Ayrılık Sonrası Kendini AVM’lere Atan Burçlar!

Astroloji dünyası, aşık olduğunda romantizmin verdiği heyecanla hayata bir başka bakar. Olumsuz düşüncelerin azaldığı, neşeli çağrışımların arttığı bir döneme girer. Bu kadar tarifsiz duygular yaratan aşkın ayrılıkla sonuçlanması haliyle kolay olmayacaktır. Burçlar, bu zor dönemi farklı bir ruh haliyle yaşar ve atlatmaya çalışır. Mesela bazıları ayrılığın ardından kendisi AVM’lere atarak deşarj olmaya çalışır. Kulağa tuhaf gelse de bu aktivite biten ilişki sonrası onlara çok iyi gelir.

Balık

Aşka aşık olan bu burcumuz kalbini birine kaptırdığında bulutlarda gezer adeta. İki kişilik bir dünya yaratan Balıklar, bu büyülü gezegenden hiç çıkmak istemez. Negatif yönleri geriler, mutlu, güler yüzlü bir insana dönüşür. Aşkın verdiği pozitif enerjiyle daha iyimser ve güçlü olur. Gel gör ki olur da bir gün ilişkisi ayrılıkla sonuçlanırsa büyük bir hüsrana uğrar. Yüreğinde uçuşan renkli kelebekler havalanıp kaybolur. Hayal kırıklığını ağlayarak atmaya çalışır önce. Sonrasında içine kapanıp daha fazla hüzünlenmektense dışarı çıkıp kafasını dağıtmaya çalışır. Yeni bir saç stiliyle yeni sayfa açmaya karar verir hayatında. İmaj yeniliğinin ardından onu teselli edecek arkadaşlarıyla buluşur. AVM’nin kafesinde oturarak sıcak kahve eşliğinde sohbete koyulurlar. “Sen çok daha iyilerine layıksın.”, “Bu da geçecek, göreceksin.” minvalinde teselli sözlerinin ardından bir nebze rahatlamış bulur kendini. Sonrasında bu yeni düzene alışacaktır Balıklar.

Yengeç

Sevdiği zaman partnerine anne şefkati gösteren bu kişiler, fedakar bir sevgili olur. Yaşamının akışını, aşkının beklentilerine göre kurgular. Önceliği her zaman olduğu gibi sevdikleri alır. Korumacı bir tarzı olan Yengeç burçları, aşkını sonsuz bir vefa duygusuyla sahiplenir. Flörtünün olumsuz yönlerini görmezden gelir ve eleştirilmesine tahammül edemez. Besleyip büyüttüğü ilişkisi biterse, ruhunda büyük bir yara açılır. Geçmişe olan takıntısıyla bu günleri unutması kolay olmayacaktır. Ailesine sığınarak acısını hafifletmeye çalışır. Ana kucağından güç almaya çalışır. Her ne kadar evde daha fazla vakit geçirse de dışarı çıkmanın ona iyi geleceğini düşünür. Aşkının hatıraları ile kafası dolu olsa da vitrinleri inceleyerek kara bulutları dağıtmaya çabalar. Sevdiği markaların ürünlerinden birkaç parça almak onu rahatlatır.

Terazi

Güzelliği, aşkı sembolize eden gezegeninin etkisiyle ilişkilerin aşka dönüşmüş haline bayılır Teraziler. Flörtüyle geçen her dakikası eğlencelidir onun için. Aşık olduğunda sosyal yaşamı daha da renklenir. O restoran senin bu sinema benim bütün gün gezip tozmaktan sıkılmaz. Sevginin verdiği enerjiyle daha da güzelleşir. Cazibesinin verdiği pozitif elektrik karşı tarafa da yansır. Uyumlu bir çift olduklarını düşünse de her aşkta olduğu gibi ayrılık rüzgarları esebilir. Su grubu burçları kadar derin hüzünlenmese de alıştığı, özümsediği bir ilişkiden çıkmak kolay olmayacaktır. Huzurlu bünyesini negatif düşüncelerin yayıldığı bir kaos kaplar, kendini çirkinleşmiş hisseder. “Ne yapmalı da onu unutmalı?” derken en çok sevdiği aktivitesi olan alışverişe yönelir. AVM’nin kuaföründe manikür-pedikür işlemlerini yaptırır. Ardından ayakkabı ve çanta mağazalarını aşındırır. Kozmetik mağazasından aldığı makyaj alışverişiyle huzur bulur. Alışverişin dozunu kaçırmakla birlikte kendine olan güveni az da olsa yerine gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.