Ay Burcunu Söyle Sana Hayallerini Söyleyelim!

Herkes amaçları doğrultusunda yaşar. Bir hedefleri olmadığını söyleyenler bile farkında olmadan irili ufaklı gelecek planları yapar. Ortak yönleri huzurlu bir yaşam sürmektir. Zodyak’ta da gezegenlerin etkisi burçlara farklı amaçlar kazandırmıştır. Ay burcuna göre herkesin belli başlı gelecek hayalleri vardır.

Moyra İle Ay Burcunu Öğrenmek İçin Tıkla

Koç – Egemen Olmak

Yaşamında pasif ve etkisi düşük pozisyonlarda olmayı sevmiyorsun. Kararları alabildiğin, insanları yönlendirdiğin ve danışmanlık edebileceğin konumları kendine yakıştırıyorsun. Gelecekle ilgili hayallerin de bu yönde olacaktır. Kitleleri peşinden sürükleme ve liderlik fikri egonu okşuyor. Siyasete girme düşüncesi aklına yatıyor mesela. Savunduğun ilkeler doğrultusunda toplumsal yaşamda farkındalık ve yenilik yaratmaya yönelik planların var. Sivil toplum veya meslek odası kuruluşlarında yöneticilik yapma fikri seni heyecanlandırıyor.

Boğa – Refah Yaşam

Gelecek senin için öncelikle konforlu ve refah içinde giden bir yaşamı temsil ediyor. Aksi bir hayatı düşünmek istemiyorsun. İlerisi için varlıklı, rahat bir yaşam düşlüyorsun. İstediğin ülkede tatil yapabildiğin, cüzdanındaki parayı hesaplamak zorunda kalmadığın, beğendiğin eşyayı aldığın bir zenginliğe heves ediyorsun. Bunlar için elinden geleni yapmaya hazırsın. Maddi durumu iyi biriyle hayatını birleştirmek suretiyle rahat bir gelecek yaşayabileceğini umuyorsun. Kısa sürede yüksek kazançlar sağlayabileceğin bir iş de alternatif planların arasında bulunuyor.

İkizler – Çok Çeşitlilik

Çabuk sıkılan yapından ötürü bugün heves ederek giriştiğin konular bir süre sonra büyüsünü yitirebilir. Çok yönlü birisin ve çeşitliliği seviyorsun. Geleceğe dönük hayallerin de klişelikten uzak ve sürekli yeni deneyimler edinebileceğin bir tempo içeriyor. Çok aşık olmadığın sürece evliliğe sıcak bakmıyorsun. Freelance çalışabileceğin ve farklı sektörlerden müşterilerin olduğu bir kariyer hedefliyorsun. Değişken nitelikte bir düzen kuracağın bir gelecek planı seni cezbediyor ve bu şekilde mutlu olacağını düşünüyorsun.

Yengeç – Şairlik

Su grubu üyesi olmanın verdiği duygusallıkla, manevi yönü seni tatmin eden bir gelecek umuyorsun. Sevdiğin ve yaratıcı nitelikler taşıyan işler yaptığın bir kariyer hedefin var. Tanınmış bir şair veya söz yazarı olduğunu hayal ediyorsun. İç dünyanı edebiyata aktarmak ilgini çekiyor. İnsanların senin yapıtlarından ilham alması ve yeteneğini takdir etmesi fikri kulağına hoş geliyor. İz bırakan bir şair olmak için kendini edebiyatla besliyorsun.

Aslan – Şöhret

Çocukluk dönemlerinden beri özel biri olduğunu düşünüyorsun. Havalı ve kendine has bir duruşun var. Öz güveninle istediğin işin üstesinden geleceğini düşünüyorsun. Pek dillendirmesen de büyük bir artist olmayı hayal ediyorsun. Oyunculuğa veya müzisyenliğe yönelik hedeflerin var. Sahne ışıklarının altında, hayran bakışlar karşısında şarkılarını söyleme düşü, egonu coşturuyor. Yahut da billboardların yeni filmlerin afişiyle süslendiği bir şöhret dünyası için aranılan bir yıldız olduğuna inanıyorsun.

Başak – Sağlıklı Bir Beden

Mütevazılığına karşın mükemmeliyetçi yapından ötürü çok fazla beklentin var. Geleceğini rahat bir yaşam üzerine hazırlamak istiyorsun. İyi bir kariyer hedefliyorsun öncelikle. Yüksek kazançlı bir gelir için de yöneticiliğe gözünü dikiyorsun. Gelecek umutların bunlarla sınırlı değil. Sağlık konusunda çok endişeli bir yapın var. İlerleyen senelere rağmen sağlığının da mükemmel olmasını diliyorsun. Şifası mümkün ufak hastalıklar dışında sağlıklı bir beden ve ruh sağlığı hayal ediyorsun. Bunun içinde organik besleniyor, düzenli yaşıyorsun.

