Ayrıldığı Sevgilisiyle Arkadaş Kalabilen 2 Burç!

Belki birkaç sene birlikte yaşadınız, belki bir yastıkta kocadınız. Peki ya ayrılık vakti gelince ne yaptınız? Kanlı bıçaklı mı oldunuz? Yoksa yıllarca birbirinizin arkasından dedikodu kazanını mı kaynattınız? Belki biraz daha ileriye gidip dipsiz kuyularınızı kazdınız. Araya arkadaşlar girse de aklınızdan arada bir geçse de hiçbir şekilde arkadaş kalmayı başaramadınız! Bakalım hangi burçları örnek almalıydınız.

Paçalarından Medeniyet Akan Teraziler

İster 10 senelik sevgilisinden ayrılsın, ister 40 yıllık eşinden. Hatta isterse nikaha iki gün kala nişanı atsın. Terazi burcu bu! Hiç kimseyle kötü olabilir mi? En fazla iki gün trip atar, sonra paçalarından yine medeniyet akar! Kavgaya tutuşmak, malları ayırmak, saç baş birbirine girmek yerine bir çıkar yol arar. Kimseye kin tutmaz, top tüfekle savaşmaz. Elinde mumla denge arar, günler aylarca huzurun peşinden koşar. Eğer aşk gerçekten bitmişse, arkadaşlığını korumaya bakar!

Düz! Dümdüz Kovalar

Kova burcu rasyonel düşünür. Öyle kimsenin arkasından iş çevirmez, entrikaya, atraksiyona girmez. Ayrıldığı sevgilisinin arkasından iş çevirmeye yeltenmez. Kazık yemişse gurur yapar, dışarıdan göstermez, içine atar! Fakat zamanla bu durumu bile aşar. Tabii pek yufka yürek değildir, kimse için üzülüp ağlamaz. Arkasından ağıtlar yakmaz. Ayrılık sonrası kendiyle hesaplaştıktan sonra, vitesi üçe takıp önüne bakar! Hatta belki arkadaş canlısı yapısı ortaya çıkar, bir bira da eski sevgilisine ısmarlar! Ne de olsa tuhaf bir arkadaş. Onun dünyasında her şeyin bir ihtimali var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.