Ayrılığın Yamacındaki Burçlar: İlişkiyi Kurtarma Tavsiyeleri!

Her zaman başladığı gibi devam etmiyor. Bazen işler sarpa sarıyor, deli gibi aşık olduğunuz insanla aranıza bir sürü problem giriyor. Bir yanınız kalmak, sorunlarla başa çıkmak, eski günlerinizi tekrar yakalamak istiyor, bir yanınızsa yorgun düşmüş, dinlenecek bir sığınak arıyor. Belki biraz ara verip güç toplamak gerekiyor; belki yaşanılan her şeyin altında ne yatıyor, bir açıp bakmak istiyor. Peki ilişkinizi kurtarmanın yolu nereden geçiyor? Hangi burçların söylediklerimize kulak vermesi gerekiyor? Çözüm yolu aslında ne psikolojik yardımdan ne de spordan, yogadan geçiyor. Sallantıdaki ilişkilerin yeniden ayağa kalkması için birbirlerine sadece sarılması gerekiyor. Çünkü sarılmanın olumlu etkileri saymakla bitmiyor.

Öfkeli Koçlar!

Partnerinize sarıldığınız zaman, onun oksitosin salgılamasını sağlıyorsunuz. Bu hormon bireylerin kendisini nasıl hissettiğiyle bağlantılı. Yani trip atmadan, sevgilinizden giderek uzaklaşmadan, öfkesine hakim olamayan Koçlar gibi kapıyı pencereyi kırmadan, biraz sakinleşip sakin sakin konuşarak ara yolu bulmayı deneseniz, sarılarak öfkenizi dindirseniz, ilişkiniz için daha faydalı olabilirsiniz.

Depresyon Takılan Balıklar!

Her an aynı modda olmanızı bekleyemeyiz tabii. Fakat fazla mı hassassınız acaba? Resmen depresyona girecek bahane arıyor gibisiniz. Hayal aleminde yaşayan Balıklar gibi beklentileri arttırıp gerçeklerden kaçıyor, en küçük sorunda dünyanızı şaşırıyorsunuz. Depresif hallerinizle ilişkinizi sarsıyor, partnerinizin suçlu hissetmesine neden oluyorsunuz. Fakat ihtiyacınız olduğunda biraz sarılsanız, vücudunuzun serotonin sağlamasına yardımcı olsanız, görün bakın işler nasıl da değişecek, yüzünüz hemen gülecek!

Huzursuz, Stresli Başaklar!

2018 yılına gelip de huzurun koynunda yaşayan çok az sayıda insan vardır. Sizin de bu küçük yüzdeliğe girmediğinizi adımız kadar iyi biliyoruz ve durumunuzu normal karşılıyoruz. Peki ya sevgiliniz? O da böyle mi düşünüyor, yoksa aşkınızın çatırdadığının sinyallerini mi veriyor? Garip gelebilir ama sarılmak, stresi de azaltıyor. Çünkü sarıldığınız an kan basıncınız düşüyor, bedeniniz daha sakin bir hal alıyor. Etrafınıza ördüğünüz duvarlarını yıkıp kalbinizi açmanız ilişkinizi eski formuna sokmak için yeter de artıyor!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.