Ay Burcuna Göre Sevgiline Nasıl Davranıyorsun?

Bir adet kalbi olan herkesin, aşk hayatındaki hızı farklı olsa da ilişkilerinde bir takım tutumlar belirlemişlerdir. Birlikteliklerini yaşayış şekilleri ve flörtlerine olan yaklaşımları birbirinden farklıdır. İnsan ilişkilerinde Güneş burcu kadar Ay burcu da etkilidir. Zodyak’ta herkesin beraberliklerini yaşamı biçimi çeşitlenmiştir. Moyra’yla Ay burcunu öğrendikten sonra, özel hayatında sevgiline nasıl davrandığını listemizden keşfedebilirsin.

Ay burcunu öğrenmek için tıkla

Koç: Yönetici

Hayatına birini soktuğunda doya doya ve hızlıca aşkını yaşamak istersin. Sevgiline karşı ilgilisin ancak sıkboğaz edilmeye gelemezsin. Zaman zaman sinirlendiğinde ona karşı sesini yükselttiğin olabilir ancak bu onu sevmediğin anlamına gelmez. İlişkilerinde kontrolün sende olmasını seviyorsun. O da bir süre sonra senin yönlendirici tarzına alışacaktır. Durağan ve sıkıcı ilişkiler sana göre değil. Birlikte yeni şeyler denemekten ve dışarda vakit geçirmekten keyif alırsın.

Boğa: Sahiplenici

En ilgili ve anlayışlı burçlardan birisin. Doğuştan kazandığın olumlu etkiler seni çekici ve aşka düşkün bir sevgili yapıyor. Sadakatin su götürmez bir gerçek. Sahiplenici bir sevgilisin. Aşkın seneler hatta bir ömür boyu sürebilir yeter ki gönlüne göre bir sevgili bulasın. Huzurlu ve sakin biri ilişki yaşatıyorsun sevgiline. Zor zamanlarda insanı rahatlatıp, moralleri yükselten bir aşıksın. Yataktaki ateşli performansınla flörtünü kendine daha çok bağlarsın.

İkizler: Hoşsohbet

İnişli çıkışlı birlikteliklerin insanısın. Ruh halindeki dalgalanmalar ona olan tavırlarına da yansıyor. Bazen son derece ilgili kimi zaman da mesafelisin. Sürekli şefkat bekleyen bir sevgili olsaydı oturmuş bir ilişkiniz olmayacaktı. Tatlı dilin ve eğlenceli sohbet anlayışın aşkınızı besliyor. Tekdüze bir flört yaşamak istemiyorsun. Mümkün olduğunca çeşitlilik arayıp ilişkini renklendirmek istiyorsun. Keskin ve pratik zekanla onu kendine hayran bırakıyorsun. Senden istediği zihinsel işlerin üstesinden kolayca geliyorsun.

Yengeç: Şefkatli

Aşkı bulduğunda gözün başka konuya odaklanmak istemiyor. Flörtünle geçen her an senin için altın değeri taşıyor. Sahiplenici bir sevgiyle ona şefkat gösteriyorsun. Dilinden iltifatlar eksik olmuyor. Sadece onun iyiliği ve sağlığı için belli konularda ufak tefek yasaklar koymak isteyebilirsin. Hasta olduğu zamanlar ıhlamurlar, naneler kaynatıp, hemşireliğine soyunuyorsun. Özel günlerinizi romantik bir tatta geçirmeyi seviyorsun. Sevgiline sürpriz hediyeler sunarak onu mutlu etmek hoşuna gidiyor.

Aslan: Eğlendirici 

Zodyak’ta flört etmesi en eğlenceli burçlar arasındasın. İnanılmaz sosyal ve dolu dolu bir aşk yaşıyorsun. Arkadaş gruplarınızla toplanıp kalabalık aktiviteler yapmayı seviyorsun. Partiler, tatiller, dans etkinlikleri havada uçuşuyor. Arada turistik gezileri de tercih ediyorsunuz. Hayat enerjin ona da yansıyor. Onu şımartırken kendin de şımartılmak istiyorsun. Kontrol sende olduğu ve eleştirilmediğin sürece uyumlu bir çift olacağınız kesin.

Başak: Sorumlu

O kadar adayın arasından beğenip seçtiğin sevgilinden kolay kolay vazgeçmek istemezsin. Aşk böceği gibi sürekli ilgi gösteren bir sevgili olmasan da sadakatin onu rahatlatıyor. Sevgini gösterememen ilişkinizin başlarında onu şüpheye düşürse de zamanla içinde aşkına ikna olacak. Flörtünüzde sorumlulukları üstlenen taraf genellikle sensin. Eleştirel ve tatminsiz yapın zaman zaman onu gerebiliyor. Mütevazı tarzın ilişkinizde de kendini gösteriyor. Aşkınla sade ve huzurlu mekanlarda gezmeyi tercih ediyorsun.

