Ayda Bir Botoks Koltuğuna Oturup Zamana Kafa Tutan 2 Burç!

Ortalama yaşam süresi günden güne artıyor, burçların yaşlanmayı önlemek için girdiği arayışlar da aynı orantıda çoğalıyor. Caddelerde her 100 metrede bir güzellik merkezleri açılıyor, kozmetik mağazalarındaki ürünler peynir ekmek gibi satıyor. Youtube’da ise makyaj videoları aldı başını gidiyor. 2018 yılının şu günlerinde senin de anlayacağın gibi güzellik algısı büyük önem taşıyor. Kimisi ayda bir botoks yaptırıyor, kimisi türlü türlü yöntemlerle yüzünü gerdirerek zamana kafa tutuyor. Belki de biraz kendisini yaşlı görmekten korkuyor, gerçeklerden kaçıyor. Tabii bir yandan estetik kaygısı da taşıyor. Konu görünüş olduğunda kesenin ağzını sonuna kadar açılıyor. Peki hangi burçlar ipin ucunu biraz olsun kaçırıyor?

 Aslan

Aslan burcu malum biraz abartmayı seven bir arkadaş. Hiçbir şeyi dozajında yapmayı sevmez, hep bir fazlasını ister. Bazen köfte dudaklarıyla arzı endam eder, bazen botokstan yüzü gözü şişer. Elinin ayarı yoktur yani pek. Hele ki konu güzellik olunca! Bir şey ne kadar fazla olursa, etkisi de aynı orantıda olur, daha iyi sonuç alır diye düşünür. Üstüne, başına yani kısaca dış görüşüne fazla önem verir. 70 yaşına gelse bile 40’ında gösterir. Ağlasa da gülse de yüzü ifadesiz bir tavra bürünür.

Terazi

Başkasının fikirlerine fazla önem veren Terazinin üzerindeki baskı, onu her daim şık ve özenli görünmeye zorlamış olabilir. Yoksa kazandığı paranın yarısını güzellik ürünlerine yatırmasının başka ne açıklaması olabilir? Tabii kötü bir şey değil bakımlı olmak, ihtiyacın varsa botoks koltuğuna oturmak. Gel gelelim önemli nokta, işin ayarını kaçırmamak. Zamana kafa tutup yaşlanmaya karşı savaş açarken eldeki bulgurdan olmamak lazım öyle değil mi?

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir