Ayrılık Sonrası Hangi Burç Özleminden Deli Divane Oluyor, Hangi Burç Hiç Umursamıyor?

Ayrılık çanları çaldı, kaçınılmaz o an geldi! Üzülmeler, ağlamalar, sen beni nasıl bırakırsınlar, neler neler… Ama bazen öyle anlar oluyor ki ne yaparsak yapalım ayrılığın önüne geçemiyor, sonrasında özlemden yanıp tutuşuyoruz. İşte tam da o anlarda burçlar özlediklerinde ne yapıyor merak ediyor musun?

Ayrılık Sonrası Koç Burcu;

Duygusal olduğu kadar mantığı da ağır basan Koç, bir ayrılık yaşadığında giden kişinin arkasından bakmaz ve üzülse de hayatına devam eder. Fakat bu kişi hayatının aşkıysa işler değişir! Hata yaptığını fark eder, özleminden delirir, hemen harekete geçerek barışmak için elinden gelen her şeyi yapar!

Ayrılık Sonrası Boğa Burcu;

İnadından yer gök inler! Özlemeye başladığı zaman kendine kızar, adete kendiyle savaşır! Sessiz, sakin yapısının altında kopan fırtınayı kimseye hissettirmez. Özlemini her an, her saniye hisseder, güzel bir yemek yediği zaman gözleri dolar, keşke o da burada olsaydı der! Romantizmin ellerinin arasından kayıp gittiğini görünce, biricik aşkını kaybettiğini anlar ama onun için çok geç olmuştur!

Ayrılık Sonrası İkizler Burcu;

Özlese de kalbinin acısından ölüp bitse de dışarıya kendini hep iyi olarak gösterir! Instagram’da mutlu mesut hikayeler paylaşır, Twitter’da hayat dolu tweetler atar, sanki hiç öyle bir ayrılık yaşanmamış gibi davranır. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz, bu yüzden ayrıldıktan iki üç gün sonra kafasına dank eder! Her anını seninle birlikte geçirmek, yine eskisi gibi olmak ister, kısacası sen onu ara ister!

Ayrılık Sonrası Yengeç Burcu;

Sakince bir ayrılık yaşasa bile neredeyse her Yengeç kendini suçlar! Benim yüzümden böyle oldu, keşke öyle demeseydim, keşke daha anlayışlı davransaydım diye diye kendini yiyip bitirir. Eskiyi hatırlayan mesajlar, fotoğraflar, sakladığı konser biletleri hatta yemek fişleri ile kendi duygusallığında boğulur! Ayrıldıktan en fazla bir gün sonra özlemin doruk noktasına ulaşır ve telefona sarılır!

Ayrılık Sonrası Aslan Burcu;

Gururundan yanıp tutuşan Aslan, sıcakkanlılığı ile girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Geçmişin küllerini yakıp, üzülmeyi kendine yakıştıramadığı için kaldığı yerden hayatına devam eder! Çok tutkulu bir aşk yaşadığı zaman kendini yenilemekte çok zorlanabilir, kaybettiği şeyin biricik aşkı olduğunu anlaması en fazla bir hafta sürer! Özler, ama aramaz, o ararsa asla hayır demez 🙂

Ayrılık Sonrası Başak Burcu;

Ne yazık ki Başak ne kadar özlese de rasyonelliğinden asla taviz vermez! Bu yüzden çivi çiviyi söker hesabı, özleminden delirse bile hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam eder. Üstelik mantığını da konuşturur, yaşanılan tüm hataları düşünüp, zaten ilişkinin bitmiş olmasının iyi olduğuna kendini ikna ederek, geçmişi unutmaya çalışır!

Ayrılık Sonrası Terazi Burcu;

Yalnız kalmaktan nefret eden Terazi, özlediğinde içinden ne geliyorsa onu yapar. Arar, kapısına gider, aşkını haykırır, aranıza en yakın arkadaşlarını sokar ve geri kazanmak için her şeyi yapar! Ancak, duygusal olduğu kadar rasyonel de olduğu için, çabalarına karşılık alamadığı takdirde, yalnız kalmak yerine, hayatına yeni birini almayı tercih edebilir.

Ayrılık Sonrası Akrep Burcu;

Akrep, duygularını ifade etme konusunda mükemmeldir! Eğer birini özlüyorsa yapmayacağı ya da yapamayacağı bir şey olamaz! Fakat zaman zaman acayip kıskanç olabildiği için karşısındaki kişinin ayrıldıktan sonra daha mutlu olduğunu görürse delirir, fakat hislerini kesinlikle göstermez! Sessiz ve derinden ilerlemeyi tercih eder. En iyi intikam planları Akreplerden çıkar.

Ayrılık Sonrası Yay Burcu;

Özgürlüğü seven Yay, ilişkilerden çabuk sıkılır. Çoğu zaman terk edilen taraf o olmaz! Ayrılık acısı çekmesi çok nadir görülür, hemen hayatına adapte olur, ne de olsa güçlü mü güçlü bir karaktere sahip! Hayatı olduğu gibi kabul eden bir yapısı olduğu için karşısındaki kişi ondan ayrıldığında hiç şaşırmaz ve buna da mutlaka bir kılıf uydurur!

Ayrılık Sonrası Oğlak Burcu;

Zamanı kaçırmamaya özen gösteren Oğlak, ayrılık sonrası her şeyin sona erdiğini düşünür! Kendini kariyerine vererek acısını azaltmayı dener, ancak başarısız olduğunu görürse hayatının aşkını kaçırdığını hisseder! O an sanki 10 yıl geçmiş ve yaşlanmış gibi hisseder kendini. Çünkü gerçek aşkla sadece bir kere karşılaşacağına inanır ve teselli edilmesi neredeyse imkânsız hale gelir! Ne mi yapar? Arar, mesaj atar, geri kazanmak için her şeyi yapar!

Ayrılık Sonrası Kova Burcu;

İlişkiyi neden sürdüremediğini düşünecek, düşünecek, günlerce düşünecek. Üstelik bir sebep bulana kadar düşünmekten vazgeçmeyecek! Çok insancıl ve adil bir karaktere sahip olduğu doğru, ancak bir o kadar da özgürlüğüne düşkün. Bu yüzden bir süre üzülür, özler fakat bir yandan da rahata kavuştuğu için sevinir. Gerçekten özel birini kaçırdığını düşünse de aramayabilir ve bunu asla öğrenemeyebilirsin!

Ayrılık Sonrası Balık Burcu;

Zodyak’ın en duygusal burcu! Daha ilk buluşmada ne kadar duygusal ve naif biri olduğu anlaşılır, fakat bu kırılgan görüntünün altında güçlü biri var ve bu ayrılık onu yıkamaz! Tabii ki de üzülecek, ağlayacak ve hayal kırıklığı hissedecek! Fakat ayrılık sonrası çok vakit geçmeden geçmişi bir kenara bırakıp yepyeni bir hayata başlayacağı kesin, bizden söylemesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.