Bağlanmamak İçin İlişkisini Bitiren Burçların Aklından Geçenler!

Hoşlandın, biraz vakit geçirmeye başladın. Sonra baktın her şey yolunda gidiyor, yavaş yavaş kalbinin iplerini saldın. Fakat işler ciddileşiyor, flört döneminden ilişkiye doğru geçiliyor. Aklını ise klasik sorular gelmeye başlıyor. Gerçekten yapabilir miyim? Benim istediğim böyle bir şey mi? Ya sonra üzülürsem? Ya istediğim gibi olmazsa? Ya benden bekleneni karşılayamazsam? Ya iki günde sıkılırsam. Ya ya ya… Bir yandan kalbinin sesini dinlemek istiyor, bir yandan özgürlüğünün kısıtlanmasından korkuyorsun. Kıskançlık krizlerinden, aile muhabbetlerinden, olayların daha da ciddi bir hal almasından kaçıyorsun. Acaba haritanda aşağıda sayacağımız üç burçtan birini mi barındırıyorsun? Bir bakmakta fayda var!

Burcun ve karakterin hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıkla!

Yay: Yok Ben Almayayım Daha Çok Gencim

Flörte tamam, ilişki konuları devreye girince “yok ben almayayım aman”. “Daha gencim, yapacak çok işim var, gezecek görecek koca bir listem var. Şimdi kim bu taşın altına elini koyacak, hayatımda almadığım sorumlulukları taşıyacak. Resmen külfet! Aşkım ben eve geldim, aşkım dışarıya çıktım, şimdi yataktayım, iki ay öncesinden bilet almıştım, seyahate çıkmak zorundayım” Tabii karşı taraf da telesekreter değil. “Bugün neden günaydın demedin, bu aralar hep başka bir yerdesin, sorun ne anlamıyorum, gel bir konuşalım neredesin?” Böyle bir ilişki türü başına buyruk bir Yay için fazla mı fazla. Belki 60’ından sonra düşünürse ne ala. Fakat unuttuğu bir şey var. Onca yıl bekleyecek sevgiliyi ara ki bula!

İkizler: Romantizm Yok Ama!

“Yahu ben ilişkiyi yürütemeyen biri değilim. Sadece beraber olduğum kişiler benim hızıma yetişemiyor. Benim kriterlerimi karşılayamıyor. Ben bir gecede on tane mekan değiştirirken, o evde kalıp battaniye romantizmi yapmak istiyor. Muhabbeti tatmin etmiyor, zevklerimiz birbirine benzemiyor. Bu tür ilişki tipleri beni fazlasıyla geriyor. Yani senin anlayacağın sorun sadece benden kaynaklanmıyor. Fakat ilişkiyi baltalayan taraf hep İkizler burcu ilan ediliyor. Sonra adım bağlanmaktan kaçan burçlar listesine giriyor.

Kova: Keçilerime Kıymayın!

“Yok mesefeliymiş, yok buz dağının eteklerindeymiş, yok tuhaf ve dengesizmiş. İlişki konularına hiç girmezmiş, çevresindeki hiçbir insanı sevemezmiş. Acaba sordun mu karşısına kriterlerini karşılayan kaç tane insan evladı çıkagelmiş? Düşünsene ben yeni bir gezegenin keşfinden bahsediyorum, Mars’a gidecek kolonide yer almak için kendimi paralıyorum, o da gelmiş ağzını gere gere “aşkom Şeymo Şuboşo’non nofokaso aylok yöz yörmö böş bin liroymoş” diyor. E benim keçiler de en yakın uçurumdan bir bir kendilerini atmaya başlıyor. Garibim Kovaların da adı dokuzdan bir gıdım aşağıya bile inmiyor! Bağlanmaktan kaçan burçlar listesinde ilk üçte olmayı asla hak etmiyor”

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.