Terazi – Dış Görünümünü Korumak

Dengeler üzerine kurulu bir bakış açın olduğu için öyle dört dörtlük bir hayatın mümkün olmayacağını düşünüyorsun. Gelecekle ilgili planların huzurun ve fiziksel görünümün odaklı olacak. Hayalin fit ve güzelliğini mümkün olduğunca koruyabildiğin bir fiziğe sahibi olmaktır. Bunun için estetik veya diğer müdahalelere hazırsın. Bunların desteği bir yere kadar etkili oluyor. Genetik olarak da canlılığını korumak istersin. Ayrıca huzurlu ve kavgasız, gürültüsüz bir evlilik düşlüyorsun.

Akrep – Polisiye Roman Yazmak

Dışarıdan her zaman yansıtmasan da tüm arzuların derinlik ve tutku içeriyor. Yüzeysel bir gelecek fikri seni sıkıyor. Hırslarının peşinde koşmaktan yorulmuyorsun. Hayallerini daha çok kariyer planların kaplıyor. Yeteneklerinin farkında biri olarak gelecekte gerilim-polisiye yazarı olmak istersin mesela. Başarılı kurgu gücün, detaylara hakimiyetin ve esrarlı konular üretmekteki kabiliyetinle bu alanda çok iyi kariyer yapabileceğini düşünüyorsun. İnsanların kafasında gizem ve sorular oluşturmaktan zevk alıyorsun.

Yay – Gezgin Bir Hayat

Aslında plan yapmayı seven burçlardan değilsin. Geleceğe yönelik her şeyin önceden hazırlanması ve belli bir düzen çerçevesinde yürümesi fikri canını sıkar. Senin için aslolan hayatın kendisidir. Geleceğe yönelik hayallerin belli bir yere bağlı kalmaksızın, istediğin gibi yaşamana engel olabilecek zorunlulukların olmamasıdır. Yeni yerler keşfetmek için yollara düşmeyi hayal ediyorsun. Yol hikayelerinden oluşan bir yaşam şekli veya gezgin blog yazarlığı üzerine bir kariyer kafana yatıyor.

Oğlak- Birikim Yapmak

Toprak grubu üyesi olmanın bakış açısıyla maddi anlamda kendini garantiye almayı umuyorsun. Gelecek deyince aklına ilk olarak birikim yapmak geliyor. Mülkiyet anlayışın sınırsız ancak imkanların ölçüsünde ne kadar çok gayrimenkul yatırımı yaparsan o kadar iyi olacağını düşünüyorsun. En azından evin, araban ve aydan aya yatan sağlam bir maaşın olmalı diye umuyorsun. Ayrıca gelecekte saygın bir kimlik edinmiş olmayı diliyorsun. Bu itibarlı ve varlıklı gelecek için şimdiden var gücünle çabalıyorsun.

Kova – Robotlar Dünyası

Özgürlüğün sana göre en büyük hazinedir. Yaşamının her döneminde ideallerin doğrultusunda, kendi inisiyatifinle hareket ettin. Geleceğe dönük hayallerin maddiyattan veya kişisel arzulardan ziyade insanlığa dönük kazanımlar içeriyor. Teknolojinin geliştiği, insansı robotların toplumsal yaşamda kullanılır olduğu bir dünya düşlüyorsun. Hastalıklarla mücadelede ilerleme kaydedilmiş, insan yaşamının ömrü uzamış ve nüfus planlamasının düzenlendiği bir gelecek seni heyecanlandırıyor. Ayrıca bu yeni gelecekte refah seviyesinin artmasını umuyorsun.

Balık – Ressamlık

Bu listede bugünle ve gelecekle ilgili en fazla hayal kuran burç olduğunu söyleyebiliriz. Bu sürreal alemde gezinmek yaşam tarzının bir parçası olmuş. Duygusallığını ve sanatçı yönünü göz önünde bulundurursak idealist hayaller kuruyorsun. Kariyerinle ilgili fotoğrafçılık veya ressamlık gibi meslekler edinmeyi düşlüyorsun. Yaratıcılık kabiliyetin sayesinde son derece artistik eserler ortaya çıkaracağına inanıyorsun. Evlerin veya sokak duvarlarının senin tablolarınla renklendiği fikri seni gülümsetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir