları, müzeleri, kiliseleri ve sokaklarını keşfederek huzurlu ve keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirler.

Karadeniz Turu

Hem doğada olmak hem farklı yerleri keşfetmek hem de denizden uzak kalmamak isteyen Balık burçlarına başka bir tatil önerimiz Karadeniz turu. Kısıtlı zamanları olan Balıklar, her ne kadar yorucu ve çok hareketli bir tatil geçirmeyi tercih etmeseler de Karadeniz’in doğası ve tarihi güzellikleri onları anında etkisi altına alacaktır. Böyle bir turda mutlaka görülmesi gereken yerler arasında Bartın, Samsun, Ordu, Trabzon ve Rize ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle Trabzon’daki Sümela Manastırı tarihi ve doğası ile manevi yönü güçlü Balıkları büyüleyecektir!

Mavi Yolculuk

Deniz aşığı ve romantik Balık burçları için en cazip başka bir tatil seçeneği ise mavi yolculuğa katılmaktır. Şehrin gürültüsünden uzakta, denizin ortasında ve doğa ile baş başa bir tatil geçirmek Balıklar için son derece huzur verici olacaktır. Örneğin, Marmaris-Fethiye rotasında bir mavi tura katılıp, masmavi koylarda bol bol yüzerek dinlendirici birkaç gün geçirmek Balıklar için ideal bir tatil olabilir.

Alaçatı

Tatillerinde yüzmenin dışında farklı bir spor da yapmak isteyen Balıklar, Alaçatı’da sörf deneyimi yaşayabilirler. Sörf yapmak Balıklara iyi gelecektir; çünkü duygusal ve naif kişiliğe sahip Balık burçları, her türlü su sporundan büyük keyif alırlar. Şayet sörf yapmayı bilmiyorlarsa, buradaki dalış okullarıyla görüşüp bir eğitmenden ders alabilirler. Suda ve su kenarlarında olmayı çok seven Balık burçları, Alaçatı tatillerinde balık da tutarak da mutlu olabilirler. Böyle bir tatil Balık burçlarını dinlendirir ve huzur verir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.