Terazi: Anlayışlı

Flörtün hakkını vermeye çalışan burçlardansın. Özel hayatında dengeli bir yaklaşım benimsiyorsun. Gerek gördüğün ölçüde sevgilini arayıp zaman zaman ona özgürlük alanı bırakıyorsun. Birlikte zaman geçirdiğinizde sevecen, uyumlu ve eğlenceli oluyorsun. Sevgiline karşı kibar ve anlayışlısın. Ona olan aşkını zaman zaman dillendiriyor ve iltifatlar sıralıyorsun. Flörtünün önerdiği sosyal aktivitelere “olur” diyor ve birlikte neşeli anılar biriktiriyorsun. Aşkınla buluşacağın zamanlar muhtemelen ayna karşısında uzun saatler geçiriyorsun.

Akrep: Arzulu

Su grubunun duygusallığıyla aşkına düşkün burçlardan birisin. Tutkulu ve duyguları yoğun bir sevgili olursun. Genel olarak sakin bir yapın olsa da ilişkinizin seyrine göre sert bir tutum aldığın gözlenebilir. Çekiciliğin ve anlamlı bakışlarınla onu kendine bağlamayı biliyorsun. Sınırsız ve yasakların olmadığı bir ilişkiyi tercih ediyorsun. Sevgilini başkalarından kıskanıyor, onu çaktırmadan denetliyorsun. Zaman zaman ona etrafındakilerle ilgili şüpheci ve kıskanç sorular sorman gerginliğe sebep olur.

Yay: Sempatik

Senin için aşk tatlı bir hevestir ve bu yeni hevesinin ne zaman geçeceğini kestirmek güçtür. Yine de mutlu olacağın şekilde ilişkini yaşamayı tercih ediyorsun. Sevgiline karşı sıcak ve pozitifsin. Dinamizmin hakim olduğu ve bol bol seyahat içeren bir ilişki yaşıyorsun. Ne onun özgürlüğünü kısıtlıyor ne de kendininkinin kısıtlanmasına izin veriyorsun. Aşık olduğun zaman dünyan daha da renkleniyor ve ona sevgini belli ediyorsun.

Oğlak: Saygılı

Ağırbaşlı, prensipli ve saygın insanlardan etkileniyorsun. Doğru insanla düzeyli bir birliktelik yaşamak istersin. Aşkını belli etmekte pek başarılı olduğun söylenemez ancak ilişkinize sahip çıkarsın. Oturmuş flörtlerde daha sıcak ve rahat davranırsın. Sevgiline çiçek gibi romantik hediyeler yerine fayda odaklı eşyalar almayı tercih ediyorsun. Romantik olmasan da saygılı ve uzun soluklu ilişki insanı olarak aşkına güven veriyorsun.

Kova: Özgürlükçü

Klişe ilişkileri sıkıcı bulanlar için ideal bir sevgili olursun. Kendine yapılmasını istemediğini başkalarına da yapmıyor, flörtünü kısıtlamıyorsun. Ona karşı tutkulu bir aşıktan ziyade ortak zevkleri paylaştığın bir partner gibisin. Hayatına aldığın kişiyle aynı dili konuşmalı, aynı bakış açısına sahip olmalısın. Mümkünse en az senin kadar akıllı ve mantıklı olsun istiyorsun. Sıra dışı aktivite önerileriyle sevgiline sürprizler yapabilirsin. Ancak sevgilin onunla ilgili tasvip etmediklerini açıkça söylemene bozulabilir.

Balık: İlgili

Hayata aşk sayesinde bağlanan biri olarak oldukça ilgili bir sevgilisin. Bazen şiirlerle bazense elinde çiçeklerle onun kalbindeki yerini sağlamlaştırırsın. Müzikle ilgileniyorsan romantik şarkılarla serenat yoluna da gidebilirsin. Sevdiğin zaman ayaklarının yerden kesilmiş olmasından ayrı bir haz duyuyorsun. Seks, bir süre sonra seni ona daha da bağlıyor. Aşkına karşı fedakarlıkta sınırları zorluyorsun. Kimi zaman uyumlu bir oyun arkadaşı kimi zaman da onun tüm dertlerini çeken bir ebeveyne dönüşüyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.