Aylık Telefon Faturası Boyundan Büyük Olan 5 Burcu Açıklıyoruz!

Başlı başına hobisi telefonla konuşmak olan insanlar var. Bunlar keyfe keder, en müsait oldukları anda telefon açmaya başlarlar, saatlerce konuşurlar. O gün olan her olayı, tek tek ve tüm ayrıntılarıyla anlatmaya bayılırlar. Kimi zaman kendi uykularından, yemek saatlerinden ve yapmaları gereken işlerden feragat ederler. Hal böyle olunca, ödemeleri gereken telefon faturası da şişmeden duramaz. Bu içeriğimizde telefonla konuşma konusunu oldukça abartmış burçlardan bahsedeceğiz, hazırsan başlayalım.

Ailesinden Vazgeçmeyen Yengeç Burcu:

Ailesine düşkün bir Yengeç burcu insanı, telefonu eline aldığı zaman, arayacak kişi bulmakta asla zorlanmaz. Onun yedi düvele yayılmış ailesi, akrabaları ve arkadaşları vardır. Onlardan herhangi birini arayarak gününe başlayabilir. Sabah uyandığı andan itibaren olan olayları, tek tek, tane tane, tüm detayları vererek anlatmaya başlar. Aynı konuyu tekrar tekrar anlatmaktan asla sıkılmıyor olsa gerek, aynı hikâyeyi o gün telefonlaştığı herkese anlatabilir. Duyduğu şeyleri asla unutmaz ve hafızası da güçlüdür. Bu da aynı olayı yaşanabilecek farklı açıları unutmadan konuşmalarına da neden olur.

Dedikoduya Meraklı İkizler Burcu:

İkizler burcu insanı da telefon muhabbeti yapacak kişiyi hatta kişileri bulmakta zorlanmaz. Zaten hazırda bekleyen onlarca arkadaşı vardır, çoğu zaman konferans görüşmesi yapmayı severler. Ama bazı zamanlarda İkizler burcu daha spesifik hareket eder. O dönemde öğrenmesi gereken bir konu ya da yapması gereken bir dedikodu varsa; o konunun muhatabı kişi İkizler burcunun o günkü telefon arkadaşı olur. En sık ve en çok onunla konuşur. Zaten İkizler burcu insanı, gerçekten dedikodu yapmaya başlarsa telefonu kapaması sabahı bulur.

Organizasyon Sorumlusu Aslan Burcu:

Çevresi geniş bir başka burç olan Aslan burcu, telefonu genelde organizasyonları için kullanır. Telefon paketi ne partilerine, ne tatil planlamalarına yeter. Bu nedenle her zaman kotasını aşar ve faturası her zaman olması gerekenden daha yüksek gelir. Elinde her zaman planlanmayı bekleyen bir etkinlik vardır. Nerede olacak, hangi mekân seçilecek, kimler gelecek, neler yenecek, nasıl müzikler çalınacak gibi soruların karşılığını almak, bunları belirleyip ortaya çıkarmak hep yetenekli Aslan burcu insanlarının işidir. Bu yoğunluğa fatura dayanmaz!

İlim Çin’de Olsa Gidip Alan Yay Burcu:

Merak konusunda sınır da rakip de tanımayan Yay burcu insanı, gecenin bir yarısı bile olsa aklına takılan bir sorunun cevabını almak için yurtdışı ile görüşme yapmaktan çekinmez. Doğru cevabı nerede bulacaksa, gerçeği nerede öğrenecekse oraya yönelin. Yerin, zamanın, kişinin bir önemi yoktur. Önemli olan onun merakının giderilmesidir.

Sosyal Kelebek Terazi Burcu:

Terazi burcu insanı gündelik hayatında da çok konuşur ve çok sosyaldir. Başka bir yere gidince bunlardan vazgeçeceğini düşünmek hata olur. Birçok başlık arasından en çok iş yeri dedikodusuna bayılır. İş yerinin kapısından çıktığı anda ona en yakın kişiyi arayarak kritik yapmaya başlar. Bundan zevk aldığı için de saatlerce susmadan konuşabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.